Glavni meni

Stojim ti ja tako :)

Započeo Major, 08 Jul, 2016, 12:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE


Major

Nece zapisnik biti gotov pre septembra tako da cekam :)

Lazic

Prebukirani, prebukirali im majku...

Major

Panduri kazu poslali su zapisnik, tuzilastvo kaze nista nisu primili... razdaljina izmedju MUPa i Tuzilastva 500m..
srbilend..

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

zar ne mo¾e¹ da ga podigne¹ sam uz 'nadoknadu' od iljaduipo dinara? meni rekli za deset dana digne¹ sam i plati¹, pa ide¹ u osiguranje il de veæ

Major

Ne mogu da podignem sam jer su me odvezli u hitnu i onda direktno se vodi kao udes sa povredjenim licima i ide iz mupa u tuzilastvo takva je procedura.
Ja sam u Dunavu podigao izvestaj koji je samo deo tog zapisnika i to sam mogao samostalno.

Kostić

isti sluèaj. znaèi i moj æe da ode u sud do penzije... ee do k :)

Major

Sad su im godisnji odmori, plus informacija da se palata pravde renovira pa pola zgrade valjda ne radi.
Rece mi advokat do septembra verovatno nista. I posle cekas da tuzilac zove, pa onda da odluci sta i kako pa onda osiguranje... bice ovo zabava :)

Major

Par meseci kasnije i konacno sam uspeo da nadjem i zapisnik i da predam sve osiguranju.
Sad cekam da se motor konacno popravi da mogu da ga preuzmem :)

Lazic

Taman za poèetak sezone...

Major

Taj fazon :) Valjda nece u medjuvremenu pasti sneg jer moram da ga odvezem od servisa do amss da uradim uzmem ono glupavo uverenje da bih mogao da ga registrujem.
I moram inkognito da idem jer nemam tablice :D

DebeliZmaj

jbt a sta ako ti motor opravlja u nekoj samo zapaljivoj radionici tipa onaj labos,
ko ti tu nadoknadi stetu ?:)
\
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Super Saiyan

Citat: UFF poslato 10 Jul, 2016, 13:02
Drago mi je da si ok
Jesi li zvao advokata kog sam ti prosledio?

To onaj deki sa NBG ?

UFF

ne znam ko je deki sa nbg

Major

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Novembar, 2016, 22:47
jbt a sta ako ti motor opravlja u nekoj samo zapaljivoj radionici tipa onaj labos,
ko ti tu nadoknadi stetu ?:)
\

Ovlasceni servis :)
Tako da ako se zapali nadoknadice njihovo osiguranje :)


A sto se tice advokata na kraju sam odustao od istog jer se nismo dobro sporazumeli oko placanja pa sam resio da guram sam :)

Super Saiyan

Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2016, 23:01
ne znam ko je deki sa nbg

Pa advokat neki, bavi se samo tim odstetama iz saobracajnih nesreca...