Glavni meni

eh...

Započeo Kostić, 15 Jul, 2016, 05:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Samo ti guraj sto si zacrtao, ovde kod nas je najvaznije da budes jako jako dosadan i strpljiv i postoji sansa da izguras po svom  :)

stilgar


ajmo malo vedrije teme sa zakonom i pravdom sta bude bice. sad imas priliku da uz pomoc Njanje ChopChop majstora :) napravis ovako nesto, obziroma da si i ti umetnicki nastrojena dusa, napravicete jos bolje.
p.s. Njanjo nije za kopiranje samo polazna ideja za bata Kostu.





Slaninar

Citat: kosta66 poslato 15 Jul, 2016, 13:11
nemoj da si tako navalentan, o debeli zlojebu. neæu trikove - oæu jebenu pravdu! nisam ni¹ta pogre¹no uradio,

Pogre¹io si ¹to si se zabio na 10 metara. Da si ostavio dve sekunde izmeðu vas dvojice, koliko god to bilo u metrima (spram brzine), ne bi se ni¹ta dogodilo. Èak bi bio dovoljno daleko da mu lepo proðe¹ sa desne strane, opu¹teno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

castor

Da je babi kurac... Poslije bitke svi junaci. Pao, slupao se, ¾iv i zdrav. To je najbitnije.

Ja bi volio da mala pizda popravi Koletu motor, kao ¹to on ¾eli, ali imam iskustva sa tim malim pizdama iz velikih automobila (¹to veæi auto, to veæa i pizda vozi), tako da mislim (a nadam se da sam u krivu), da od toga nema ni¹ta. Na sudu æe i jedan i drugi da popasu kaznu. Jednostavno je to tako...
It's the ride that matters, not the bike…

balcan girl

dobar ugao fotkanja kole :D imas registraciju maleckog :D :D :D mozemo da ga obidjemo da vidimo u kakvom je psihofizièkom stanju :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

banevuk

Uvek se setim tvoje reèenice "Treba misliti tri dana unapred"...............jebi ga izgleda æemo morati da to pomerima to na pet ¹est dana  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

UFF

Citat: penzos poslato 15 Jul, 2016, 14:13
Pa brate, sada me nasmeja u celom sranju! Oma da razjasnimo da si mi mnogo gotivan lik i ja bi klinca odro od batina,

[rofl] pa klinac je mozda po godinama ali tesko da je klinac po gradji u odnosu na kostu
kako onda da ga bije kad nije jaci plus mu dosli ortaci? :D

VR 46

Коле битно да си ти нама жив и здрав,крава ће да се поправи...А зашто гуме ниси променио лудаче? Можда би који метар раније стао....
Twist of wrist!

Kostić

krava je ¾iva. mada sam jedva seo na nju, privezo ¾icom fudaster i ruèku gasa,  sa dva prsta stiso kvaèilo i æao ;D

zvali me oni ¹to im lekari prodaju informacije, ka¾e najbolji struènjaci, ne tra¾e pare, rade za 15 posto ako dobiju. kakav san svakog polomljenog èoveka... odjebo sam ih. èime se sve ljudi bave, zato smo i takvi.

elem, moji sistemi funkcioni¹u ;D










image hosting sites


Hurricane

Nisam hteo ni da pitam za gumu, nadao sam se da je promenio u medjuvremenu..

Ja sam tako 3 puta fasovao, dok nisam shvatio da je dobra prednja guma spas za ovakve situacije..

Znam vec Kole ce reci nije do gume, ali mene u to ubediti nece..

Svejedno, mnogo mi je zao, i motora i Koleta..

Da si nam ziv i zdrav samo, jebes sve..

eclipse4

kosta,neznam sta da ti kazem :(

stvarno mi je zao....

