Glavni meni

Udes izmedju Kovina i Bele Crkve

Započeo Jagodinac, 23 Jul, 2016, 19:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jagodinac


Sad najavise na bini u Beloj Crkvi...Honda Cbr se zakucala izmedju Kovina i Bele Crkve  ....ko zna vise ..neka pise. Neka su mu siroki putevi nebeski.

Andjelo

oko 18 casova  dogodila se nesreca  na putu Vracev Gaj    Kovin   par kilometara od Djavoljeg mosta  , decko kako sam cuo iz Pozerevca  u pitanju cbr  f4 .Neka pijana  budala presekla put  ,prvi i treci motorista izbegli da ne udare u auto  a ovaj drugi zakuca se direkno u Audi  . A jutros se dogodila jos jedna nesreca kod Kovina decko iz Smedereva  poginuo ne znam koji je motor u pitanju  , sad  tacne informacije ne znam

Andjelo

Motorista je  star 31  godinu  iz Pozerevca  ,otac dvoje  dece  .................uvidjaj jos u toku kako cujem od  policije  ..............automobil se zaneo  u krivini od prevelike brzine presao u drugu kolovoznu traku  i bocno pokupio motociklistu tj ovaj  naleteo  na auto motorom

Lazic


Jagodinac

Ja koliko sam uspeo da vidim u povratku...Audi je udaren bocno...po sredini bas kod stubica...od siline udarca audi je zavrsio van kolovozne trake...ispred njega..10tak metara je lezala smrskana Honda...a 15tak metara ispred nje nesrecni covek.

Andjelo

Ovaj u Kovinu Isao brzinom öd 180 km/h kroz Kovin i iz sporedne ulice izasao auto i podkaci ga u zadnji tocak , od siline udarca baci ga nekoliko metara ........

Jagodinac

Citat: Andjelo poslato 24 Jul, 2016, 00:37
Ovaj u Kovinu Isao brzinom öd 180 km/h kroz Kovin i iz sporedne ulice izasao auto i podkaci ga u zadnji tocak , od siline udarca baci ga nekoliko metara ........
Drug..to je bio drugi udes... I tu jeste kriv motociklista...ali ovaj drugi ...koliko god da je isao brzo..puna linija ke bila i nigde raskrsnice...tako da je vozac automobila definitivno kriv.

juga

Ko je kriv sada to vi¹e nije bitno, èovek je izgubio ¾ivot, ,, laka mu crna zemlja i ¹iroki putevi nebeski.

Kostić

u poslednjih mo¾da desetak petnestak dana, sam video dva auta u ¾bunju na suprotnoj strani. jedan je bio srebrni golf ako se ne varam na fru¹koj, drugi junak u ko¹utnjaku. srebrni opel ako se ne varam. toliko puta sam viðao automobile kako prebrzo idu po krivinama, gume ¹kripe, samo ¹to se ne zanesu. uvek mi stane knedla kad naiðem iz svog smera. i sad, eto desilo se nekome...


tuga :(

ninja66

Koliko cujem od ortaka koji su naisli - pijani klinac bez dozvole u kolima presao na drugu stranu.

Mik

Citat: kosta66 poslato 25 Jul, 2016, 09:06
jedan je bio srebrni golf
drugi junak u ko¹utnjaku. srebrni opel a


A sta si ti drugo ocekivao da vidis? Samo nedostaje Passat lubenicar.

(Pravilo ili brojnost ?  [neampojma])




Mik

Izmedju Kovina i Bele crkve postoje neke lepe krivine - al' to bas omami,
Na dobrom motorciklu se na 150 ima osecaj obazrivog i opreznog ulaska u te krivine, izlazi se sa vise od tih 150, ... itd.
Medjutim, dobar motorcikl je dobar za stazu ili preglednu krivinu.

Te krivine vode kroz neku sumu, vrlo blizu puta, i nema se preglednost puta od te sume. (Slicno Lipovackoj sumi, mozda su krivine ovde bolje (ko bi rek'o da to moze biti u banatu), suma je blize putu sto je nepovoljnije (nepreglednije), i postoji realna sansa da se nadje traktor sa prikolicom, zaprega, balega... )

Sa 150 nema kocenja zbog iznenadjenja. A sa tom brzinom ulaz u ove krivine deluje bezazleno i oprezno.

(E nasli 'de ce da posade !  [doh])

Alekre

Pa ako svestan tih cinjenica vozis 150 na tom putu onda si idiot.

nuadal85

Citat: Alekre poslato 27 Jul, 2016, 15:51
Pa ako svestan tih cinjenica vozis 150 na tom putu onda si idiot.
Citat: Alekre poslato 27 Jul, 2016, 15:51
Pa ako svestan tih cinjenica vozis 150 na tom putu onda si idiot.
A za¹to si idiot? Zato se autima seku belu i oduzimaju pravo prvenstva? Ja sam nedavno tu vozio, po krivinama do 150 ako je pregledna. Na pravcu 250.

nuadal85

Kad budem hteo da vozim 80 kupicu er5.
Mislim da je glupo nazivati nasu bracu koja nas je prerano napustila tim pogrdnim imenima. "Kud ga oèepi toliko" je dovoljno. Ili "ja ne bi smeo tuda toliko da vozim"

UFF

Citat: Alekre poslato 27 Jul, 2016, 15:51
Pa ako svestan tih cinjenica vozis 150 na tom putu onda si idiot.

isao dosta puta do andjela i nazad i krivina ima lepih i brzih ali su retke, nijednu nisam prosao ispod 150 jer cu da se smorim do sledece koja nece skoro

samo treba da se pazi u onim koje su u hladnovini drveca jer tu asfalt ne drzi kao na suncu

bokilic

Citat: Alekre poslato 27 Jul, 2016, 15:51
Pa ako svestan tih cinjenica vozis 150 na tom putu onda si idiot.
na pojedinim deonicama tog puta moze i brze
😄😀 nevoze svi penzionerski 😃
brmmmm

Slaninar

cim ides preko 100 na magistrali, drasticno raste sansa da te vozaci ne primete. dok tebi drasticnoc opada sansa da ispravis njihove greske.

za sve sto mi se desi kad vozim dosta preko ogranicenja sam dobrim delom sam kriv.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ne nego da sam u pravu kad ka¾em da bi trebalo uslov za "B" da bude "A"...

lord_oblivion

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.