Glavni meni

Pozdrav iz Subotice

Započeo Vrndalama, 26 Jun, 2016, 15:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vrndalama

Veterinar sam inace po struci a ako su one druge patke i pitoni e tek to moze, strojim za 10 sec oba jajca napolju  :D  :D  :D

Lazic


Vrndalama


Lazic


Biker-Boy

Sigurno negde u frizideru pored piva ima u rezervi i par litara semena, za crne dane, ili dame, nikad se nezna  [neampojma] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Citat: Vrndalama poslato 05 Jul, 2016, 21:01
Fik i gotovo  :D

sunce ti jebem Lazicu najebali smo!!!
jin-jang

joka

Citat: Vrndalama poslato 05 Jul, 2016, 20:57
Veterinar sam inace po struci a ako su one druge patke i pitoni e tek to moze, strojim za 10 sec oba jajca napolju  :D  :D  :D
Kolega, dok sam radio kao mlad, vadio sam oba napolje, ¹to ka¾e¹ fik i gotovo. Sad vadim samo jedno, drugo ne diram, to mu doðe kao pola viagre, ne mo¾e da prca, samo podjebava!  [rofl]  [rofl]  [rofl]

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Jul, 2016, 17:15
Citat: Milos96 poslato 05 Jul, 2016, 16:28


Nema goreg pakla od auto puta. Nema.

ti bas ne znas da se zabavljas na auto putu   ;D

Vrndalama

Citat: joka poslato 05 Jul, 2016, 23:00
Citat: Vrndalama poslato 05 Jul, 2016, 20:57
Veterinar sam inace po struci a ako su one druge patke i pitoni e tek to moze, strojim za 10 sec oba jajca napolju  :D  :D  :D
Kolega, dok sam radio kao mlad, vadio sam oba napolje, ¹to ka¾e¹ fik i gotovo. Sad vadim samo jedno, drugo ne diram, to mu doðe kao pola viagre, ne mo¾e da prca, samo podjebava!  [rofl]  [rofl]  [rofl]
:D
Nznm, fik i uvek oba napolje jer je i jedno dovoljno da izvrsi spermatogenezu  8)

joka

 OK. Ovo je fora nas starijih iz struke, kad veæ bataljuje¹ polako braène du¾nosti, tad poma¾e i pola viagre, da podjebava¹, i saoseæajnost sa na¹im pacijentima!   [panic]  [rofl]  [rofl]   [cheers]

Vrndalama

Citat: joka poslato 05 Jul, 2016, 23:42
OK. Ovo je fora nas starijih iz struke, kad veæ bataljuje¹ polako braène du¾nosti, tad poma¾e i pola viagre, da podjebava¹, i saoseæajnost sa na¹im pacijentima!   [panic]  [rofl]  [rofl]   [cheers]
Xaxaxxaxa to da  :D  :D

Lazic

A da se zaposlite u fabrici evnuha...? ;D

Vrndalama

Xaxaxax radije ipak ne bih  :D

Lazic

Nisi dovoljno mator ako se ne seæa¹ serije Èelmsford 123 pne... :D

joka

Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2016, 19:11
Nisi dovoljno mator ako se ne seæa¹ serije Èelmsford 123 pne... :D
Kad sam ja bio mlad, tv su gledale samo babe, tojest spavale su ispred televizora.   [rofl]   [rofl]   [cheers]

Lazic

Ovo je bila '88-ma... :D Kad su kod nas davali... :D

Vrndalama

Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2016, 22:10
Ovo je bila '88-ma... :D Kad su kod nas davali... :D
Ja sam tada imao cetli godine  :D

Biker-Boy

#117
ja sam imo 5 godina xDD
Prve serije kojih se secam su "Automan" "Cover up" i nezaboravni "Miami Vice" :D ukenjo sam se kad god sam video Sonny-evu Daytonu, a pogotovo posle kad je nabavio onu belu Testarossu  [klanjam_se]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


dzimika

Gde ti je farbara u subotici da navrnem treba mi nesto materijala :D