Glavni meni

13 Moto GP. San Marino

Započeo srbac, 09 Septembar, 2016, 09:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

zato sto je glupo da padnje jureci pedrosu...bolje saka bodova u dzepu nego livada pod dupetom.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zozon

Citat: eclipse4 poslato 13 Septembar, 2016, 03:32
da li ste primetili da su ovi iz boxa 3 puta izbacili rosiju tablo na kojoj je iznad pisalo BRK.....zato?
zivo me zanima.....
... pa kako ne znas ... BRK je simbol gej parade u Crnu Goru  ;D ;D ;D

Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

VR 46

Сад ће деда да му да цуцлу  ;D
Twist of wrist!

srbac


eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Septembar, 2016, 10:05
zato sto je glupo da padnje jureci pedrosu...bolje saka bodova u dzepu nego livada pod dupetom.....

to je pisalo pre nego sto je pedrosai pocinjao da napada....znaci definitivno to nije bio razlog.....

ЯЭВОЛУТИОН

pedrosa je skidao pa poar sekundi po krugu.....definitivno je bio brzi od svih.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

slazem se da je bio brzi, ali to ne znaci da nece da ispravi sljunak pored staze u bilo kom momentu (pedrosa)....totalno mi nelogicno da neko iz boksa izbaci tablu "BRK" deset krugova pred kraj jer je neko sa osmog mesta skinuo sekund po krugu....onda znaci da bi svi trebali da zakoce i da voze 20 na sat i da drze odstojanje izmedju sebe....

ovo pitam iz razloga da li je neko mozda negde procitao i zna o cemu je rec....neceg tu ima al sta?

srbac

Znaju da je u pitanju stariji èika pa unapred opominju.... [rofl] [rofl] :-*

misa-pei

BRK moze da znaci "koci", a moze da znaci i da doda gas i napravi razmak (to make a break). Sad, sta kome sta znaci kad mu javljaju, stvar je internog dogovora. Tako Pedrozi stalno javljaju pogresan razmak. Nemoguce je da nije provalio.
Država je najveći neprijatelj naroda

eclipse4

I dalje verujem da je neceg bilo.....hehe zvucim ko neki teoreticar zavere....jebi ga....

Sad ce hostpler da nam da info on se obicno sunja po boksovima heheh