Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

Radi ðoku. Zagitovao treæe stop svetlo i dad æe qrac da prodje tehnièki  ;D

mali_zmaj

Citat: Hurricane poslato 17 Septembar, 2018, 17:55
Ti zmaje nemoj da nam siris svoj virus cakum-pakum, diskovi do jaja, ima mesa kolko volis  [rofl]

A u vezi sa desnom stranom, pricao mi jedan majstor da se rupe koje dolaze sa desne strane primecuju samo kad ima nekog na mestu suvozaca, podsvesno..

Zato delovi desnog dela trapa ne traju dugo, izuzetak je samo Alfa Romeo, kod njih nema razlike, ne traju ni levi ni desni delovi trapa  ;D

Dijagnoza,dijagnoza ima za to moje..,al ne mogu da se sjetim kako se zove boles...,dok ne popijem zute,ovaj zelene,sa primjesom crvene..,ovaj neke pilule... 
jin-jang

Lazic

Citat: aæimo poslato 17 Septembar, 2018, 21:09
Radi ðoku. Zagitovao treæe stop svetlo i dad æe qrac da prodje tehnièki  ;D
Odmah sam im zamislio zbunjene face na tehnièkom... :D

UFF

Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2018, 20:52
Vidi mali sve radi kako treba, i uporan je... Za ovoliko sto je pokazao i uradio, zasluzuje plava slova...

jedno je sta zasluzuje a drugo sta ce da dobije


qrac


jbg nije fer?

e pa eto malom besplatne zivotne lekcije  [rofl]

Lazic


UFF

ne pricamo o tome sta je trazio vec sta ce da dobije  [rofl]

Glava Dole

Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2018, 17:03
Sad me bas interesuje na koju foru sa desne strane pre otislo i crevo, i raspao se stabilizator i losija je viljuska a na istom su autu obe strane, kolko radi levi tocak toliko i desni  nemam pojma ....

@Glava dole

desna strana strana brze strada, jer je desna strana puta losija kad pogledas realno, i samim time pre strada desni tocak...

Ima logike... a i nema sta drugo da bude :D

Citat: Hurricane poslato 17 Septembar, 2018, 17:55
Ti zmaje nemoj da nam siris svoj virus cakum-pakum, diskovi do jaja, ima mesa kolko volis  [rofl]

A u vezi sa desnom stranom, pricao mi jedan majstor da se rupe koje dolaze sa desne strane primecuju samo kad ima nekog na mestu suvozaca, podsvesno..

Zato delovi desnog dela trapa ne traju dugo, izuzetak je samo Alfa Romeo, kod njih nema razlike, ne traju ni levi ni desni delovi trapa  ;D

deo 1... tako je, novi bre, tek razradjeni [rofl]
deo 2... takodje ima logike :)
deo 3... ahahahhahahahhahaha

Citat: Laziæ poslato 17 Septembar, 2018, 20:32
Mali¹a je odavno zaslu¾io plava slova...

Citat: Ostoja poslato 17 Septembar, 2018, 20:39
definitivno jest


Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2018, 20:52
Vidi mali sve radi kako treba, i uporan je... Za ovoliko sto je pokazao i uradio, zasluzuje plava slova...

:-* [srce] Hvala ali ne hvala :D Jos je mali zelen za takvu titulu :D A i posle bi morao da pazi sta pise, da bude ugledan, da se brije i sece cak i nokte na nogama pre nego sto sedne za forum... neka :)


Citat: aæimo poslato 17 Septembar, 2018, 21:09
Radi ðoku. Zagitovao treæe stop svetlo i dad æe qrac da prodje tehnièki  ;D

Hahahah bas me interesuje dal ce da primete :D A i ako primete ona nije obavezna, koliko je samo automobila uopste i nema :D Ove primarne sa strane su obavezne po zakonu kolko ja znam, ova je opciona.



@UFFe, ma jaka ti skola, nemas pojma kolko si mi naudio. Ja ih ni spomenuo nisam niti smatram da ih zasluzujem, manijaci su hteli ocigledno na neki nacin hteli tako da pohvale radove(pa kakvi su takvi su, mnogo slicnih i opsirno objasnjenih na forumu svakako i nemamo). To moze da se protumaci i tipa "ala si ga odradio, svaka ti dala" a malo sutra cu dobiti od svake, kao i plava slova... poredjenje za dobro uradjen posao... kako cu sad da spavam posle tvoje skole pitam se pitam... a ne znam ni na sta uopste tipujes i kakve veze uopste ima s ovim... koji si ti... nista... -.-

Boban_m

Milose ne uzimaj forum preozbiljno. Nego kad ti ucis kad stalno visis ili na forumu ili u radionici?

