Glavni meni

Udes Le¹tane

Započeo zagadjenje, 11 Septembar, 2016, 22:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zagadjenje

Danas oko 12:45 idem sa autoputa ka Le¹tanima BG i vidim udes. Lika na ZX6R udario mercedes Karavan BG table




Jasno sa fotki. Oèevici ka¾u da je matori krenuo u polukru¾no. Kasnije sam njega (¹ofera automobila) naèuo da je krenuo da se parkira. Tu je Maxi. Svi sa kojima sam prièa mi reko¹e da momak nije i¹ao brzo, koèio je i svirao ali d¾aba. Ovaj po svome, skrenuo u levo i.....
Pri¹ao sam momku, video da je svestan, pitao da li di¹e neometano, ka¾e sve ok. Bio je vidno u ¹oku. Pitam boli li ¹ta, ka¾e vrat i leða. Onda mi je pokazao mesto na kacigi gde je udario, reèe mi da je pao na glavu. S obzirom da mi je pokazivao iznad potiljka, rekao bih da se okrenuo, salto napravio i pravo na glavu. Bio je u punoj opremi, kornjaèa, rukavice, jakna...
Bilo dvoje ljudi tu sa njim, ¾ena mi se ljubazno zahvalila i rekla da su oni sa njim i da je sve pod kontrolom i, ako ¾elim da mogu nastaviti put. Ubrzo dolazi i hitna i uzimaju stvar u svoje ruke. nisam gledao kako su mu skidali kacigu, neko me je u trenutku ne¹to upitao i skrenuh pogled. Momak se pridigao i delovalo je da je ok. Vidi se i na fotkama da je prilièno ok stanju s obzirom na udes. Tad naiðe jo¹ jedan momak blizak momku koji je bio na motoru. Zadr¾ao sam se samo toliko da vidim hoæe li zdrobiti matorog ili ne. Ali svaka èast, iskulirao situaciju, malo se izvikao na matorca i posvetio se povreðenom. Hitna brzo do¹la. Dvoje mladih, ako sam ih dobro skapirao, su mi rekli da su oni pozvali hitno odmah i pitali da li da zovu i policiju ili je hitna po slu¾benoj du¾nosti u obavezi da ih pozove. Rekoh da æe zvati oni sigurno i zahvalio im se. Svi koji su se tu nalazili su osuðivali matorca koji je bio za volanom mercedesa. No generalno situacija je bila mirna i pod kontrolom.
Nadam se da æ se kolega vrlo brzo oporaviti i da neæe biti nekih posledica.
Tjuning bud¾ing

lord_oblivion

Sad treba da mu odere ko¾u s leða.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

I da mu isprazne d¾epove i novèanik, prvo dr¾ava sa kaznom i zatim kolega sa privatnom tu¾bom i naravno brz oporavak kolegi ¾elim
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ninjitsu

Jbt znam ovog decka :( Ne verujem, moze svima da s edesi.. Sad cu da proverim kako je
rocknrolla®

Major

Bitno da je ok.
Valjda nece da ceka papire kao sto cekam ja :(

Lazic

Citat: Major poslato 14 Septembar, 2016, 14:33
Bitno da je ok.
Valjda nece da ceka papire kao sto cekam ja :(

Za ubuduæe za ne daj bo¾e da zna¹, ako nisi mnogo povreðen, ne mora da te vodi hitna, dobije¹ uput sa kojim mo¾e¹ 24 sata da se javi¹ gde hoæe¹, krivac ne dobije kriviènu prijavu, kopiju zapisnika podi¾e¹ za par dana. U tih par dana zavr¹i¹ i kod lekara i pravac osiguranje...

OKi

Citat: ninjitsu poslato 14 Septembar, 2016, 14:30
Jbt znam ovog decka :( Ne verujem, moze svima da s edesi.. Sad cu da proverim kako je
I ? Proveri li ?

ninjitsu

Pustih poruku ne javlja mi se.. Znam ga iz grada, vozimo isti motor pa tako. I zivi tu negde ka Lestane. Pozvacu ga sutra da proverim
rocknrolla®

Slaninar

Citat: lord_oblivion poslato 11 Septembar, 2016, 22:52
Sad treba da mu odere ko¾u s leða.

Za¹to?

Mene su par puta kupili, na bajsu dodu¹e, ako vidi¹ da su ljudi normalni, samo sam tra¾io da plate popravku bajsa i pozdravio se. Svakom se dese gre¹ke. Ja sam jednom za malo pokupio lika na skuteru. Mrtav ugao i bukvalno pola sekunde skrenut pogled.

