Glavni meni

Ne radi sam

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Septembar, 2016, 15:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Ovo ce biti posveceno svima onima koji nemaju nimalo mozga i ne umeju nista da urade sami...ali ipak pokusavaju,,,,i onda majstor vadi iz one stvari trnje,,,,narodaki receno....

elem

ako zelite da ozracite zadnju kandzu i otkine vam se , narotski zvana, sisica, ne radite nista vec idite do majstora...ali ne kod retrda koji sebe tako nazivaju vec kod nekog ko ima mozga , ili kupite drugu kandzu od tog model


samo nemojte ovo da radite



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

©ta hoæe¹ ba¹ je "majstorski" uraðeno. [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FJCharlie

mislim da je stavio slab sraf, tu minimum 12.9 mora :D

Gašpar

Re¹io èovek problem  [rofl] [rofl] [rofl]

Andjelo

mogao je malo da ga skrati ..........radi estetike

Hohštapler

...nemam sliku teflon trake u mom karburatoru, stavljene umesto o-ringa na ¹olji....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

#6
ovakve stvari me uvek podsete na dno od Carnex pastete umesto dihtunga na glavi na mom nekadasnjem Tomosu A3 :D
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Не знам за Томос, али дихтунг од готовог јела је за Јаву закон. Једини је проблем у продавници, када буље у тебе док са шублером мериш готова јела.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


lord_oblivion

Ni to nije problem, ba¹ ti pucketa ¹to bulje. A i eto povoda za razgovor sa lepom kasiricom  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Biker-Boy

Da ne bude zabune, nisam to ja uradio, tako sam kupio motor, tak kada sam ga urnisao posle pola godine, pa sam morao generalku da radim, onda sam otkrio da i Carnex pravi dihtunge a nije ni svestan toga :D
p.s. a motor sam kupio  od nekog starijeg coveka 50-60 godina :D
I feel the need..... the need for speed !!!

viper

Od Grunfa :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags


Amos

Ja pitao majstora da li moze da odradi i koliko kosta dihtung glave, kaze on donesi neko pivo i to je to...ok ali gde ces da nadjes dihtung za MINSK 125ccm...ma ne brini ti nista...i sad imam na sokocjalu dihtung od Jelen piva..

lord_oblivion

Ja sam za Jawu pravio od ¹tamparskog lima, u dlaku 0.5mm i od aluminijuma. K'o fabrièki.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 07 Septembar, 2016, 22:23
Не знам за Томос, али дихтунг од готовог јела је за Јаву закон. Једини је проблем у продавници, када буље у тебе док са шублером мериш готова јела.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Opet sam proèitao... ;D



Citat: Amos poslato 03 Maj, 2017, 20:07
Ja pitao majstora da li moze da odradi i koliko kosta dihtung glave, kaze on donesi neko pivo i to je to...ok ali gde ces da nadjes dihtung za MINSK 125ccm...ma ne brini ti nista...i sad imam na sokocjalu dihtung od Jelen piva..
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Vr'... ;D

mrle

a dihtung dekle od fascikle, one papirnato kartonske, fensi. pa nama¾e¹ onom smesom za dihtovanje (nije bilo fensi silikona za sve i sva¹ta).

Lazic

Tih sam se napraviooo... ;D