Glavni meni

Pad na autoputu kod autokomande 05.08.2016

Započeo ninjitsu, 05 Avgust, 2016, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

La¾e¹ kuèko, nije te gaðao, samo je bacio u PM, snimio sam dogaðaj :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

slave74

Evo sta se meni pre mozda 15 godina dogodilo na Brankovom mostu.
Vozimop se drugar i ja autom u pravcu NBG i na polovini mosta ugledam crvenog Juga kome vatra lize pod.  Sustignem ga , u njemu dva momka, drugar i ja vozeci uporedo vicemo vatra -vatra.
Oni se prvo uzjogunili ,precali se na nas, a kad shvatise, zaustavise se u desnoj traci mosta . Vec je tu i nizbrdica .Cim su zaustavili vozilo vatra buknu i krenu plamen od motornog prostora u vis.
Ja zaustavih svoj auto 15 m ispred Juga , u istoj traci, zaustavih gradski bus da trazim pp aparat. Stadose i dva taksija.
Momci su napustili vozilo i gledaju pozar, i u nekom trenutku se valjda prespojise kablovi od anlasera i Jugo krece pravo na moj auto- doduse sporo.
Dok sam dotrcao do mog vozila u nameri da ga uklonim od opasnosti, Jugo je sam stao i dobrano izgoreo..

Eto otada vise ne zaustavljam ispred neke , po mojoj proceni opasne situacije. Mogao je i moj auto da nastrada, imao je i  ugradjen tng..
Ovim putem pozdravljam momke iz Juga ,mada se nismo ni upoznali..
A bilo je jos opasnijih situacija i to po zivot, i to nebuloznih i neverovatnih, tako da i danas osetim strah kako je moglo da se zavrsi..

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Avgust, 2016, 09:05
Brate, volimo se, al kad se napije tuèe sa nama oko kljuèa i gaða me kacigom....



Nemoj sad da preteruje¹. Video sam kad je bacio kacigu i da se junaèki nisi bacio u stranu u stilu matriksa verovatno te isto ne bi pogodila :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: Andreja poslato 06 Avgust, 2016, 11:15
La¾e¹ kuèko, nije te gaðao, samo je bacio u PM, snimio sam dogaðaj :D

To  je bilo figurativno...

Ne bi on mene stvarno gaðao.
Tu je glumio ludilo, uvatilo ga malo da privlaèi pa¾nju. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

navikao sam ja na njega vec  , mada u zadnje vreme malo malo pa me nesto isproziva nicim izazvan ... valjda ga dobrano pecnula neka moja prozivka ..

mada , ima on takvih ispada kolko oces  , valjda nesvesno , kad hoce malo da se kurci i privlaci paznju...

onomad  , kad je feelgod i zena mu imali udes na Banjici , stigose panduri , a Kosta mangup , stao pored pandura i prica mu : "ma to klinci , indijance se tu non stop i jurcaju" ... glumi ludilo a sad prica sta treba da se radi u slucaju udesa ... dobro ga tad feelgud nije nalupao kasnije..

skoro , kod Kruzersa , sedimo i pijemo , i tu celo drustvo , i ja se dogovaram sa VR46 kuda cemo do Zajecara , a on , mangup pred svima kenja kako sam glup , kako ne znam gde je Rimski put , kako ovo kako ono ... a ja rodjen dole ..

da , posle nekad pise ovde kad smo bili kod UFFa "video sam ti ja oci , ti se drogiras , unistavas se..." -  a ja nisam prisao droZi na mnanje od metra ... mentol

tako da ume on tako da pretera ... valjda nedostatak sexa ili para ...

ne znam koji mu je kurac sad da kaze UFF-u , glup si , ma gluplji si od Darka ....  Kosta , olicenje pameti ...

majko sveta

aæimo

Poveo se primerom pre¹ednika nam. ©to gluplje to bolje za narod i prihvaæenije.

slave74

Ljudi, kad je alkohol u krvi lako se covek izbaci iz takta, i padaju uvrede. To moze lako da eskalira u vecu razmiricu, pogotovo kad neko upija uvrede, i skurci mu se u trenutku opijenosti.
Podjebavanje cak i medju najboljim drugarima moze da se pretvori u glupost, pogotovo kad se nakupi.. a pogotovu pri konzumiranju alkohola, i to lose brlje..
Govorim uopsteno, i  iz licnog iskustva, ne pricam o nikom konkretno..
Ja izbegavam da vredjam bilo koga, ili da nastupim podcenjivacki prema nekome bilo da imam osnova ili ne, ali desavalo mi se da taj drugi vrlo lako tu moju korektnost zloupotrebi ili je smatra znakom slabosti, sto opet u buducnosti moze da se zakomplikuje.
Zato izbegavam da bilo koga malo pecnem iako se namesti tako ..
Ljudskost je vrlina, dobrota je vrlina, postenje takodje, korektnost.
Isto tako znamo i sta je pokvarenost, zloba, zavist, nepostenje itd.

A i kad dodje do nekog sukoba bolje se, i ljudskije izmiriti , priznati svoje greske(ako ih ima) ,ukazati na tudje, pa ako moze da se izmiri . Ali ukoliko drukcije ne moze , da se razidje i prekine druzenje, a ne produzava razmirica i doliva ulje na vatru.



mali_zmaj

nego da se vratimo na temu...,naðite tu kravu,i uslikajte tablice i javite policiji...,mislim BG je povelik,ali i vas ima poprilièno,zaslu¾ila je da popase prijavu i sud...   [prebicute]
jin-jang

mareskin

Citat: Darko poslato 06 Avgust, 2016, 12:24
...
da , posle nekad pise ovde kad smo bili kod UFFa "video sam ti ja oci , ti se drogiras , unistavas se..." -  a ja nisam prisao droZi na mnanje od metra ... mentol
...

Ako si svirao sa nekim poznatim pevaèima, ako si svirao na splavovima, po fensi klubovima itd. onda si 100% bio na manje od metra od droge :D :D :D :D :D
Neæu posle da bude da Kosta nikad nije u pravu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

a jos radi na vma, pa ti si mozda i pipnuo nekog drogiranog [rofl]

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Avgust, 2016, 09:05
Brate, volimo se, al kad se napije tuèe sa nama oko kljuèa i gaða me kacigom....


A ja mu maznuo kljuè... ;D Pa ga posle vratio u bravu, al' Kostiæ nije video... ;D To ako prièamo za Vojsku... ;D


@Slave74:
Tng je u po¾aru bezbedniji od benzina, testirano vi¹e puta... ;D Ispred moje zgrade izgorela alfa sa plinom, samo je boca ostala èitava... ;D

Bori¹a

Citat: Darko poslato 06 Avgust, 2016, 02:36
Cuti , obrisao me sa fejsa ...

Ne znam sta sad da radim i kako da zaspim

i mene [rofl]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Darko


eclipse4

nece taj dugo bez foruma.....naviko da nas laze :)

ninjitsu

Iz vase price kontam da je prava steta sto ne poznajem kostu :D
rocknrolla®

Darko


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

jbte il ugasio fb il sam blokiran i ja :o je l' on citav?

EDIT: nije, nije hteo iz pretrage da otvori ali obrisan jesam...  [ludak]