Glavni meni

Da nece neko do Bugarske?

Započeo Kiro, 12 Avgust, 2016, 19:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kiro

Od sledece subote sam na odmoru pa mi prva sedmica zvrji prazna... Palo mi na pamet da odem do Bugarske da vidim i njihovo more. Bg - Suncev breg je oko 900km, tamo je smestaj smesno jeftin (hotel za 2 osobe, 3 noci 75e)... Verovatno bi put delio - 2 dana tamo i 2 nazad. Trenutno je sve u fazi ideje, pa ako je neko zainteresovan...


E da. Ne vozim auto putem i ne vozim brzo.

eclipse4

i more im je jos smesnije

jednom i nikad vise tamo...

(kad kazem more,stvarno mislim na more)

mi¹ko_kolo

Ja se vratio pro¹le subote iz Varne, spavao u Zlatnim pjascima. U moru sam samo okvasio noge, gu¾va nenormalna, najjeftinije pivo 5 leva, veliki talasi, Bugari bi da ti naplate i vazduh... Jebe¹ Crno more.

Kiro

Ovo nije prvi put da cujem lose stvari o Bugarskom primorju. Nisam ni ocekivao nesto brutalno, vise sam hteo da se provozam i okupam dan - dva, ali mozda i promenim plan nakon svih ruznih stvari koje sam cuo.

dzimika

moja preporuka ti je da odes da se provozas preko banskog do grcke, dobar put, pun krivina
u banskom ces naci smestaj za smesne pare i to da bude smestaj sa bazenom ili spa centrom
nastavis onda ka grckoj i tamo nadjes isto apartman za 25-30e preko bukinga ako bas hoces da osolis dupe