Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

moj drug iz detinjstva, Gojko, vozio ladu samaru u kote¾u sa tri prolmila alkohola, u izve¹taju murije pisalo doslovno, 'brzina kretanja, kliko je vozilo moglo da ide', udari u krivini u metalnu ogradu, otvori je ko èokoladu, udari u kuæu, izbije èoveku zid, ispadne kroz ¹oferku i ode kuæi sav krvav. do kuæe izgubi ko zna kolko krvi, sav unaka¾en (i dan danas ima skarfejs lice), sedne na stolicu, a biljana pala u nesves. doðla hitna, odnela ga, zamotali ga u zavoje i kuæi.


pre toga kad smo bili momci, savije keca oko bandere ko perecu dole kod ace jave na krivini, izaðe i ode kuæi....


toe Manijak......

kaka vam je ovo tema na forumu motociklista bre. fali ko da cone doda temu, ¹ta ste uradili na svom kamionu, pa da nam pi¹e dugodov¹tine i kad crkne ne¹to....

danas je dan smilea, nasmejte se malo : )

Lazic

Citat: Vrndalama poslato 07 Oktobar, 2016, 10:19
Malo vozio, malo slepao.
Sto pre da se sklonim zbog pandura, nastavio sam odmah dalje, jbg pijan pa bolje da se sklanjam a zbog firme a i pored jos radim uvoz auta, dozvola mi neophodna. Tako da sam zamakao odmah u neku ulicu i klank, auto stao, odvalio sve hladnjake za vodu i klimu a usput i hladnjak za ulje...i ko zna sta jos  ali hladnjak za ulje mu je bio presudan. Posle ga doslepali do kuce. Sada kad sam dosao da vidim bolje, uzas, greda sa vozaceve strane slomljena...dosao mi majstor i kaze da ne vredi variti i ispravljati jer to vise nikada nece biti taj auto a i nakupice se fina svota para za delove i majstore
Nemoguæe da je zakovao tako brzo... Ba¹ bedak... :( Jesi bar pokupio dokazni materijal...?

edit:
Ka¾e¹ uvozi¹ kola? Pa uvezi bmw... ;D

Vrndalama

Ma ubacio samo branik i tablicu i gas, a kada sam isao da vidim gde sam udario, prosetam tuda da vidim da nema jos nesto kada ono nadjem i okvir za tablicu sa sve mojim prezimenom i brojem telefona, reklamna dok sam drzao auto plac. Sreca pa to nije niko nasao pre mene, ali ostalo je jos koje kakvih plastika i senzora 😑
Bitno da nema nista sa cime moga da me povezu sem boje na zidu 😊

Vrndalama

Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2016, 10:24
Citat: Vrndalama poslato 07 Oktobar, 2016, 10:19
Malo vozio, malo slepao.
Sto pre da se sklonim zbog pandura, nastavio sam odmah dalje, jbg pijan pa bolje da se sklanjam a zbog firme a i pored jos radim uvoz auta, dozvola mi neophodna. Tako da sam zamakao odmah u neku ulicu i klank, auto stao, odvalio sve hladnjake za vodu i klimu a usput i hladnjak za ulje...i ko zna sta jos  ali hladnjak za ulje mu je bio presudan. Posle ga doslepali do kuce. Sada kad sam dosao da vidim bolje, uzas, greda sa vozaceve strane slomljena...dosao mi majstor i kaze da ne vredi variti i ispravljati jer to vise nikada nece biti taj auto a i nakupice se fina svota para za delove i majstore
Nemoguæe da je zakovao tako brzo... Ba¹ bedak... :( Jesi bar pokupio dokazni materijal...?

edit:
Ka¾e¹ uvozi¹ kola? Pa uvezi bmw... ;D
Hocu sigurno, ali se ovaj dobro pogazao i sa prikolicom pa mi ga zato zao


Lazic

Neæe da te jure zbog boje na zidu... :D Mo¾da kom¹ija ako si mu pomerio kuæu... :D

Al' ba¹ ¹teta bmw-a, volim tu 5-icu...

