Glavni meni

Gde ovo ima da se kupi kod nas

Započeo PECA BMW, 30 Avgust, 2016, 23:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

srbac

Imao sam to na motoru. Sve je ok dok malo ne padne ki¹a... treba mu ceo dan da se osu¹i  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  ©ajze !  [stop]

PECA BMW

Citat: srbac poslato 31 Avgust, 2016, 00:13
Imao sam to na motoru. Sve je ok dok malo ne padne ki¹a... treba mu ceo dan da se osu¹i  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  ©ajze !  [stop]

imam grejace rucica , no problemo :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

...i meni ovo treba, iste ovako crne ako imaju, video sam na aliju ima koliko hoæe¹ ali su neke ciganjske u bojama..

penzos

Sada sam proverio, ima drugar u prodavnici, ali u Ni¹u. Ne znam kako mo¾ete da ih vidite, jbg. Cene su od 700 - 1200 din. Telefon 0638591883 ili 0184260067, Dragan
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Penzos

znas li bar da su za motor ? obicno kod nas postoje za bajs i mali je fi pa kad pokusas da navuces obicno se pocepa ... imas li mozda sajt radnje ?

Postoje i kvalitetne varijante od neorana da se kupe ali mi je to vec bacanje para .. od neprana mogu i sam da sasijem ...

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

penzos

Brate pa pozovi èoeka, jbg. Za motor su sigurno, jer ima radnju za moto opremu. Nema sajt, to je skupo ali je ok lik i objasniæe ti ¹ta ti treba.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

peratrap63


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

peratrap63

moze ,rucke pre montaze naprskas lakom za kosu i onda sedne ko g..a na nosu i ostavis par minuta da se lak osusi ,proverio licno na bmw rucke

PECA BMW

Ma ja probao da navucem i uspem ali brzo posle toga krene da puca , predvidjen je za 22mm a ja ga navlacim na 32 mm  ...

uglavnom pozvacu ovog lika iz nisa pa da vidim sta ima , nego ne sticem , od jutra do mraka sam na gradjevini ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Citat: penzos poslato 01 Septembar, 2016, 14:56
Sada sam proverio, ima drugar u prodavnici, ali u Ni¹u. Ne znam kako mo¾ete da ih vidite, jbg. Cene su od 700 - 1200 din. Telefon 0638591883 ili 0184260067, Dragan

Sad proverijo kod ovog tvog u Nis-u i on nema to ima samo klasicne koje idu direktno na "cevku" ne preko postojecih rucica ... potraga se nastavlja ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

A one trake ¹to biciklisti motaju na ruèke?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

Citat: lord_oblivion poslato 11 Januar, 2017, 17:21
A one trake ¹to biciklisti motaju na ruèke?


I to je jedno od resenja ,ili traka za bajs ili traka za reket , stim sto sam ja hteo da potrazim malooo kulturniju varijantu , nije mi bas ni zapelo to da stavljam pa da sad trazim bilo sta .
A i ne daju mi se sad neke pare za skroz kulturnu varijantu kao sto je ova :

https://www.bmwlivingstyle.com/shop/grips-copimanopole/#cc-m-product-8936363684

naj verovatnije cu iz louisa uzeti one sundjeraste rucice i povadim one palstike iz njih i terajjj ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Ima¹ te sunðeraste ruèke na ovim kineskim kruzerima 125 i 250 kuba, mo¾da su jeftinije od ruèki iz Luisa a kvalitet je tu negde.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

pajche

Probaj ovde, pre par godina sam ja tamo uzimao za Vespu takve rucke.

http://www.011info.com/auto-oprema-beograd/auto-moto-shop

ЯЭВОЛУТИОН

22 volan je standard za ve inu motorcikala....32 je standard za harleya.....

mislim i da bicikl ...ima 32....shimano...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

jin-jang