Glavni meni

Burnout- Ducati Beograd

Započeo TA96, 09 Jul, 2016, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Avgust, 2016, 22:01
Opet ducati kod mene na servisu...st2.....pravi touring sport....ne ono 300 konja..vec kako treba.....doduse korpa je u stanju raspada.....ostalo ko honda.....kad skines korpu cuje se kao da je od gume....a korpu i lamele koje su dovarivane cu da slikam....sta moz budala da smisli da ustei par stotina evra to je cudo....

ta korpa je win win
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TA96

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2016, 01:49
sa aliexpresa? :D
Ono jes da nismo daleko od buvljaka i piramide ali se ne snabdevamo kod njih ;-)

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

TA96

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Avgust, 2016, 22:01
Opet ducati kod mene na servisu...st2.....pravi touring sport....ne ono 300 konja..vec kako treba.....doduse korpa je u stanju raspada.....ostalo ko honda.....kad skines korpu cuje se kao da je od gume....a korpu i lamele koje su dovarivane cu da slikam....sta moz budala da smisli da ustei par stotina evra to je cudo....
Jel to Baljozin ST 2?
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

TA96

Kompanija Burnout je pripremila specijalni poklon za vas motocikliste bez obzira na brend koji vozite. Popunjavanjem ovog upitnika zakazujete besplatan pregled i kompletnu kontrolu va¹eg motocikla u Ducati ovla¹æenom servisu na Novom Beogradu.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFoleOHp3PRL1Hs2F1YWzJAchmZTk_uqHSbbYSWaPUbMEd5g/viewform?c=0&w=1 
Pored kontrole motocikla biæe organizovana totalna rasprodaja za¹titne opreme i lifestyle odeæe, kao i rezervnih delova i asesoara poput Rizome, CNC-a i mnogih drugih.
Za one koji ¾ele da obraduju sebe novim Ducati-jem, spremili smo specijalne popuste na motocikle sa lagera ali i popust za poruèivanje novih modela. Za dodatne informacije pi¹ite na [email protected] ili pozovite na 011 3110 246.






"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: TA96 poslato 07 Septembar, 2016, 15:37
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Avgust, 2016, 22:01
Opet ducati kod mene na servisu...st2.....pravi touring sport....ne ono 300 konja..vec kako treba.....doduse korpa je u stanju raspada.....ostalo ko honda.....kad skines korpu cuje se kao da je od gume....a korpu i lamele koje su dovarivane cu da slikam....sta moz budala da smisli da ustei par stotina evra to je cudo....
Jel to Baljozin ST 2?
jes....cika Baljozin....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Ja danas poterao nekog panigalea....sve to lepo...ali sam ga jedva iz dupeta radapcigerom izvadio...a i jel ima nesto preko one klocne da se metne da lici na sediste...bubrezi mi otpali....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TA96

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Septembar, 2016, 22:07
Ja danas poterao nekog panigalea....sve to lepo...ali sam ga jedva iz dupeta radapcigerom izvadio...a i jel ima nesto preko one klocne da se metne da lici na sediste...bubrezi mi otpali....
Pusti nekog mladica od 20 godina pa ga pitaj da li je tvrd. Moze Boban (sedista) i to da sredi samo ne moze datum u LK ; -)
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

stilgar

Citat: TA96 poslato 20 Septembar, 2016, 00:49
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Septembar, 2016, 22:07
Ja danas poterao nekog panigalea....sve to lepo...ali sam ga jedva iz dupeta radapcigerom izvadio...a i jel ima nesto preko one klocne da se metne da lici na sediste...bubrezi mi otpali....
Pusti nekog mladica od 20 godina pa ga pitaj da li je tvrd. Moze Boban (sedista) i to da sredi samo ne moze datum u LK ; -)
i mora da ima 170 cm visinu  :)

mrle


mrle

ja idem danas u 17h, da li ide jo¹ neko?

mrle

To u grèko-kiparskom centru?

ЯЭВОЛУТИОН

razmisljao i ja katanu da oteram da mi je prikace na diagnostiku....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TA96

Citat: mrle poslato 28 Septembar, 2016, 09:58
To u grèko-kiparskom centru?
Jeste. Grcko-Kiparski centar tacno preko puta Arene, uz sam auto put.
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

DraganPavlicevic

Meni zakazano za subotu u 10h.Jo¹ samo da podignem motor od Glena.

VR 46

Био јуче,све похвале целом Дукати сервису,љубазност и професионалност на завидном нивоу...Сервис је апотека....Нинџа код дукати доктора прошла са позитивним оценама... .[ninja]
Twist of wrist!

mrle

Bio i ja juèe, pregledali motor, vi¹e kao detaljan tehnièki pregled. Zategli mi lanac, podmazali sajle, polugu menjaèa... Pored "higijenskog" tretmana, potrebno je da zamenim prednje ploèice i desni disk( ima male pukotine na par mesta izmeðu rupica). Lanèanici ok, ali lanac istegljen, ali mo¾e jo¹. Gume nisu za obaranje, ali mogu da teraju jo¹, stariji dot, puna ¹ara. I sam znam da treba da pogledam karbove, oseæa se pomalo benzin (od kada sam ga kupio).
Dobio vauèer za popuste. Npr, ako kupim kod njih ploèice, imam popust i besplatnu zamenu.

BOKYBOY

Jel kasno da se i ja prijavim i ako nije kako? ...bas me zanima dal' ce i oni da kazu da sam bolestan... [rofl]

TA96

Citat: BOKYBOY poslato 29 Septembar, 2016, 15:28
Jel kasno da se i ja prijavim i ako nije kako? ...bas me zanima dal' ce i oni da kazu da sam bolestan... [rofl]
Zakazivanje je preko sajta https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFoleOHp3PRL1Hs2F1YWzJAchmZTk_uqHSbbYSWaPUbMEd5g/viewform?c=0&w=1
Za ovu nedelju smo popunili sve termine ali verovatno cemo primati iduce nedelje one koje nistu stigli ove.
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

BOKYBOY

Citat: TA96 poslato 30 Septembar, 2016, 12:52
Citat: BOKYBOY poslato 29 Septembar, 2016, 15:28
Jel kasno da se i ja prijavim i ako nije kako? ...bas me zanima dal' ce i oni da kazu da sam bolestan... [rofl]
Zakazivanje je preko sajta https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFoleOHp3PRL1Hs2F1YWzJAchmZTk_uqHSbbYSWaPUbMEd5g/viewform?c=0&w=1
Za ovu nedelju smo popunili sve termine ali verovatno cemo primati iduce nedelje one koje nistu stigli ove.

...zakazao...hvala...