Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

#580
ok. ja bi ipak to obrisao na vreme, jer ovo nije na¹a zajebancija pa da se gleda kroz prste i sumnjam da æe d¾okeru da se dopadne ako vidi ovo jer to mo¾e da mu navuèe nepotrebnu bedu na vrat

ati mali ovo ¹to si zavario za u¹ku od balans ¹tangle ima da pukne negde na rupu il iviènjak. ovo nisu sanke nego zbud¾. odvari to i stavi sanke na ¹rafove i napravi to da valja a ne da ti negde zapne i poèupa pola patosa



Lazic

Kostiæu ne paranoi¹i, dok ti nisi poèeo da kmeèi¹ nigde nije bilo pomenuto gde je raðen tehnièki, a ni to nije nikakav dokaz, a naroèito pubovi koji pregledaju predmete u potrazi za nepravilnostima vise na forumu paralelno i èitaju sve o kolima, brate... :o [facepalm]

I sad æe da ka¾u, aha nije video rðu na ¹asiji, odmah streljanje...

®or¾

 [rofl] Kole,¹ta je sve na drumu i na èega to lièi Jugiæ je ko lutka.Pro¹ao bi verovatno,bilo gde tehnièki,kako da vide ispod plastike da æe da zine?Uostalom sad je okrpljen i æao.Potrajaæe mu sigurno dok ne sredi golfiæa,a posle jbg.Te¹ko je od dve starije devojke praviti,pièe ¹to mu dlaka nièe,a jugiæ godinu dana registrovan,vozi se i ako mo¾e ne¹to da se okrpi za siæu ili na o ruk,ok neku sitnu lovu ulo¾iti jo¹ je i ðene,ðene,sve preko toga je bunar [cheers]

FANTOM

    Kosta vecina misli da si lud , al ponekad si i bezobrazan , a to se ne moze pravdati na ludost. Ne jedi ono sto se ne jede eto da budem fin, kao. Usled tvog dokonog zivota ne moras druge da namestas i bolje da cutis ako nemas sta da kazes pametno.
    Plastika je bila preko toga i nije ovo ni moglo da se vidi.
   

Hurricane

Stvarno Kosta, koji ti je kur, ko da je bitno, sad je sve ok i bilo je tako, evo ja sam video, fantom la¾e da bi imao ¹ta da napi¹e to je radio jo¹ pro¹le zime.. a u pm

®or¾

Ma ¹ta pro¹le godine,jo¹ pre puta u Titel,kada je prodao motor,a brat mu ponudio jugiæa,najmanje pet godina,sada je lutka. [neampojma].Potpuno je blesavo,pominjati ljude u ovakvom kontekstu, [thumb_down]

Lazic

#586
Sad kad opet èitam, ono k'o debeli zmaj da je napisao... [facepalm] I jo¹ ka¾e, bri¹i slike. Pa neæu onda slike da bri¹em nego njegovo nepotrebno laprdanje, al' neæu ni to, nema razloga...

Nego mogli bi sad svaki dan da ovde ponavljamo kako Kostiæ nema vozaèku dozvolu, taman da istestiramo kad æe i da li æe da ga uhapse... :D :D :D


@Kostiæ:
Jebem mu mi¹a, mislio sam da sam ja najveæe laprdalo na planeti... :D

Glava Dole

Tako je, apsolutno nema potrebe... stvarno kosta ume nekad da pretera...A lepo je Fantom napisao "...skinem donju plastiku imam sta da vidim ispod nje ...", znaci plastika je bila preko... sta je trebalo, jugica na redgen? I tapacire i tepihe mozda da mu vadi za svaki slucaj? [facepalm]

Lazic


Hurricane

#589
..onaj kostiæ iz marièke ¹to ima pun komp klipova 200+ ?

Kole Kole, ne lupetaj onako na tuði raèun, na sebe kenjaj ¹ta oæe¹, to jo¹ ume da bude i zanimljivo, ovo ne..


Elem, idemo dalje, ja danas izotvarao jednog pe¾oja samo tako, obo¾avam kad ovla¾i asfalt da vozim auto, generalno volim ote¾ane uslove vo¾nje na èetiri toèka, klizavo, maglovito, blatnjavo, pa ja èak i po pljusku ne ukljuèujem brisaèe a i za farove me boli kurac, ¹to te¾e to slaðe..

Roðen da budem reli as

[yahoo]



mali_zmaj

Svakako je auto povaren...ne vidim gdje je problem....
jin-jang

Kostić

bolje da sam æuto, ¹to mene ima pa da brine dal æe neko da najebe il neæe. bri¹i æizla sve moje, obri¹i i mene ba¹ bi mi selo ko budali ¹amar da se ne smaram vi¹e sa vama :)

Kostić

Citat: Hurricane poslato 20 Novembar, 2018, 15:38
..onaj kostiæ iz marièke ¹to ima pun komp klipova 200+ ?

Kole Kole, ne lupetaj onako na tuði raèun, na sebe kenjaj ¹ta oæe¹, to jo¹ ume da bude i zanimljivo, ovo ne..


Elem, idemo dalje, ja danas izotvarao jednog pe¾oja samo tako, obo¾avam kad ovla¾i asfalt da vozim auto, generalno volim ote¾ane uslove vo¾nje na èetiri toèka, klizavo, maglovito, blatnjavo, pa ja èak i po pljusku ne ukljuèujem brisaèe a i za farove me boli kurac, ¹to te¾e to slaðe..

Roðen da budem reli as

[yahoo]




ja serem o sebi i ne ugro¾avam druge mikailo

Kostić


Kostić

Citat: FANTOM poslato 20 Novembar, 2018, 12:46
    Kosta vecina misli da si lud , al ponekad si i bezobrazan , a to se ne moze pravdati na ludost. Ne jedi ono sto se ne jede eto da budem fin, kao. Usled tvog dokonog zivota ne moras druge da namestas i bolje da cutis ako nemas sta da kazes pametno.
    Plastika je bila preko toga i nije ovo ni moglo da se vidi.
   


druge da namestim? deèko hvali¹ se da si pro¹ao tehnièki pregled sa trulim vozilom i slika¹ onakvu reklamu za kuæu koja radi tehnièki i napi¹e¹ kako si registrovao auto i odjednom se pojavi trule¾ koja se ne vidi na tehnièkom koji si hvalio u drugoj temi? ej dete, ako je neko nekoga namestio, ti si lepo namestio d¾okera, nenamerno naravno, a ja samo ukazujem da to nije za zezanje i da èoek mo¾e da ima nepotrebne nevolje i to sam reko u najboljoj nameri. i da ponekad ne treba prièati neke stvari, èisto zarad drugih ljudi.



FANTOM

    I najjaca stvar od svega sto u svom sranju nemas meru ,i ne znas kad treba da ucutis ,al nema veze stariji si covek pa tu imas srece.

Lazic

Stvarno bre Kostiæu ¹to brine¹ tuðe brige?

Darko

Citat: FANTOM poslato 20 Novembar, 2018, 12:46
   Kosta vecina misli da si lud , al ponekad si i bezobrazan , a to se ne moze pravdati na ludost. Ne jedi ono sto se ne jede eto da budem fin, kao. Usled tvog dokonog zivota ne moras druge da namestas i bolje da cutis ako nemas sta da kazes pametno.  

nikad nije lud , i uglavnom je bezobrazan

Lazic


Darko

Uglavnom , jebo kostica , uradio sam SAM mali servis i servis DSG menjaca na passeratiju ;)