Vrndalama

Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2016, 10:55
Neæe da te jure zbog boje na zidu... :D Mo¾da kom¹ija ako si mu pomerio kuæu... :D

Al' ba¹ ¹teta bmw-a, volim tu 5-icu...
Steta jbg i ja sam ljubitelj ove 5-ice al sta da se radi...
Sada kada saberem jebes i auto, bitno da nisam nikog unakazio

Glava Dole


Kostić

i ovo je amater. ni¹ta dok ti stoji ¹oferka i kavez ti ceo, sinko. ni¹ta.

Vrndalama

Citat: Milos96 poslato 07 Oktobar, 2016, 11:03
Amater ;D

Lepo si ga savio 😊
Jbg fiat je to, on se i sam krivi pri jacem udaru vetra  ;D  ;D  ;D
Salim se naravno

Lazic

Citat: Vrndalama poslato 07 Oktobar, 2016, 11:00
Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2016, 10:55
Neæe da te jure zbog boje na zidu... :D Mo¾da kom¹ija ako si mu pomerio kuæu... :D

Al' ba¹ ¹teta bmw-a, volim tu 5-icu...
Steta jbg i ja sam ljubitelj ove 5-ice al sta da se radi...
Sada kada saberem jebes i auto, bitno da nisam nikog unakazio
Æuti, to je deo za razmi¹ljanje i opreznost... [cheers] Davno sam nauèio da kad sam cirke vozim k'o baba... :D Kola... :D

Mada sad razmi¹ljam, omatorilo se, ne pamtim kad sam seo u kola ili na motor pijan... :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Vrndalama

Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2016, 11:25
Citat: Vrndalama poslato 07 Oktobar, 2016, 11:00
Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2016, 10:55
Neæe da te jure zbog boje na zidu... :D Mo¾da kom¹ija ako si mu pomerio kuæu... :D

Al' ba¹ ¹teta bmw-a, volim tu 5-icu...
Steta jbg i ja sam ljubitelj ove 5-ice al sta da se radi...
Sada kada saberem jebes i auto, bitno da nisam nikog unakazio
Æuti, to je deo za razmi¹ljanje i opreznost... [cheers] Davno sam nauèio da kad sam cirke vozim k'o baba... :D Kola... :D

Mada sad razmi¹ljam, omatorilo se, ne pamtim kad sam seo u kola ili na motor pijan... :D
Na motor nikada pijan nisam seo, kao mladji svaki vikend sam vozio pijan auto, kako su dosle godine tako sam batalio taj sport...ali sinoc se omaklo, racunam treba mi auto ujutru i...sranje

Vrndalama


Bori¹a

Citat: Vrndalama poslato 07 Oktobar, 2016, 11:06
Jbg fiat je to, on se i sam krivi pri jacem udaru vetra  ;D  ;D  ;D

[rofl] [rofl] [rofl]

moj tata kaze sacuvaj me boze rata i fijata

Glava Dole

ocistio je 7m ograde od fasadne cigle do temelja bukvalno, sve komplet i jednu metalnu kapiju zguzvao kao da je od papira :D A i bolje da upije energiju on nego ja i ublazi udar :D Air-bag mu je izleteo uredno, ja prosao samo sa hematomom kolena jer nisam bio vezan i ogrebotinama po licu od jastuka... i nista vise...

Vrndalama

Citat: Milos96 poslato 07 Oktobar, 2016, 12:57
ocistio je 7m ograde od fasadne cigle do temelja bukvalno, sve komplet i jednu metalnu kapiju zguzvao kao da je od papira :D A i bolje da upije energiju on nego ja i ublazi udar :D Air-bag mu je izleteo uredno, ja prosao samo sa hematomom kolena jer nisam bio vezan i ogrebotinama po licu od jastuka... i nista vise...
Imao si srece sinko i to lepe srece  :D

