Glavni meni

moto susret - Zajecar - MC TRIUMPH Zajecar - 29.30.i 31.jul 2016. - prenociste

Započeo Darko, 05 Jul, 2016, 00:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

ne znam sta se desilo sa slikama na post.image-u , a s obzirom da vise ne mogu da editujem post , da ponovim sa novim slikama...


U Zajeèaru  se u periodu od 29. jula do 31. jula 2016. godine odr¾ava dvadeseti po redu moto skup u organizaciji MK Triumph.

Oèekuje se zanimljiv program, akrobacije, tradicionalne bajkerske igre, kao i defile uèesnika ulicama grada.
Za dobru atmosferu biæe zadu¾eno èak 9 rock bendova!


htedoh s tim u vezi da vam kazem... ako neko od manijaka hoce da ode dole i poseti ovaj skup , neka mi se javi , mogu da ponudim prenociste i sigurnost za motor ..
mozda nije lose i da se javi ko bi isao ovde , pa da organizujem preko dana neki kotlic , rostilj i zajebanciju ...
ja cu 99% biti tada dole , a cak i ako ja ne budem , bice mi dole zence tada koje ce biti zaduzeno za docek drugara na ulazu u Zajecar i smestaj kod mene ( neki znaju , od prosle godine )

dakle , jedna od sigurnijih varijanti je da se dodje do mene , parkira motor i onda pesaka ode do skupa da bi se uzivalo u picu

ako bude dosta ljudi , postoji mogucnost da razapnem veliki sator u dvoriste za prenociste..

sve u svemu , sto se tice tog skupa , sa drugare sa foruma je potreban samo benzin do dole , sve ostalo je moja briga ...

slike od prosle godine


PS - skup je ogroman , bude oko 2.000 motora















VR 46

Twist of wrist!

Darko


goranvojska

da se upisem.ako idete pored mene svratite na pice pa idemo zajedno.

eclipse4

vlajne? to samo mozes da sanjas....to nije krava pa je kupis u oglasu pa je prodas ti kad ti je volja...vlajna te napusta na vreme....pre nego sto stignes da je pokvaris i ide sama da sluzi drugom ko ume da je vozi  [rofl]

i ne vredjaj moj kraj....

VR 46

Citat: Darko poslato 09 Jul, 2016, 16:13
znaci , sigurica , a ?

Наравно,само додај још један плус,долази ми и кум из Бугарске  [thumb_up] [dancing]
Twist of wrist!

Darko

Citat: Landser poslato 05 Jul, 2016, 11:19
Ja samo da se prijavim  [thumb_up]

Citat: goranvojska poslato 09 Jul, 2016, 18:34
da se upisem.ako idete pored mene svratite na pice pa idemo zajedno.

Kad bi vas dvojica dosli ? Petak ili subota ?
Ja dole polako pripremam teren , pa da znam da se organizujem  ;)

Darko


Darko

Citat: VR 46 poslato 09 Jul, 2016, 21:57
Citat: Darko poslato 09 Jul, 2016, 16:13
znaci , sigurica , a ?

Наравно,само додај још један плус,долази ми и кум из Бугарске  [thumb_up] [dancing]

Moze , moze...

Evo , nagovaram i Bisketa na fb da krene s nama ;)

Kostić

u negotinu ¾ivi mikica, biljanin (kuma sa ¾enine strane) biv¹i mu¾. mislim da ima cveæaru. ako ga vidi¹, pozdravi ga. nisam ga dugo godina video. vlajne ¾adr¾ite, u nsu, ribe ko iz akvarijuma ;D





mada, od juga nema lep¹ih ¾ena.

Darko


Kalesin

Sta ti je Dare, Kole ce do Zajecara preko Negotina.....i ko zna mozda obrne i preko Sente....cisto da ne bude da je isao pravolinijski  ;D [rofl]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

OKi


Darko

Citat: Kalesin poslato 19 Jul, 2016, 11:59
Sta ti je Dare, Kole ce do Zajecara preko Negotina.....i ko zna mozda obrne i preko Sente....cisto da ne bude da je isao pravolinijski  ;D [rofl]

Pa i to sto kazes ... :)

Oki - cekamo te ...

Kostić

ah,... pa ima nas i iz negotina, ne samo iz buljograda, zajeèara, i sa planine... i ¹to da ne idem naokolo. ta neæu valjda drito auto putem do tamo. nesam ja bajker, ja sam lovac na ¹umske mirisne lipe, pogled sa planine, izgubljene puteve, kontejnere i lepe ¾ene... ;)

Darko

update

Ulaz 500 rsd, toceno pivo 100 rsd...
Stunt show
Bike wash
Bajkerske igre
Bendovi :
Petak : Medicine Band, Ер Голям
Subota : (preko dana: Dexon end friend
i Drti) ... YU Grupa, New Deal
Go go igracice
Striptiz

VR 46

Twist of wrist!

castor

Mo¾da! Èisto da se upi¹em ako se zatvorim sa finansijama...
It's the ride that matters, not the bike…

Darko