Glavni meni

Ducati Monster 600 2010

Započeo Joker, 13 Jul, 2016, 14:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Ljudi, to je lik koji zastupa Termo King i ima firmu u hali pored mog tehnickog pregleda. Poceli neku pricu, kao ja vozim, bla bla bla, hocu da prodam motor, gde ti je, koji, opalim par slika i kazem da cu da okacim na forum, mozda nekom upadne u oci.. Te podatke mi je on dao, da ga jebem.. U medjuvremenu, pocnu problemi, krenula da puca firma, pocne jurnjava za pare, znate kako vec to ide.. On kao vozi, ne zna ni sta vozi, voli ali nije u tom svetu.. Kao sto sam rekao, da neko sada ima i 4000 soma u kesu a zanima ga, verujem da bi otisao kuci sa motorom.. Takva je situacija.. Jbg, on je ok lik ali je u problemu..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Srkut87

Kako tebi izgleda motor kad si ga video? Jel ima nekih ostecenja sem tog migavca?
I da li je monster 795 ili 796?

Darko

joker kad cini uslugu , on je cini !!

omasio model , godiste , kubikazu , cenu ...

jesi siguran da su to slike tog motora koji je na prodaju ?

[rofl] [rofl]

Joker

E to sam siguran! :D Ja sam slikao...

Ma cupam ja tu moje pare, zato sam i usao u tu pricu,,

Citat: Srkut87 poslato 26 Septembar, 2016, 16:51
Kako tebi izgleda motor kad si ga video? Jel ima nekih ostecenja sem tog migavca?
I da li je monster 795 ili 796?

Motor sem jednog ostecenja plastike nosaca tablica nema tacku koliko sam ja video..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Srkut87

#24
Isao sam da vidim motor danas,  Monster 796 2012 god. Kad sam zvao prodavca da vidim motor on me je uputio u Rakovicu posto mu tamo stoji nedelju dana na nekom parkingu jer je isekao zadnju gumu. Motor je u dosta zapusetnom stanju po meni, vidi se da curi ulje na stapu, motor nije registrovan a u oglasu pise da jeste do sledece godine, vodi se na "njegovog drugara" a pise da je prvi vlasnik. Pisalo je isto da daje jaknu neke kacige i ne znam sta jos, isto od toga nema nista posto je navodno poklonio nekom. A cena mu je poslednja 5k €.









viper

Ulje na ¹tapu ne da curi nego poliva :(
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Ocigledno da mu vise ne gori pod nogama.

Srkut87

Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2016, 17:33
Ocigledno da mu vise ne gori pod nogama.
Ako ne gori vise bar neka resi zadnju gumu da se motor pre kupovine moze i provozati :)


MIGE


Gavrolini

Nije on slepac vec od onih ljudi koji upadnu u veliki kes pa kad ne zna sta ce od sebe on kupi motor jer je cuo da je to cool. Onda posle nekog vremena skonta da to nije za njega i zaboravi na isti. 99% ce taj motor provesti celu zimu na snegu i jebe mu se za njega.

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2016, 21:51
Nije on slepac vec od onih ljudi koji upadnu u veliki kes pa kad ne zna sta ce od sebe on kupi motor jer je cuo da je to cool. Onda posle nekog vremena skonta da to nije za njega i zaboravi na isti. 99% ce taj motor provesti celu zimu na snegu i jebe mu se za njega.
opet slepac

Srkut87

Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2016, 21:51
99% ce taj motor provesti celu zimu na snegu i jebe mu se za njega.
I onda ce u martu traziti 6 soma posto je video na mobile.de da su tamo preko 6,000€ 😊
Rekao mi je da je tako formirao cenu 😂

perlx


Srkut87

Realna je prica da odmah u startu ima: registracija, zadnja guma, mali servis, semering viljeske i kajisevi neki idu na 5 godina starosti sto je bar 1000€ na cenu..

Andreja

Koliko znam za kai¹eve bregastih, idu na dve godine ili 20000km... Drugim reèima, na dve godine :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Svakako ko god je manijake pokusao zajebat,zajebao je sebe,CIA snajka!!  UDBA,KGB,OZNA sve dozna!!

A stvarno steta dukca,na prvim slikama izgleda odlicno!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

I ja na slikama od pre deset godine...ili dvadeset...izgledam odlicno.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Septembar, 2016, 22:28
I ja na slikama od pre deset godine...ili dvadeset...izgledam odlicno.....
Daj da procenimo :)

mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Septembar, 2016, 22:28
I ja na slikama od pre deset godine...ili dvadeset...izgledam odlicno.....

pa to ti i kazem,nije ga sacuvao,a usput je jos i slagao ljude,koji su se vjerovatno razoèarali,kad su do¹li da ga pogledaju..,mrzim ta sranja...
jin-jang

Srkut87

Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2016, 21:51
99% ce taj motor provesti celu zimu na snegu i jebe mu se za njega.
100% nece, posto ce zimski san da prespava u mojoj garazi 😎
Moze oglas u kantu a evo i slika posle prvog "tusiranja"