Glavni meni

gumena prostirka 1x2 mtr

Započeo Slaninar, 22 Septembar, 2016, 14:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Imam te u vidu ali ne mogu  da obeæam

Slaninar

Cenim da æe 99% veæ 3 mm debljina biti sasvim OK, ako ne¹to natrèi, pojavi se.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

prpa_zr

a ¹to ne kupi¹ onu gumenu  prostirku kao za pla¾u? ja jednu dr¾im u kolima za ne daj bo¾e ako treba se zalegne pod auto..

to ko¹ta 400 dinara i dugaèko je 2 metra a ¹irina je (mislim) 0,5m pa ako nije dovoljno kupi¹ dve i re¹io si problem

Slaninar

Citat: prpa_zr poslato 26 Septembar, 2016, 09:56
a ¹to ne kupi¹ onu gumenu  prostirku kao za pla¾u? ja jednu dr¾im u kolima za ne daj bo¾e ako treba se zalegne pod auto..

to ko¹ta 400 dinara i dugaèko je 2 metra a ¹irina je (mislim) 0,5m pa ako nije dovoljno kupi¹ dve i re¹io si problem

Na kakvu misli¹?

Te za pla¾u sam video samo od nekog kao jaèeg sunðera, ali ne od ba¹ gume. Taj sunðer se brzo iskida.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

prpa_zr

Citat: Slaninar poslato 26 Septembar, 2016, 14:49
Citat: prpa_zr poslato 26 Septembar, 2016, 09:56
a ¹to ne kupi¹ onu gumenu  prostirku kao za pla¾u? ja jednu dr¾im u kolima za ne daj bo¾e ako treba se zalegne pod auto..

to ko¹ta 400 dinara i dugaèko je 2 metra a ¹irina je (mislim) 0,5m pa ako nije dovoljno kupi¹ dve i re¹io si problem

Na kakvu misli¹?

Te za pla¾u sam video samo od nekog kao jaèeg sunðera, ali ne od ba¹ gume. Taj sunðer se brzo iskida.

pa na to sam mislio, ova ¹to ja imam jeste neki penasti sunðer - ako ti treba jaèe mo¾e¹ da uzme¹ i onu tanku strunjaèu za jogu to je guma.. trebalo bi da radi posao

Andreja

Na kraju krajeva, stavi dva sloja linoleuma... Je l' to u sobi servisira¹ bicikle?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Andreja poslato 26 Septembar, 2016, 22:25
Na kraju krajeva, stavi dva sloja linoleuma... Je l' to u sobi servisira¹ bicikle?

Tako je, preko zime planiram ba¹ u sobi.

I definitivno sam se odluèio za gumu, samo da naðem ¹to jeftinije (a da valja).

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen