Glavni meni

Bela stena

Započeo UFF, 08 Jul, 2016, 11:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: njanja poslato 10 Avgust, 2016, 14:57
Citat: Laziæ poslato 10 Avgust, 2016, 14:49
Da se kao baja doveze¹ skuterom dok mi pr¾imo guzice na gumenjaku... ;D

ni ti nisi video gresku?

Ni ja  :) !
Ja sracunato  :), Lazic se nesto zaboravio  :) (Lazicu taj njegov skuter je posvecen meni  :) !!)

Indijanka213p

jeste li vec bili ili cete tek?

Lazic

Ooo, dobar dan... ;D Ipak nisi neki manijak izgleda... ;D

Bori¹a

tek cemo, uff i ja predvodimo kolonu [yahoo]

Lazic

Ti æe¹ da doðe¹ na Belu Stenu, vaa¾i... :P

Bori¹a

ja cu da masem sa obale, imam morsku bolest, ne smem u camac...

Lazic

Sa obale Morave... :D

Bori¹a

to je zato sto sam upadao u vodu kao mali [rofl] kao obeliks :D :D :D

Darko

ti si sve , samo ne Obeliks ...

za Obeliksa moras jooooooos puno da treniras ...

saveti od Mrleta , Juge , mene , i tako .. ima nas ;)

hahahahaha

Mik

E bas volim da piskaram pijan! :)
(Ako se ponavljam, nek' urednik brise, slobodno. Samo bi da stavim nesto caknuto, vedro!  :))

Ima neki drugar maleni gliser, sa prastarim Johnson 20. al' to nema veze! (Skoro ga nesto "povratio", al' nema veze.)

Od caletovog drugara iz Schvabije dobije na (kako li nazvati tu pozajmicu, drzanje, ... nebitno) neki gumenjak poznate marke za gumenjake (zaboravio sam marku, on kaze da je to "Mercedes" za gumenjake).

Neugledan gumenjak, neugledan motor (nije Johnson20, nesto drugo, prastaro i prejako ), neugledan pocetak (jer sve pocinje iz Panceva). Onda se otvori prevodnica, drugar rutinski gas do panja, i "magla" na pivo na Beloj steni. Taj neugledni motor bio prejak za korito :), vozili se na elisi vise nego na vodi  :), pivo se pije dok je hladno (majka nam je govorila nesto drugo  :)).

Dok stignu skupi gliseri ovi vec deru drugo pivo. Sjate se, pitaju "sta vi to vozite", ... :)

U povratku sa "Beljaka" ih skupljaju-/mo negde daleko nizvodno, pijane, sa neupaljivim motorom.  [facepalm]

Bori¹a

Citat: Mik poslato 01 Septembar, 2016, 01:58
neki gumenjak poznate marke za gumenjake (zaboravio sam marku, on kaze da je to "Mercedes" za gumenjake).

zodijak... nema drugi mercedes

Mik

Citat: Bori¹a poslato 01 Septembar, 2016, 01:59
Citat: Mik poslato 01 Septembar, 2016, 01:58
neki gumenjak poznate marke za gumenjake (zaboravio sam marku, on kaze da je to "Mercedes" za gumenjake).

zodijak... nema drugi mercedes

A jes', cini mi se da se tako zove (nisam ga pitao, pitao ga svasta nesto jer je rentgen tehnicar, a ja prebijen za svagda).

Nego jel se ti razumes u ta korita? Cemu tu to, raznoliko, cemu sluzi?

Cesta pojava na Tamisu nesto kao moderni "Apatinac" - onako vitko, dugacko, ravan ozdo (?), stari apatinci su se vozili na Tomos4, ovi novi nalik njima na Yamaha 40, nikad ih nisam video u akciji.

Gliseri imaju drugacija korita, profilisano dno, ... Ne znam sta i zasto, nisam upucen.

Gde ima nesto da se procita o tome?


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion