Glavni meni

11. MotoGP 2016 Czech Republic Brno

Započeo Hohštapler, 20 Avgust, 2016, 07:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: Darko link=topic=22061.m sg736809#msg736809 date=1471693087
Lorencovic objasnjava u BrVnu ...

besplatan cas voznje...


GOOOO VALEEEEEEE


Buahahahahahahaaaaaa


[rofl]


eclipse4

kaze zalio se da je imao sarana od 2kg u kacigu.....nakupilo se vode,oluci bili zapuseni.....

OKi

Citat: Darko poslato 21 Avgust, 2016, 16:02
Kad padne kisa - Lorenco bolje redar da bude nego da vozi
Jedan od razloga ¹to sam voleo Senu, je vo¾nja po ki¹i.
@ Darko lak¹e je kad to sam radi¹ :)

srbac

Bravo Callllllll, zlatna medalja !!!!
Bravo Deda,
Bravo Lorencoooooo Olimpiski rekord, tri motora u jednoj trci !!!!!  [rofl] [rofl] [rofl]

andrijadragan

Zaboravili ovi u pitu da loriyu  odkace plugove,,upao u brazduu [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

ЯЭВОЛУТИОН

goooo caaaaallll.....zasluzi covek da uzme prvu pobedu u gp u i to sa raspalim lcr-om....meto coek tvrde gume i pun gas.....mogao je i da padne....kao obicno...ali ovoga puta je sve bilo na njegovoj strani......svaka cast.....posle mnogo godina britanac na podijumu kao pobednik (pre njega najveci mega jebac medju motorciklistima) prva pobeda za lcr ....gooo calll....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Citat: OKi poslato 21 Avgust, 2016, 16:08
Citat: Darko poslato 21 Avgust, 2016, 16:02


@ Darko lak¹e je kad to sam radi¹ :)

more jebem ga usta tupava bas ...

aj sto me boli paja za vas ovde sa foruma , nego sto me zena otkinu od zajebavanja ceo dan .. ona je Rosijevac ...  :D

nuadal85

Паметну жену имаш Даре :-)

VR 46

Дарко и Србац удахните дубокооооо..... [rofl]
Twist of wrist!

srbac

#29
So, upon further investigation, it looks like Jorge's front tire completely disintegrated out of nowhere on him prompting him to pit. Michelin has apologized as a result.


[zakljucan_topic]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta

Kakva jebena trka!! Svaka cast Calu i Dedi :) zao mi Manijaka sto nije uzeo jos jednu pobedu, gume nisu izdrzale.
Sjajna voznja Baza i Bradla

VR 46

Citat: srbac poslato 21 Avgust, 2016, 22:38
So, upon further investigation, it looks like Jorge's front tire completely disintegrated out of nowhere on him prompting him to pit. Michelin has apologized as a result.


[zakljucan_topic]
[povracanje]
Twist of wrist!

stilgar

al izjava u padoku :)
"Not many other people did and as far as I’m concerned they’re all wimps! I don’t know why if you choose one harder option you don’t choose the other."

ninja66

Ovakvo raspadanje gume jos nije vidjeno u GP.



nuadal85

Јебо их мишелин о.О

ЯЭВОЛУТИОН

pa sto voze kisne gume po suvom.....nije do gume vec do vozaca....da li se secs australije pre koju godinu...sa gumma za suvo...skratili trku na 10 krugova....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

andrijadragan

ovo je izgledas M-S REZANI SLIK     BLATO SNEG  [pop]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

eclipse4

Citat: ninja66 poslato 22 Avgust, 2016, 14:47
Ovakvo raspadanje gume jos nije vidjeno u GP.




kisa + ovo = sportski duh i OO

ne mogu da zamislim sta bi tek lorenco uradio sa ovakvom gomom po kisis...verovatno bi izaso neki naslov u novinama " michelin against lorenzo"

OKi

Citat: nuadal85 poslato 22 Avgust, 2016, 18:57
Јебо их мишелин о.О
Kad su za trku ovakve gume, kakve li su tek u slobodnoj prodaji  :P . A tek ove za tr¾i¹te nas obiènih smrtnika u Srbiji  [facepalm] [panic]