Glavni meni

moto susret - Zajecar - MC TRIUMPH Zajecar - 29.30.i 31.jul 2016. - prenociste

Započeo Darko, 05 Jul, 2016, 00:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


castor

Na¾alost, od mene ni¹ta... Sretan put i lijep provod i za mene...
It's the ride that matters, not the bike…

eclipse4


rboban

Otisao neko ili je Darko jedini manijak dole?


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

Darko

Tu smo ja , vr46 , zena mu , kum ... Sutra nam dolazi Oki , Goran iz Vojske i jos dva ortaka.. Ce nas bude 10ak ...

Bice ludackih slika ;)

Sad dosli sa skupa ...

OKi

Gostoprimstvo kako èovek samo pozeleti mo¾e, kako od Darka, tako i od njegove familije ! Hvala Darko  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
[kralj] [kralj] [kralj]

Darko

Hvala Oki ...gledacemo da ovo postane tradicija , tj , da svake godine organizujem ovako nesto i da budem domacin ...

Kad se sutra vratimo za BG , slozicemo utiske .. Imamo snimke sa gopro , slike , da i ostali vide sta se propusta ovde ..


VR 46

Мало је рећи хвала Дарку и његовима,људи нас угостили као прави домаћини,у скорије време се нисам осећао тако,то су тако добри људи да ја немам речи...Дарков таст је легенда,човек је све урадио да нама буде лепо,разапео два шатора,унутра душеци,јастуци,лампе....а притом је шаторе поставио испод настрешнице у случају да падне киша,ма немам речи...Сам смештај у кући је био врхунски,клопа,пиће....чувене кобаје,никад нисам јео боље,домаће салате....ХВАЛА НА СВЕМУ!
Twist of wrist!

Kostić



Darko

ajd da kazem sad i ja koju...

prvo , mislim da je ovo jedan on najvecih moto-skupova na koji sam ikada bio ... jes da je ovo bio jubilarni 20-i rodjendan MK TRIUPH-a , ali ono je bilo bolesno koliko je motora bilo ... doslo je bas puno ljudi iz Bugarske , iz Slovenije , iz Bosne .... organizacija na vrhunskom nivou , sve pohvale ... i jos samo jedna recenica , ovo je primer kako bi trebalo da izgleda jedan moto skup !  reci cu vam i jednu zanimljivost , do sada su uvek Gitarijada i skup bili zajedno , sada se desilo nesto , i opsina da 200.000e da se organizuje Gitarijada , te zbog neslaganja termina predsednik MK Triumph kaze u fazonu "jebite se svi i pravite gitarijadu kad god hocete" i dobije od opstine ceo kurac , tako da je ceo dogadjaj bukvalno prosao bez i jednog dinara za skup ... kapa dole ...


drugo , jako mi je drago sto citam ovakve komentare za moje gostoprimstvo , kud ces vecu pohvalu , tako da ce ovo polako preci u stavku "pod obavezno" svake godine ... mislim da sam uspeo sve da organizujem da se moji gosti osecaju bez da im ista zafali ... ako nesto nije bilo ok - prastajte ;)

i trece , evo ukratko kako je nama bilo ... za put do dole smo se odlucili za Dunavsku magistralu , znaci , BG- Smederevo , Veliko Gradiste , Golubac , Donji Milanovac - Zajecar .. ko ovde nije bio moja preporuka da se provoza jednom tuda  , predeli su prelepi... pauza je bila na Srebrnom jezeru











sledece stajaliste - Donji Milanovac






stigli smo u Zajecar .. u medjuvremenu je pristigao iz Bugarske i kum naseg nam clana VR46 , pa se nadjosmo kod mene kuci ...

lagana vecerica pa pravo na skup...












ujutru kad smo se probudili , moj klinac je vec odabrao sebi buduci motor  ;)



...onda nam je pristigao i Okisa ... sprdnja celo prepodne , zajebancija ... namontirasmo kumu rucice nove , proverismo gume , cackali oko motora  , sljokali malo , i dodje vreme za rucak ...








...posle rucka  , jos malo bleja pa odosmo na skup da vidimo sta se desava ... tamo smo odgledali neke igre ( spora voznja , bacanje gume , vuca konopca itd itd ) , usledise akrobacije i posle svega toga  - defile kroz grad... kad smo usli u tu kolonu tek sam onda shavtio velicinu skupa .. milijardu motora , ne znam odakle toliko motora  , imao sam utisak da su svi motori iz cele Srbije u tom trenutku u Zajecaru ... starsno .. ceo grad na ulicama slikaju , pozdravljaju ... zaista lep osecaj ...

























... posle defilea , otisli smo kuci , da napunimo stomake jos jednom i spremimo se za koncert YU grupe ... naravno , klinac i kum i njihov omiljeni motor  ;)



oko 22h smo ponovo otisli na koncert ... e tu sta se desavalo - ostaje  tamo ;) ;) ;) 









to je bila subota do kasno u noc ... znaci vec nedelja ... spavanjac ... u nedelju ujutru kafica , dorucak i kud koji mili moji ... eto , to bi ukratko bilo to ...
naravno , klinac je bio neumoran ;)






goranvojska


Darko

evo jos malo slicica ...





















Darko


Darko


Darko

i evo i klipa ...

obratiti paznju na 00:03 sta ce reci moja cera kad je prosao prvi motor , tj predsednik moto kluba na repsolci , i kasnije na 2:15 prolazi ljuta grupa motociklista ;)


! No longer available

VR 46

Twist of wrist!

Darko



VR 46

Twist of wrist!