Odlièan video:

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nuadal85

Citat: Slaninar poslato 15 Septembar, 2016, 22:42
Citat: lord_oblivion poslato 11 Septembar, 2016, 22:52
Sad treba da mu odere ko¾u s leða.

Za¹to?

Mene su par puta kupili, na bajsu dodu¹e, ako vidi¹ da su ljudi normalni, samo sam tra¾io da plate popravku bajsa i pozdravio se. Svakom se dese gre¹ke. Ja sam jednom za malo pokupio lika na skuteru. Mrtav ugao i bukvalno pola sekunde skrenut pogled.

Odlièan video:

! No longer available

Ако ниси сигуран којом брзином се креће возило које иде према теби а има првенство пролаза, не глупирај се. Пропусти га па крени. Боље 30с у месту него "Погрешио сам, мислио сам да има времена."

Lazic

Ka¾e¹ Srbinu da se ne glupira...

lord_oblivion

Citat: Slaninar poslato 15 Septembar, 2016, 22:42
Citat: lord_oblivion poslato 11 Septembar, 2016, 22:52
Sad treba da mu odere ko¾u s leða.

Za¹to?

Mene su par puta kupili, na bajsu dodu¹e, ako vidi¹ da su ljudi normalni, samo sam tra¾io da plate popravku bajsa i pozdravio se. Svakom se dese gre¹ke. Ja sam jednom za malo pokupio lika na skuteru. Mrtav ugao i bukvalno pola sekunde skrenut pogled.

Odlièan video:

! No longer available
Zato ¹to je ovaj na motoru koèio i svirao a ovaj u kolima zapeo kao volina da se po svaku cenu ba¹ tad parkira.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Slaninar

@nuadal & lord

Naravno da treba biti oprezan. Samo ljudski je i gre¹iti. I ne treba olako suditi, kad ne zna¹ taèno kakva je situacija. Tako barem ja gledam na svet. Pru¾am drugu ¹ansu svakom idijotu.  :)  Treæu veæ ne. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nuadal85

Људски је грешити, слажем се. Питање је како би опраштао да је не дај Боже неко твој. Не знам те и можда лоше предпостављам али полазим од себе.

Грешке се дешавају у саобраћају да. Само те грешке треба свести на минимум. Зато и кажем ако ниси сигуран 100%, пусти. Не претичи, не излази на пут. Једна лоша процена и згазиш нечије дете.

Slaninar

Citat: nuadal85 poslato 17 Septembar, 2016, 12:50
Људски је грешити, слажем се. Питање је како би опраштао да је не дај Боже неко твој. Не знам те и можда лоше предпостављам али полазим од себе.

Грешке се дешавају у саобраћају да. Само те грешке треба свести на минимум. Зато и кажем ако ниси сигуран 100%, пусти. Не претичи, не излази на пут. Једна лоша процена и згазиш нечије дете.

Pa, majku mu, stavio sam primer kad se desilo nekom mom, MENI.   :)

3-4 posta iznad.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nuadal85

Citat: Slaninar poslato 17 Septembar, 2016, 18:06
Citat: nuadal85 poslato 17 Septembar, 2016, 12:50
Људски је грешити, слажем се. Питање је како би опраштао да је не дај Боже неко твој. Не знам те и можда лоше предпостављам али полазим од себе.

Грешке се дешавају у саобраћају да. Само те грешке треба свести на минимум. Зато и кажем ако ниси сигуран 100%, пусти. Не претичи, не излази на пут. Једна лоша процена и згазиш нечије дете.

Pa, majku mu, stavio sam primer kad se desilo nekom mom, MENI.   :)

3-4 posta iznad.

Твом и теби није исто. Ти устанеш, видиш да си ок и то је то. Твом малом/малој да се то деси? Још да је безобразан?

Slaninar

Citat: nuadal85 poslato 18 Septembar, 2016, 14:42
Твом и теби није исто. Ти устанеш, видиш да си ок и то је то. Твом малом/малој да се то деси? Још да је безобразан?

I da me preseèe katanom na pola?

O èemu sad prièamo?  Jesu ovi u kolima bili bezobrazni? Nisam video u tekstu taj podatak? Ako je neko bezobrazan, bilo udesa, ili ne, to je onda druga prièa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Citat: OKi poslato 09 Jun, 2014, 07:21
Pitali profesionalnog vozaca - ,,kako to da za 30 godina niste imali nijedan udes,,? Odgovor - ,, nikada nisam imao prednost,,!