Glavni meni

Мото Скуп Херцег Нови 26.27.28. Август 2016

Započeo VR 46, 18 Avgust, 2016, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Indijanka213p poslato 26 Avgust, 2016, 15:39
niste vi nikakvi manijaci ni face, svi ste male mace. :)

ma sve matori bulja¹i.
da se kojim sluèajem javio neki fini mladiæ, odmah bi bio suvozaèica.

Hurricane

...koliko si ti samo nisko pala da se od takvih nefaca i nemanijaka grebe¹ za prevoz do mora, ccccc..

Nema dalje..

banevuk

Citat: hurricane poslato 26 Avgust, 2016, 16:23
...koliko si samo nisko pala da se od takvih nefaca i nemanijaka grebe¹ za prevoz do mora, ccccc..

Nema dalje..
[/quot
[cheers] [rofl] [rofl]


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Indijanka213p poslato 26 Avgust, 2016, 15:39
niste vi nikakvi manijaci ni face, svi ste male mace. :)

Dobio sam zadatak od drugih manijaka da se upoznamo - da istra¾im dal postoji¹ :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Pravi covjek za to!!  Ako on ne uspije..,jedino Uff Yoda moze nesto da uradi...
jin-jang

UFF

mene je koliko znam prvog i kontaktirala na mob, da dodjem za ns po nju da je vozim?  :wtf: [ludak]
jes nemam preca posla  [rofl]
hostapler je idealan za to em su blizu po km em po godinama, i da nam javi jel vredelo :D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Avgust, 2016, 17:02
Citat: Indijanka213p poslato 26 Avgust, 2016, 15:39
niste vi nikakvi manijaci ni face, svi ste male mace. :)

Dobio sam zadatak od drugih manijaka da se upoznamo - da istra¾im dal postoji¹ :D

Da li je to higijenski? "Od drugih" prestaje licna nehigijena  :), zavrsices u troskovima, komunizmu, demokratiji! Time se amaterski ne bavi!

Lazic


balcan girl

Citat: UFF poslato 27 Avgust, 2016, 00:35
mene je koliko znam prvog i kontaktirala na mob, da dodjem za ns po nju da je vozim?  :wtf: [ludak]
jes nemam preca posla  [rofl]
hostapler je idealan za to em su blizu po km em po godinama, i da nam javi jel vredelo :D


a ti si poznat po tome da volis da vozis nekog jebalo mater :D :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

Mini okupljanje  ;D


Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

eclipse4

UFFe predlog jedan da se usvoji....ko hoce da se registruje na forum obavezan lekalski pregled....da ne bude posle poludeli ovde ili "nisam znala/o gde sam dosao/la"

PECA BMW

Citat: UFF poslato 27 Avgust, 2016, 00:35
mene je koliko znam prvog i kontaktirala na mob, da dodjem za ns po nju da je vozim?  :wtf: [ludak]
jes nemam preca posla  [rofl]
hostapler je idealan za to em su blizu po km em po godinama, i da nam javi jel vredelo :D

mene kontaktirala pre par godina kad se registrovala na MAS forum , da je vozim po skupovima ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Nema besplatnog taksiranja, trebo si ovu nalepnicu da stavis na masinu  ;D [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!


PECA BMW

Citat: Biker-Boy poslato 27 Avgust, 2016, 22:10
Nema besplatnog taksiranja, trebo si ovu nalepnicu da stavis na masinu  ;D [rofl]


ko kaze da je nemam :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ko kaze da je nije svako ko je vozio?
zato ja nisam ni hteo da vozim

Mik

Citat: Laziæ poslato 27 Avgust, 2016, 02:00
Profesor doktor Mik... ;D

Nego sta!  :)

(Nego ima nesto vaznije, ne znam gde cu sa stavim temu, posta' invalid ..... ne znam, ... neverovatno mi ... !)


banevuk

Samo da ka¾em da je skup bio te¹ko sranje.Pra¹inèina, cigan mala....bo¾e me saèuvaj...............i sakloni.Eto toliko [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]