Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2018, 09:06
Pa to si isto i ti uradio tvrdnjom da æe tehnièki da najebe zbog ono malo rðe ¹to je Fantom popravio za dva sata...

sa kojom tvrdnjom? napisao sam da mo¾e da mu napravi nepotrebne probleme ne zbog trulog juga, nego globalno... evo od danas æutim na forumu èetiri godine za kaznu ko debeli zmaj :)

Kostić

Citat: Darko poslato 21 Novembar, 2018, 10:03
Eto , Lazicu ,jel vidis sta on radi ?!? Nije samo bezobrazan , nego je i glup ..

Alo , Kole , nije bitno gde ne pao , bitno je da to sto si uradio nije bilo u redu . Jel si shvatio poentu konacno ??

@ Sremac - nije nase vozilo , iz uvoza , ja sam prvi vlasnik u Srbiji. Nisam dobio nikakve papire niti servisnu istoriju, jebi ga
@ Lazic - nista se nije osecalo , sve normalno



sad bi ti reko ne¹to o glupim ljudima al obeæao sam da æu da æutim èetiri godine.

Darko

Evo , nako¾io sam se ceo....
Ti si mi primer i idol u zivotu  :)

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 21 Novembar, 2018, 10:19
Citat: Hattrick poslato 21 Novembar, 2018, 09:30
Kole, poceo si da places po tudjim grobovima. Ne valja ti to buraz. Ako neko najebe, nek najebe, njihov problem, ali ne moras ti da budes vektor toga. I ja znam ko diluje belo po Karaburmi, i moze mnogo da najebe zbog toga, pa ne pisem to po forumima. Glupo skroz.


na pola foruma pi¹e istorijat, ja sam samo poslao laziæi poruku u 4 ujutro, posle smo se i ovde raspisali. ja znam gde se mo¾e sva¹ta, al niko o tome ne pi¹e po furumu, a kad me neko pita, ja mu ka¾em preko poruke. taj tvoj ¹to valja belo ne pi¹e po forumu, a to za plakanje na tuðem grobu, ima tu istine

nego Ulrike Meinhof je moj idol, tj njeno viðenje filozofije : )
I Laziæ ti je u 5 napisao da se opusti¹ jer objektivno nije ni¹ta stra¹no napisao... Ti nisi mogao da oæuti¹ malo rðe i da oplevi¹ po Marku ni krivom ni du¾nom... :o :P


Nego ¹ta si ti danas radio na kolima? Ja nasuo crvenu benzina za svaki sluèaj... Pojeftinio je za 2 deci na crvenu... Znam da ne mo¾e¹ d'izdr¾i¹ da æuti¹ 4 godine... :P

Kostić

#624
jebote razoèaravam se u ovakvu komunu. elem, doðe deèko, ispi¹e istorijat auta na forumu, nahvali se da je opravljo ovo ono bud¾i ¹erpe lonce nahvali ***** kako je pro¹o tehnièki i posle okaèi slike trulog auta sa sve ramom na tablici jer je iskreno glup ko tacna (bez uvrede svima vam je to jasno, al nije kosta pa da pletete po njemu) i onda kad neko da ozbiljnu primedbu na takvu glupost, da primedbu ne name¹ta, ne cinka, ne druka, nego da primedbu, uka¾e na glupost koja nekome mo¾e da ¹teti, vi ga tako dobrodu¹no nazivate name¹taèem, drukarom, plaèogropkom, a èovek voli zakon ko Ulrike Meinhof  [srce].... ne znam ¹ta da vam ka¾em, al eto, gre¹an sam, ako sam ga namestio, mada nisam primetio da mi je reko i¹ta tipa ajde kosta ne laj i ne seri, al bitno da vama dobricama smeta. ka¾u ljudi da je put prema paklu poploèan dobrim namerama i tu ima istine.


danas sam zajebo pandure i oti¹o okolo jer sam cirko od 4 jutros do pet pa i¹o u crkvu da mi pop ljubi kolaè.