Kostić

da sam hteo da ga bijem ubio bi ga. alo to je samo klinac. svi smo mi bili klinci. ne ¾elim da ga teretim krivièno, ne ¾elim pare njegovog tate, ¾elim moj motor kakav je bio. iako je klinac bio nadobudan i malo je falilo da pobegne, ustao sam pre nego sam pao i skoèio na haubu d¾ipa da ne pobegne, jer se upla¹io i stao al je sedeo u autu. znaæi nije iza¹ao da pomogne bla bla. al ni za to neæu da ga teretim. oæu moj motor ceo. ako bude da neæe da plate, onda menjam politiku. ne znam ni¹ta, dok ne vidim sa njegovim osiguranjem. tako da, odo ja da se vozim malo ;D

Kostić

Citat: DraganPavlicevic poslato 15 Jul, 2016, 13:34
Kako god, hvala Bogu da si "u komadu".A ¹to se pravde tièe... Ovde (po fotografijama) ima¹ problem. I to zakonski. A klinac... pa ja bih to drugaèije re¹io. Ali svi smo mi razlièiti.

znam da sam po slikama najebo. ali slika je samo slika, ona ne mo¾e da poka¾e stvaran dogaðaj. da sam nabo gas pre pune, pro¹i¹to bi pored njega, pre nego je krenuo po dijagonali da seèe put i ni¹ta se ne bi desilo. hteo sam da ga ispratim do posle pe¹aèkog i obiðem. tu sam trezan pojeo govnjiv kurac. al opet æu da saèekam osiguranje. a moje ¹to se tièe zakona, neka stave na listu. ja nikom ni¹ta nisam na¾ao uradio i boli me kurac za robiju. pare im ne dam. a i nemam ih svakako. nemam vi¹e ni imovinu, nemam ni mobilan. nemam ni¹ta. neka hapse.

ЯЭВОЛУТИОН

Nabio si tolike godine u dupe a opet te klinac navukao na najjadniju foru.....sa dvadeset i nekom bi ti bilo oprosteno...sa 50 ne mogu da ti oprostim sto nisi glup ali se ponasas kao retard.....koliko puta je pricano da njih u kolima boli kurac za motor....da si svirnuo pre nego sto si pomislio da ga obidjes on to nebi uradio....ti sebi ne mozes da priustis omlacivanje motora dva puta godisnje....a u zadnje dve godine si uspeo cetri da obogaljis.....skoro da ni njanja druge godine motorciklizma nije moga bolje....
ps
za tebe se nisam zabrinuo.....tebi je bog namenio da se mucis.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

bio sam jebeno trezan. kad sam trezan, pazim vi¹e. kad vi¹e pazim, vi¹e me neko pojebe. nikad pijan nisam imo muke i probleme. pun gas i magla.

Hohštapler

Jebo te alkohol... nataknem te ja ba¹...
Ti fazoni "pijan bolje vozim", ni¹ta me ne nervira kao to. Kad trosne¹ pijan nema krpljenja, nema operacija, nema lekova, nema spa¹avanja, nema nièega - samo te na kraju pokriju.

[sutirakamen]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

U pravu je Hostapler.. ne vozis bolje kad si pijan nego samo si imao vise srece.
Najbitnije da si ti ok sve ostalo ce da prodje ovako ili onako :)

srbac

#57
Wurtove vezice su najjaèe...... nek si ti ziv i zdrav i prav. Naci ces oklop i delove za male pare... :P

petar357

Citat: kosta66 poslato 15 Jul, 2016, 13:11
nemoj da si tako navalentan, o debeli zlojebu. neæu trikove - oæu jebenu pravdu! nisam ni¹ta pogre¹no uradio, bio sam jebemo trezan, jebemo smo lepo i polako po¹li da se lepo i opako napijemo, pa da jebeno divljam. vi¹e neæu da vozim trezan, neæu da vozim polako. to me uvek ko¹ta. nikad pijan nisam zapo u takve situacije. al jebeno nikad.... a mnogo sam vi¹e pijan, nego trezan. e pa sad, ako sam veæ bio u okviru dobrote, oæu pravdu - neæu trikove!

Jebena pravda, jebeno trezan, jebeno lepo, jebeno divljanje, jebeno nikad... u samo dve recenice.

Kao da slusam nekog mangupa-seljobera u americkom filmu...

UFF