Glava Dole

Ma nista ne uzimam preozbiljno, da uzimam ista ovde odavno bih pobegao :D Nervira me samo takav stav... kao kaznjava me necim sto nisam ni trazio... ma idi... moze to i lepse da se kaze, a ne evo ti qrac... i on mi neki admin, primer... a da sam ja to rekao popio bih bananu odmah... ne nerviram se, oguglao sam odavno na takva... da ne kazem proseravanja al ne mogu bas ni da ne odgovorim uopste...

Ovo drugo... ne sekiraj se za to ;)

FANTOM

    Visinske pripreme vec mesec dana sredjivanje Yuga 55 iz 2006. Za cuveni tehnicki pregled i registraciju .














   Dakle zamenio prvi deo auspuha koji ide od grane do prednjeg lonca , stavljeno novo stari istrulio toliko da je malo falilo da otpadbe i vuce se po patosu. Kupio prednji desni migavac na krilu otpalo ko zna kad , namesteni migavci u krolima da rade kao i u braniku , posto nisu radili . Trenutno u toku sredjivanje sajtne sa desne strane





   Brusenje varova odradjeno , sutra gitovanje i smirglanje i nadam se mazanje osnovnom farbom .

Boban_m


Kostić

izgituj jugi¹u kupi tri èetri bela spreja omalaj ga i æeraj al spremi 500 dind¾i il crvenu da èasti¹ ljude i nema brige. ako ti se vidi imalo gita a da nije zafarban vratiæe te da zafarba¹. zajebavaæe te za svaku rðavu taèku

®or¾

Citat: Glava Dole poslato 18 Septembar, 2018, 02:44
Ma nista ne uzimam preozbiljno, da uzimam ista ovde odavno bih pobegao :D Nervira me samo takav stav... kao kaznjava me necim sto nisam ni trazio... ma idi... moze to i lepse da se kaze, a ne evo ti qrac... i on mi neki admin, primer... a da sam ja to rekao popio bih bananu odmah... ne nerviram se, oguglao sam odavno na takva... da ne kazem proseravanja al ne mogu bas ni da ne odgovorim uopste...

Ovo drugo... ne sekiraj se za to ;)
Milo¹e,proèitao sam kroz godine kompletan forum,pa i tvoju temu o sreðivanju tvog motora.Iskreno mene fasciniraju mladi ljudi,da ne ka¾em klinci sa takvim stavom kakav je tvoj.Volja i ¾elja da se kroz sopstveno iskustvo,ne¹to nauèi i uradi,je za svako po¹tovanje.E sad koje boje æe biti slova je potpuno neva¾no.To ¹to ti jezik ponekad odradi poput Huseina Bolta je potpuno drugi par rukavica i mo¾e da se pripi¹e i tvojim godinama,a i potrebi da poka¾e¹ da si ravnopravan sa ostalim uèesnicima u diskusiji.Naravno da to nije uvek tako,jer ni ti sve poznaje¹,ni ti zna¹ ko je sa kim na prst u guzu.Osto ti nama takav,kakav si.U ostalom jasno ti je da ima¹ podr¹ku veæeg dela foruma,a siguran sam da æe i Balkanka( posle par prosvetno- pedago¹kih) da ti oprosti.Samo napred i ponekad,bar dok sve ne upozna¹,,dva puta proèitaj post pre nego ga po¹alje¹ i izbeæi æe¹ gomilu nesporazuma.U zdravlju i kada bude¹ u NS,svrati na pivo!

Lazic


Glava Dole

Zorze legendo, bas u tome i jeste poenta... "E sad koje boje æe biti slova je potpuno neva¾no", bas ovo ja i pricam. Totalno mi je nebitno, niti ih zelim niti sam ih trazio(bez obzira mi je svakako drago sto vidim da clanovi na taj nacin hvale radove, ali konkretno ona me ne interesuju, da sam ulazio na forum i pre UFFovog posta bih i sam rekao da ih ne zasluzujem, a ja svakako nastavljam po svom). Mene nervira taj stav ko da je detetu za oduzeo cokoladu koja mu se ne jede... kaznjava me oduzimanjem necega na sta nikad nisam ni pomislio a kamoli zatrazio... i to recima "dam ti qrac"...

Avaj, da zavrsimo s tom temom... ne znam zasto svaka treca na ovom forumu mora da preraste u raspravu... al dobro, sam naziv foruma opravdava... a i na UFFa sam navikao, znam da van foruma nije takav vec super lik pa mu je pola oprosteno :D Za drugu polovinu ce morati pivo da radi :)

CBRR1

Ode ova tema sa 15 na 29 stranu, zbog? Pa Uff deli tuki a jaoooooo....

FANTOM


UFF



Lazic