Glavni meni

moto susret - Zajecar - MC TRIUMPH Zajecar - 29.30.i 31.jul 2016. - prenociste

Započeo Darko, 05 Jul, 2016, 00:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

U Zajeèaru  se u periodu od 29. jula do 31. jula 2016. godine odr¾ava dvadeseti po redu moto skup u organizaciji MK Triumph.

Oèekuje se zanimljiv program, akrobacije, tradicionalne bajkerske igre, kao i defile uèesnika ulicama grada.
Za dobru atmosferu biæe zadu¾eno èak 9 rock bendova!


htedoh s tim u vezi da vam kazem... ako neko od manijaka hoce da ode dole i poseti ovaj skup , neka mi se javi , mogu da ponudim prenociste i sigurnost za motor ..
mozda nije lose i da se javi ko bi isao ovde , pa da organizujem preko dana neki kotlic , rostilj i zajebanciju ...
ja cu 99% biti tada dole , a cak i ako ja ne budem , bice mi dole zence tada koje ce biti zaduzeno za docek drugara na ulazu u Zajecar i smestaj kod mene ( neki znaju , od prosle godine )

dakle , jedna od sigurnijih varijanti je da se dodje do mene , parkira motor i onda pesaka ode do skupa da bi se uzivalo u picu

ako bude dosta ljudi , postoji mogucnost da razapnem veliki sator u dvoriste za prenociste..

sve u svemu , sto se tice tog skupa , sa drugare sa foruma je potreban samo benzin do dole , sve ostalo je moja briga ...

slike od prosle godine


PS - skup je ogroman , bude oko 2.000 motora















VR 46

Twist of wrist!

Darko

haha , spisak obavezno ...

evo , castor ce da resi spisak ...

[rofl] [rofl] [rofl]

nego , idemo li ja i ti na ovaj cirkus dole ?

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Darko

ne salji poljubce gayu jedan , nego pakuj pinkle ... idemo dole da ti brat sredi vlajnu ... ko nije jebo vlajnu , moze se reci da nikad nije ni jebo  ;)

VR 46

Идемо наравно,тражим слободан викенд и идемо  [thumb_up] Прошле године нисам могао,ове идем сигурно  [ninja]
Twist of wrist!

Darko

ekstra ... pokret petak , posle posla ...

opcija 1 - ralja, mladenovac , topola , kragujevac , paracin ,zajecar  - tako dobijamo peglanje Cestobrodice ( prelepo je )
opcija 2 - Dunavska magistrala , pa Zajecar

organizovacu i da odemo da obices Feliks Romulijanu ( 10ak km od Zajecara ) , Rimski grad iz 3.veka ... to mozemo u subotu prepodne , i to cu platiti kustosa da ti isprica celu pricu za taj deo , mnogo je bolje kad prica neko ko bas zna sve o tome ... odusevices se pricom , mnogo je zanimljivo

https://www.google.rs/search?q=feliks+romulijana&biw=1440&bih=775&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwi7pb3B6NrNAhUH0RQKHcFzBqMQsAQIMg

VR 46

Опција један у пута ка Зајечару,опција два у повратку  [panic] [dancing]
Може,идемо  ;D
Twist of wrist!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4


Kostić







treba tu para za gorivo, pa za ulaz, pa alkohol... pa klopa. al vredi se provozati. u feliksu karta 300 dind¾i



;D

Kostić

tri puta sam i¹o tamo-vamo po èestobrodici. prvo od zajeèara do paraæina - ono lagano do 180. posle od paraæina do zajeèara 200, pa opet nazad, kolko je mogo da ide. ko dete, kad mu da¹ igraèku ;D a nigde nikog, sunce pr¾i dumre¹ od sreæe ;D

Darko


Landser


mrle


mali_zmaj

jin-jang

Kostić


Kostić

prvi krug sam i¹o lagano, al kad pored mene prolete neka ceberka, tamo negde kod boljevca, skoèio mi ¾ivac, stignem ga, idem mu u repu, a ne vidime, nije imo ogledala èini mi se i po gasu pored u krivine. odeeeeeeeeeee kraaaaavaaaaaaaaaaa. a guma samo ¹to nije procvetala, nesam smeo br¾e al sam mu malo pobego, malèice ;D

Darko

pa Boljevac i Cestobrodica nemaju veze jedno s drugim....deli ih cirka 20ak km

Kostić

zajeèar je ru¾an, pa ja ne dramim. pa ¹ta ako ih deli 20 km? i vlajne su ubimebo¾e, jednu sam ¾enio pa se kajao. ustvari i dan danas se kajem.

al tri puta zajeèar - paraæin.  :drka: [flashing] [motor]