Glava Dole

Ma kako nisam, 5m ispod pocetka udara je bila betonska bandera... da sam koknuo u nju tu bih i ostao verovatno :D Kad je cale doveo zidara da zida ljudima novu ogradu morao je bukvalno samo pri dnu da ocisti malo cekicem i odma moglo da pocne zidanje :D Sumnjam da bi neki drugi auto prosao mnogo bolje :D Imali smo tad 4 fiata, sad trenutno 3 i opet bih ga uzeo... za male pare pruzaju puno komfora... sad vozim bravu koju smo mesec dana pre toga uzeli za caleta sa istim tim motorom(u planu je bilo da proda una al on mu sudjen jbg, i dalje ga vozi), za 10.000 jos nismo ni jednom promenili ulje a krajnje je vreme... niti ima potrebe da se doliva, radi kao sat, od ulaganja se jedino drkao sa klimom a bio je presostat u pitanju, zamenio termostat da se ne smrzavam zimi i onaj kurac na hladnjaku koji regulise prvu- drugu brzinu, prednje gume i plocice(sto spada u redovne servise)... 150-160 na auto- putu samo pliva a nosi mali 1.2 16V motor (80ks) :D

Sad je na redu stabilizator kod desnog tocka, video sam da se izvrnula ona guma pa to malo lupa al ovde svakako nemam gde da ga drzim i vozim samo motor, cale vozi una, naviko na njega... ovog niko ne pipne po mesec dana, kad odem kuci mora akumulato na punjac(inace onaj vareni iz ovog polupanog pa pusta malo kiselinu, mora da se doliva u prvu celiju), prst prasine na njemu tako da mu kilometraza i raste samo u tih par dana... pa nije nista hitno :D

Lazic

Citat: Vrndalama poslato 07 Oktobar, 2016, 11:54
Na motor nikada pijan nisam seo, kao mladji svaki vikend sam vozio pijan auto, kako su dosle godine tako sam batalio taj sport...ali sinoc se omaklo, racunam treba mi auto ujutru i...sranje
Kad sam polo¾io za kola prestao sam skroz da pijem na oko 2 godine... Onda sam empirijski polako ustanovio da na pitanje dobro veèe da li ste ne¹to pili, prolazi odgovor, taman posla, ne pijem nikad. A i da sam pijan dovoljno pa¾ljiv da ne napravim sranja, pa sam se malo opustio, ali poslednjih godina je ðavo odneo ¹alu, mo¾e¹ se provuæi pijan samo u ¹picu... Sa druge strane na motoru nikad nisam planirao da stajem pandurima, tako da evo veæ skoro 10 godina, ako planiram da cirkam, idem motorom makar sekire padale... Par puta sam dodu¹e ja kao sekira, ali za toliko godina super mi je prosek... I da, mnogo manje boli kad padne¹ pijan nego trezan... ;D



@Kostiæev mali:
Ti si bre sreæan koliko si lud... ;D

Vrndalama

Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2016, 13:56
Citat: Vrndalama poslato 07 Oktobar, 2016, 11:54
Na motor nikada pijan nisam seo, kao mladji svaki vikend sam vozio pijan auto, kako su dosle godine tako sam batalio taj sport...ali sinoc se omaklo, racunam treba mi auto ujutru i...sranje
Kad sam polo¾io za kola prestao sam skroz da pijem na oko 2 godine... Onda sam empirijski polako ustanovio da na pitanje dobro veèe da li ste ne¹to pili, prolazi odgovor, taman posla, ne pijem nikad. A i da sam pijan dovoljno pa¾ljiv da ne napravim sranja, pa sam se malo opustio, ali poslednjih godina je ðavo odneo ¹alu, mo¾e¹ se provuæi pijan samo u ¹picu... Sa druge strane na motoru nikad nisam planirao da stajem pandurima, tako da evo veæ skoro 10 godina, ako planiram da cirkam, idem motorom makar sekire padale... Par puta sam dodu¹e ja kao sekira, ali za toliko godina super mi je prosek... I da, mnogo manje boli kad padne¹ pijan nego trezan... ;D



@Kostiæev mali:
Ti si bre sreæan koliko si lud... ;D
Verovacu ti na rec za ovo padanje kada si pijan  :D   :D   :D

Lazic

Drast'æna razl'ka... ;D Nikako ne volim da padam trezan... :D