Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


FANTOM



FANTOM

    Auspuh montiran Fi 60 cevka izbacen srednji lonac i pozadi otvoren lonac. Jako fino se cuje . :violina: [thumb_up]






UFF

ali tebra to je JUGO

stani zaustavi se jebote

Glava Dole

pa STA? Sta mu fali? Na jugu ne sme da se prikaze i dokumentuje da je nesto uradjeno? Da je srece da je vise takvih postova i sa drugim automobilima tema bi bila troduplo zanimljivija...

UFF

tema je super, postovi odlicni ali to mi drugar koji baca pare a "auto" i dalje ne vredi ni za qrac

sreca pa bar nisu velike pare tako da za deceniju dve kad sedne da prica sa nekim likovima koji su spucali tipa 100.000eur na tjuning i buidzing u ozbiljna vozila i on moze da kaze:

eeeh da kad se setim tih dana kad sam i ja bacao uzalud pare na sranja za automobile :D

FANTOM

    Auspuh sam skinuo sa Dachmenovog Juga koji je rashodovan komplet , a stoji kod mene na placu i truli . Komplet alufelne 13" sa zimskim Sava gumama dobio od drugara . Kupio farove sa sijalicama me izasli 3000 , kupio regler 900 din (mucile ga ove nove sijalice ) , zadnji branik takodje skinuo sa juga koji stoji , oscilirajuce rame 1800 din , prednji deo auspuha jer je to istrulilo kod mene 1800 din . To je negde to . Yugic registrovan 15500din . Odradjen servis plinskog uredjaja to sam da kazemo odradio.
    Ostalo jos da zamenim amortizere lezajeve tockova i da ga spustim ti svi delovi idu sa drugog juga donora i auto ce biti onako pristojan  i dalje Yuga ali malo unapredjeniji a realno nije me puno kostalo da se sredi . Vise sam da kazemo ulozio truda i vremena . [cheers]

Kostić

kad veæ baca¹ pare u njega uglavi mu neki turbo agregat. pretpro¹le godine bio neki lep crveni gore na ibarskoj kod pevca, kad ga je zavario da krene mislio sam eksplodiraæe kad je ubacio u drugu polete jugi¹a ko mig ;D

Lazic

Osim Kostiæa svi ste u pravu... :o :D

Fantom najvi¹e, jer ga skoro ni¹ta ne ko¹ta, a ima vremena i mo¾e d'i¹èupa branik... ;D

Elem, nikad nisam voleo Zastave, èak ni ujakovog keca '70-ih, posle bube kec je bio... :o I to detetu od 3-4 godine... Èak nije bilo zbog izgleda nego zbog praktiènosti(deèijeg nestrpljenja)... U bubu sednemo, upali ide... Kec u mestu pod suhom bar 5 minuta i opet posle cima i trza dok se ne zagreje... Uzbrdica ka Bud¾inom brdu(kad su gore bile njive), ujak hvata zalet iz daljine, buba k'o traktor sa 20ks manje al' se lak¹e popne... :o ;D

Da uðe u zapisnik, ne bi ni bubu bud¾io, dosta mi je bilo 24 godine u njoj, oko nje, a najvi¹e ispod crn i krvav... :o ;D

Kostić

he he, mda, al da je bilo prostora i da je deèko ubacio u treæu oduvo bi kavasaki samo tako s jugi¹om a to e poenta ljubitelja juga i to ¹to ga ti ne voli¹ ne znaèi da su svi ostali tantuzi ¹to guraju pare u juga :)

Lazic

Ma volim kad guraju pare u Juga, samo ih ja ne volim... Ne bi nikad kupio, vi¹e vozio(mada ponekad moram u firmi), bud¾io... :D

Nego za turbo motor veæ moraju ozbiljne pare da se ulo¾e u sve, a onda to vi¹e nije Jugo...

Kostić

#532
reci to svima koji grdne pare guraju u juga da voze brdo i reli

e, a kod mene u selu, èièa vozi belu bubu, limarski je onako solidna, al ¾vi¾di ko da ima ganc nov motor u njoj. seljani se okreæu u èudu i misle da je to neka ¾ivotinja koja je evluirala u  vanzemaljski automobil

Lazic


Gavrolini

Kako me ova kicma sve vise jebe i ne daj boze ako budem morao da batalim voznju motora bar neko vreme poceo sam da vrtim oglase i da gledam neke mante A, taunuse,kapri... Jbt ljudi nisu normalni koje pare traze za leseve u koje treba da se spuca brdo para jos.


mali_zmaj

Ima u B.Luci ekipa klinaca,koj su sredili svoje jugiæe,i mogu ti reæi sa ukusom,malo felugice,malo lak,auspuh..prozirni ¾migavci..,itd....
jin-jang

FANTOM

    Ijao kako se Yugo cuje , danas u centru okrece se narod gleda sta je  [panic] , drugar mislio nailazi motor  ;D .

aæimo


Kostić

ima kod mene u kraju jedan lepi ¾uti jugiæ onako ukusno skockan voze ga neki momci skoro su ga negde naboli u krilo, tako da ga skocka¹ i biæe lutka