Glavni meni

Repriza VI-og MM Rodjendana 23.07.2016

Započeo UFF, 17 Jul, 2016, 12:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Stvarno je bilo strava..  svi veseli, jugin gula¹ remek delo, mekana travica za izlezavanje, cak su i zmijice bile fine 😂

Lazic


DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 24 Jul, 2016, 04:00







image upload  [flashing] [cheers]

a nisi uslikao kako sam lepo rasplamsao lomachu to jest roshtilj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Darko poslato 24 Jul, 2016, 17:11
pickice ....
ili , kako je volm da kazem , slepci ...
kako sam se spremao nekome da polupam picku , nesto sam se nakupio negativne energije , ne znam koji mi je

sto si tako ljut ...
:) trebao si dodjesh na reprizne tjevape :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DraganPavlicevic

Da ne bi Kostinih egzibicija, dru¾enje bi pro¹lo ba¹ lepo. Ovako...vi¹e smo brinuli o Kosti nego o gula¹u. Preterujem; komentarisati Jugin gula¹ je ba¹ bez veze. A i ¹ta ima da se prièa o neèemu ¹to je veæ dobro poznato. Ovakav gula¹ samo Juga mo¾e da napravi. Moja prijateljica koja je sa svojom deèicom prvi put prisustvovala ovakvom jednom skupu, za gula¹ ima samo reèi hvale. ©to se tièe bicikliste koji je navratio (i probao gula¹), to je Vlada moj instruktor. Strastveni biciklista, koji sa onima sa nasipa nema veze. Inaèe bi dobio otkaz. Tip je ok.®ao mi je ¹to ne doðo¹e oni koji reko¹e da æe doæi, a ¾ao mi je ¹to Dare ode pre vremena.Bar da je probao Juginu majstoriju.

juga

Hvala Dragane na pohvalama, i na èasti, bilo je odlièno, a biæe opet, hvala jo¹ jednom  svima koji su bili, a oni koji nisu neka dodju sledeæi put!

Kostić

kosti je drago ¹to ste brinuli i ¹to ste ga stisli pa ga polili jodom i ¹to se drao ko kukavica. nije mu drago ¹to je stoka, al takav je. kreten. i uvek ga posle bude sramota. al il ga prihvatite ili ne. on vas sve ceni i ka¾e da ste sjajna ekipa raznovrsih ludaka. jedino ne voli kad se svaðate. a jugoslav i njegov gula¹, tu nema dileme. ¹ta god kuvo uvek je bilo dobro. a ti deda ne kukaj na kostu, kosta je bio veseo ceo dan.  ;D i hvala deda za èast! :-*

Andreja

Citat: juga poslato 25 Jul, 2016, 12:21
Hvala jo¹ jednom  svima koji su bili, a oni koji nisu neka dodju sledeæi put!

Doæi æemo ako nam da¹ slobodan dan  [rofl] [rofl] [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

juga


juga


Andreja

Sledeæi put dolazim preko dana a spavaæu kad doðem u smenu  :P  [ninja]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

..jel ovo onaj momenat - 20% od plate?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

juga


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Darko


Popsy

Citat: kosta66 poslato 24 Jul, 2016, 21:17
usput, ja se izvinjavam, ako se neko prepao, gledajuæi ovu matoru budalu, pijanu jel... posle kad sam odspavo, gledam tu idilu na travnjaku i kapiram, eeeeee jebem te kosta kretenu, sve mora¹ da pokvari¹... u buduæe æu da budem dobar i neæu da pijem ;D

ja sam se prepao bogami... dodu¹e ne zbog tebe... za to tvoje ima izraz "pala muva na medjeda..." i onaj " pa ovaj èovek je neuni¹tiv"

ja sam se prepao da zbog @ne¹jebat æe biti @ne¹jesti tako da apelujem da je sledeæi put dr¾imu il u d¾aku il na nekom mestu gde Juga  ne mo¾ da je vidi, jel kad je vidi qrc mu zvoni za kotliæ....
:D :D :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Darko

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

znaci zato nije bio gotov kotlic do mog odlaska  ?

Jugo , jebacu ti sandalicu ...