Glavni meni

11. MotoGP 2016 Czech Republic Brno

Započeo Hohštapler, 20 Avgust, 2016, 07:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Darko

Kazi ti nama prvo : sta je s nasom reklamom za tuborg ? drugo : sta se desilo s debilnim Lorencom i timom u Brnu ? i trece : sto ti ne odgovaras na fb poruke , ko sav normalan svet ?

;)

Gašpar

1. ! No longer available
2. Ne znaju ni oni :) Imao je defektnu gumu, prema njegovim reèima. I prema njegovim reèima je trebao biti treæi, ili èak drugi :D
3. Evo sad sam  [rofl]

srbac

Samo za REVa Google translite Bosnian !!!

Jorge Lorenzo je otkrio razloge za svoju noænu moru Czech Grand Prix izlet, kao i problema koje je pretrpio u jamama kao njegova posada se èini da su prigovor na njegovu odluku da se prebacite bicikle.

©panac je bio radi 10. mjesto i èine tlo kada je sukobili na kraju 14. kruga u Brnu, zamjene za njegov slick guma-obuveni drugi bicikl protiv preporuci njegove posade, koji je izgledao zbunjen da Lorenzo je odluèio da doðe u .

Lorenzo se vratio u jamama kruga kasnije, s uvjetima i dalje previ¹e mokro za suho gume, da se vratite na svoj prvi bicikl, ali sa novim prednjim gume.

Rezultat promjene dvostruko bicikl je da je aktuelni ¹ampion zavr¹io van bodova u skromni 17., u procesu gubi drugo mjesto u prvenstvu na Yamaha saigraè Valentino Rossi, koji je bio drugi.

Obraæajuæi se medijima nakon trke, Lorenzo, rekao je njegov ¹ef posade Ramon Forcada nije mogao da vidi da je veliki komad omotaèa je nestala iz prednje gume za svoj prvi bicikl, pa je konfuzija u jame.

"Moj tim nije znao ¹ta se de¹ava", rekao je ©panac, prisjetio se. "Prvo oni nisu shvatili, jer kad sam zaustavio bicikl, u [deo] gdje je guma bila lo¹a bila [licem prema dolje] na pisti.

"Dakle, prednja guma je izgledala savr¹eno. Tek kada su se preselili na biciklu su shvatili guma nedostaje komad. Dakle, vjerojatno zato Ramon nije bilo jasno za¹to sam ¾eleo da promeni bicikl.

"Promijenio sam na mrlje, ali to je stvarno mokro i to je opasno, samo sam htio da ponovo promeni bicikl jer nije bilo vrijedno da zadr¾i jahanje."

'Michelin ne mo¾e dozvoliti da se to ponovi'

Obrazla¾uæi na problem sa prednjim gumama, Lorenzo vjerovao gre¹ke u proizvodnji njega, kao i nekoliko drugih pogoðena, ukljuèujuæi i radove Ducati vozaèa Andrea Dovizioso i Andrea Iannone.

Na pitanje da li je on po¾elio je odluèio za prednje gume te¹ko opciju, Lorenzo je rekao: "Samo ¾elim da nismo imali problema Prednja guma bila na granici za ovu konstrukciju..

"Neki vozaèi imaju ovaj problem, a neki ne, ali sa jo¹ nekoliko krugova veæinu istih vozaèi bi imali problema.

"Postoje male razlike [izmeðu gume], nisu svi isti. Ovo ne bi trebalo da se dogodi, a to je iskustvo Michelin je da se [na brodu] tako da ovo ne ponovi.

"Ako su uslovi slièni sljedeæi put, to mo¾e ponoviti na drugoj stazi, a to ne bi trebalo da se dogodi.

"Ne mo¾e biti degradacije, posebno sa strane [gume], ali kada komada izaæi gume, to ne bi trebalo dogoditi."

