Glavni meni

Honda CBR 1100 XX

Započeo Boban600, 09 Septembar, 2016, 20:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban600

Prodajem motocikl Hondu CBR 1100 XX, 1999. godište, sa pređenih 60.000km. Motocikl je u odličnom stanju, registrovan 04.07.2017. (na mene se vodi), urađen je servis pre 500 km (filter ulja, ulje Motul, filter vazduha, promenjen antifriz u celom sistemu, promenjeno ulje u kočnicama i kvačilu Motul DOT4). Lanac i lančanici su u odličnom stanju, kočione pločice takođe u odličnom stanju. Gume na motociklu su stavljene nove početkom ove sezone Bridgestone Battlax HyperSport S20r. Od opreme motocikl ima: Ksenon kratko svetlo, BodyStyle Race crni vizir (dajem i original), amortizer kormana WP (18. klikova), Barracuda aluminijumske crvene ručke i tegiće, nosač kofera marke Kappa sa monolock pločom i kofer marke Givi, slip on carbon auspuhe Dragon Ada. Motocikl ima 2. original ključa. Uz motocikl dajem i touring korman marke LSL.

Slike:












Cena: 3750 eura.
Broj: 069/185-14-36 Boban

Boban600

#1
UP.

Motocikl ima pređenih 61000 km. Moguća je zamena za automobil Ford Mondeo od 2006 - 2007. godine, benzinca ili benzin-plin. Za keš moguća korekcija cene.

Slike:




jevta


feelgod

Cena: 3750 eura.
Broj: 069/185-14-36 Boban

Sve ima lepo covek napisao. Svaka cast za moped :)

rboban

Odlican.... retko kad komentarisem cene, ali imam utisak da je ovo bas puno, mozda i 1000€ iznad vrednosti ili gresim?
Ima neko ko prati cene i trziste?
Ride It Like You Stole It


DebeliZmaj

Citat: rboban poslato 27 Oktobar, 2016, 08:48
Odlican.... retko kad komentarisem cene, ali imam utisak da je ovo bas puno, mozda i 1000€ iznad vrednosti ili gresim?
Ima neko ko prati cene i trziste?

ali su fine slike ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Citat: rboban poslato 27 Oktobar, 2016, 08:48
Odlican.... retko kad komentarisem cene, ali imam utisak da je ovo bas puno, mozda i 1000€ iznad vrednosti ili gresim?
Ima neko ko prati cene i trziste?
Ima ih u oglasima i za vise i za manje para, ali vise ih ima za manje para.  Svejedno, tako bi je posedovao, prelepa je [balavi] :drka:
I feel the need..... the need for speed !!!

serbduck

Da imam pare - ne bih se nesto mnogo razmisljao.

[cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

serbduck ... da imash kesh i prihode dobre, dignesh kredit vozish novo,
kad omatori uvalish nekoj budali i opet kupish nov ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Jebes novo, zasto davati gomilu para, sacekas 2-3 godine i kupis polovan kao nov motor za upola manje para, i od ustedjenih para se vozis narednih 5 godina , putujes uzivas....
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

vozish motor dok je pod garancijom ... kad izadje iz iste prosledish dalje
i tako na 2-3 god koliko vec je garancija .. i jebe ti se... uvek imash novo
ali ok .. :) kako kome prija
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Oktobar, 2016, 00:23
vozish motor dok je pod garancijom ... kad izadje iz iste prosledish dalje
i tako na 2-3 god koliko vec je garancija .. i jebe ti se... uvek imash novo
ali ok .. :) kako kome prija

Pa nije to kineski toster da se raspadne posle 2-3 godine, to je masinerija iz Japana, to nadzivi svoje vlasnike :D
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

slazemo se da se ne slazemo :)
eto sledece godine u ovo vreme smo milioneri pa cemo videti :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck

Sta zna Zmaj sta je XX...nije mu zmeriti.

Kad bi se radila neka anketa verovatno bi XX pobedio kao najbolji motor ikad.

Verovatno...

           [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gavrolini

Bio bi u samom vrhu ali verovatno varijanta sa ubrizgavanjem. Taj motor ide, koci i skrece bas bas kako treba.  Kad se pojavio vazio je za najbrzi serijski motor. Udoban za duza putovanja a kad pozelis mozes i da ga potegnes kao supersport motor. Bez obzira na sve to ovo je bas bas jaka cena za prvu seriju.

ЯЭВОЛУТИОН

i nenormalno mala kilometraza....imao sam jednog sa predjenih 160000 koji je izgledao bolje od ovog.....a cena e taman za 60000 a visoka za 160000
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bojan

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Novembar, 2016, 16:22
i nenormalno mala kilometraza....imao sam jednog sa predjenih 160000 koji je izgledao bolje od ovog.....a cena e taman za 60000 a visoka za 160000
Pojasni to bolje izgledao?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Bojan poslato 05 Novembar, 2016, 19:40
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Novembar, 2016, 16:22
i nenormalno mala kilometraza....imao sam jednog sa predjenih 160000 koji je izgledao bolje od ovog.....a cena e taman za 60000 a visoka za 160000
Pojasni to bolje izgledao?

nije imao crvene ober dziber trakice i gripove i tegice...auspusi su bili fabricki....stanje na slikama je jako dobro, ali kilometraza je suluda....17 godina i 60 000 km.....toliko se predje u tri godine preko...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban600



Cena motora: 3550 eura
Broj: 069/185-14-36 Boban