Glavni meni

Potrebna pomoæ uz pivo... :)

Započeo Lazic, 28 Septembar, 2016, 11:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Ih, æe se ubije zbog mene, ajde.....
Pa æu jo¹ kriv da budem...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

nego sta si? :D

kad se vracas da nastavis sa zapocetim poslom?


kakav to covek ostavlja prijatelja na pola?

i to prijatelja koji placa :D

Ostoja

naèisto si me rasplakao, ali mi nisi rekao ¹to pobogu ru¹i¹ kupatilo, kakav je zajeb u pitanju?
Kad æu da se vratim, ne znam, kad u Srbiji bude satnica kao ovde (a zna¹ koliko ih èeka ovo ¹to zaradim....)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

fotka je stara, rusio sam pre nego sto si dosao, vracaj se ili zovem glena kena da mi zavrsi struju

Ostoja

Neeeeeeemooooooj ko boga te molim, hahahahahahah.
Ma vratio bih se ali mi je ovde stvarno dobra satnica i nisu lo¹i uslovi a usput se navata i pokoji sitan privatluk....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

dolazi zimaaaaa... duga i hlaaaadna :)
mUFF .. oce ovo biti prva zima u toj ledari ?/:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

da
imam norveski naveci od 2m i 2kw + kovanu pecku od 12kw
kad je nalozim setam u cegama po kuci dok je napolju minus

ostoja jebo taj poso i dobru kintu kad fizikalises od jutra do mraka u tudjoj zemlji a ni decu ni zenu ne vidjas jer nikad kuci nisi
zar nije bolje manja satnica ali spavas pored zene a doruckujes sa detetom?

Ostoja

Kad ih bude¹ imao, shvatiæe¹...
Do tada kao u Zenica Blues-u, Ðaba ja to tebi priæam...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

ok onda pojma nemam
mislio sam da je dovoljno da im obezbedis osnovno za zivot a ako hoce da se kurce i to im je malo nek zarade sami resto (poslednju stvar koju je meni moj otac kupio je fals starke u 8 razredu osnovne skole, kad sam posle prvog dana dosao da mu se pozalim kako su me svi zajebavali sto na patikama pise oll star umesto all star on mi je odgovorio da mi je ozbezbedio da ne idem bos ali ako ja bas hocu da se kurcim i budem moderan.... )

sa tvojim znanjem i sposobnostima sam siguran da im mozes obezbediti sve osnovno i ovde
razumem mesec dana pa cak i 3-4 van zemlje za dosta bolju kintu a ostatak kuci uzivanje ali 24/7/365 i ne bas  [neampojma] to je verovatno zato sto nemam decu, navodno kad svris unutra i rodi se dete postanes pametniji a ja ga uvek vadim  [doh]

Lazic

A bio bi/æe¹ do jaja æale... :D




Nego, ontopic:

Juèe u podrumu... :o




DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: UFF poslato 03 Oktobar, 2016, 00:50
navodno kad svris unutra i rodi se dete postanes pametniji a ja ga uvek vadim  [doh]

Ne bude¹ pametniji, samo ima¹ nekog ko zavisi od tebe, pa malo drugaèije razmi¹lja¹ i rasporedi¹ prioritete.

Mada i dalje ima ljudi koji jednostavno hoæe ne¹to da rade, pa to koriste za pravdanje. Tipa "videæe¹ kad se zaposli¹/o¾eni¹/dobije¹ dete", a ustvari im je samo trebalo "pokriæe" za takav ¾ivot.  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Slaninar

Ne znam ¹ta da ti pametno savetujem.

Ako je kod kom¹ija na spratu dobar pritisak, onda:

Kreni od svih ventila. Ima glavni ventil u stanu, mo¾da ima neki na vertikali, a mo¾da i posebno za stan, negde napolju. Verovatno ne, ali proveri - da nije taj ostao malo "privrnut".

Kada elimini¹e¹ sve ventile, ostaju u tvom stanu slavine, ili cevi. Stavi¹ jednu novu, ispravnu slavinu i vidi¹ kako radi. Ako radi super - do slavine je. Ako ne radi, onda je do cevi.

Naravno, postoji ¹ansa i da je sama dovodna cev napukla i gubi pritisak, ali onda bi kod nekog od kom¹ija (ili u podrumu, kao kod tebe) trebalo da se pojavi voda. Ta popravka mora biti na raèun zgrade.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Glavni ventil promenjen, mada nije pravio problem, cevi plastiène stare 12 godina, kad sam skinuo ventil vizuelno sve ok, slavine servisirane(bez potrebe), nema ventil napolju, cevi nam dolaze kroz ventilaciju kupatila, ta koja dolazi do mene se raèva na stan do i moj. Ako je ona negde zaèepljena, mo¾e da bude bilo gde... Definitivno mi je pritisak slab jer negde curi, ali ko i kako to da otkrije...? U podrumu izbija kroz zid... Taèno na mojoj vertikali...

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 03 Oktobar, 2016, 12:10
Kako stoje stvari otvoriæu spa centar... :D

heheheh zovi kad budesh imao bazen
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 03 Oktobar, 2016, 12:47Definitivno mi je pritisak slab jer negde curi, ali ko i kako to da otkrije...? U podrumu izbija kroz zid... Taèno na mojoj vertikali...

Postoje ljudi koji rade to utvrðivanje, ja u NSu imam vi¹e njih, imaju posebne ureðaje, ka¾e ti u po metra gde je pukla cev.

Googlaj: Detekcija curenja vode beograd
ja sad na¹ao vi¹e komada.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Aj æu ih pitam... :D Nego, verovatno je pukla dosta ispod mene, to znaèi kopanje po kupatilima kom¹ija, ba¹ me zanima kako to funkcioni¹e... :D

DebeliZmaj

funkcionishe tako sto se kopa ili im plavi iz zida...
ako su cevi glavne to je odrzavanje vodovoda.. :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ma kod nas su cevi kao ¹pagete, do 11-og sprata i ima neke logike, posle zona sumraka... :D A da negde plavi, plavi, podrum se lagano puni... :D