mogu da izdr¾im da æutim ceo ¾ivot, nego sam se nekako navikao na vas. i to mi jako smeta. ¹to se mene tièe, da sam reko ne¹to kompromitujuæe, laziæ bi to obrisao. prema tome, kamen na njega a ne na mene :)

i mo¹me obri¹ete s foruma ko da me nikad nije bilo. to bi mi leglo za sve pare. i naravno fatva na dareta kome sam idol ¹to je uop¹te stao ispred moje zgrade i kreno sa sranjem tipa bajkeri kolege kurac palac. tj, samo kurac jer ni¹ta drugo i nije. idem sad da cirkam i da se vozam po selu, moj dan je.

friziderdzija


El Jefe

Срећна слава домаћине. Данас је пост, ракија је посна.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

Sreæna slava Kole,ne bi ti izdr¿ao èetiri dana,a ne èetiri godine,do¹la zima i krenula o¹tro.Zajebi vi¹e i pominjanje auta,Dareta i dobre namere,nema potrebe za produbljivanjem teme,jo¹ manje za ocenjivanje neèije inteligencije,truda i ulo¾enog rada u ne¹to ¹to tebe ne dotièe ni na jedan naèin.Slava ti je i veseli se,bar kod nas je to dan kada se zaboravljaju sukobi,te¹ke reèi i ostala sranja i nemoj da ti sad svi upadnemo na slavu pa æe¹ se èe¹kati ;D  [cheers]

Joker

Citat: Kostiæ poslato 21 Novembar, 2018, 10:20
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2018, 09:06
Pa to si isto i ti uradio tvrdnjom da æe tehnièki da najebe zbog ono malo rðe ¹to je Fantom popravio za dva sata...

sa kojom tvrdnjom? napisao sam da mo¾e da mu napravi nepotrebne probleme ne zbog trulog juga, nego globalno... evo od danas æutim na forumu èetiri godine za kaznu ko debeli zmaj :)

[bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]




[rofl]

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

takoe bata ðole, a od upadanja nema ni¹ta. unas se slava slavi kako dolikuje. leba - kolaè i fla¹a crnog vina. bez seljaèke slave i gladnog èopora :)

vas dvojca iznad, fala drugari

Kostić

Citat: Joker poslato 21 Novembar, 2018, 13:10
Citat: Kostiæ poslato 21 Novembar, 2018, 10:20
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2018, 09:06
Pa to si isto i ti uradio tvrdnjom da æe tehnièki da najebe zbog ono malo rðe ¹to je Fantom popravio za dva sata...

sa kojom tvrdnjom? napisao sam da mo¾e da mu napravi nepotrebne probleme ne zbog trulog juga, nego globalno... evo od danas æutim na forumu èetiri godine za kaznu ko debeli zmaj :)

[bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]




[rofl]



tooooooooooo mileeeeeeeeeeeee :)

Lazic


Hattrick


mrle

Pregledao ceo donji stroj, sve ok, ali mi se auto ne pona¹a najbolje. Idem za poèetak da centriram trap. Mo¾da oni ne¹to primete.

Hurricane


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]


Stvarno Mrle kad ka¾e¹ ne pona¹a se najbolje na ¹ta misli¹? Lako mo¾e da se desi da je krst kardana, jednom sam vozio Johanovog Dobla kad je to crklo, nisam smeo da mu izaðem na oèi, mislio da æe da se raspadne ceo trap... :o ;D Johan bio skroz opu¹ten, posle ga jo¹ vozio 300km do kuæe... :o :D

mrle

Razume li se neko u oldtajmere? Konkretno imam neke delove mercedesa w136, 170, bem li ga '50-'60to godi¹te. Brave, glavu volana, dr¾aè filtera ulja...

Lazic


viper

Crko famizni exide akumulator, sad ima da kupim najjeftiniji.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)