Moguæe podijum izgubio

Lorenzo je rekao da misli da je, bez ovog problema poèetnog guma, mogao je zavr¹io najmanje treæi, ili mo¾da izazov saigraè Valentino Rossi, koji su oti¹li na isti izbor guma od mekog prednjeg i te¹ko zadnje.

"Vrlo lo¹e sreæe, jer se ova guma nismo zavr¹ili trku - kao Dovizioso, Iannone - kad sam bio najbr¾i u ovom trenutku, zajedno s Cal i Rossi," dodao je vladajuæi ¹ampion.

"Osjetio sam da mogu biti jo¹ br¾i, da zavr¹i sigurno treæi ili èak drugi. Ali mi nismo zavr¹ili trku."

Dodatni izvje¹tavanje Oriol Puigdemont



Hurricane


Andreja

Citat: Ga¹par poslato 23 Avgust, 2016, 15:53
1. videosnimakreklameodpolasata

Gde se pojavljuju na¹i manijaci, premotavao sam na brzaka, nisam mogao da naðem?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Pojavljuje se bora i juga u nekom trenutku ... Mene nema nigde a toliko sam se trudio i zeleo tu ulogu ;)

Hahahaha






mt:s

Markez bio treæi... niko da spomene :) perfektno odve¾ena trka sa mekim gumama. Saèuvao gume do kraja, nije se krljao sa sa vozaèima koji su i¹li na tvrdim gumama, sigurica treæe mesto i +53 bodova. Biæe ove godine velika borba za drugo mesto u ¹ampionatu :D

Darko

Citat: Andreja poslato 23 Avgust, 2016, 21:12
Citat: Ga¹par poslato 23 Avgust, 2016, 15:53
1. videosnimakreklameodpolasata

Gde se pojavljuju na¹i manijaci, premotavao sam na brzaka, nisam mogao da naðem?

sad odgledao i ja


na 2:28 ja
na 4:15 kosta66 i Mrle
na 6:30 Juga i LAzic su "kazna" liku koji je dao netacan odgovor

mrle

Prvi utisci i slike od mojih kolega



mrle

Citat: Darko poslato 24 Avgust, 2016, 11:00
Citat: Andreja poslato 23 Avgust, 2016, 21:12
Citat: Ga¹par poslato 23 Avgust, 2016, 15:53
1. videosnimakreklameodpolasata

Gde se pojavljuju na¹i manijaci, premotavao sam na brzaka, nisam mogao da naðem?

sad odgledao i ja


na 2:28 ja
na 4:15 kosta66 i Mrle
na 6:30 Juga i LAzic su "kazna" liku koji je dao netacan odgovor


1:28 Darko i Boki

stilgar

Citat: mt:s poslato 24 Avgust, 2016, 10:08
Markez bio treæi... niko da spomene :) perfektno odve¾ena trka sa mekim gumama. Saèuvao gume do kraja, nije se krljao sa sa vozaèima koji su i¹li na tvrdim gumama, sigurica treæe mesto i +53 bodova. Biæe ove godine velika borba za drugo mesto u ¹ampionatu :D
znaju oni to kolega al se prave ludi :) 48 poena ispred drugo plasiranog pre brna, sad je 53 poena posle brna, mali je postao maher kalkulacije i proracuna, nesto mi govori da ce i ove godine titula da se slavi u montegiju ko 2014 te :)

mrle


mrle


mrle


Mik

Sutra repriza na SK, u stvari danas, u stvari u petak (to je precizno, petak! Cisto da ne bude da ja odredjujem sta je danas a sta sutra, dozivotno se ubogaljih pre tri dana - i sad mi juce  [doh] [neampojma]!)

14:35   Moto GP Brno: Trka – Moto 3
15:35   Moto GP Brno: Trka – Moto 2
16:40   Moto GP Brno: Trka – Moto GP

(btw. Jel' jos nekom pada na pamet da je Michelin sveo ovo na kockanje?  [neampojma] )