Glavni meni

Planiranje puta za Grcku sa Rieju RR50.

Započeo Stefano-89, 25 Jun, 2016, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stefano-89

Citat: stilgar poslato 25 Jul, 2016, 11:43
Vidim imas u potpisu i Tomos BT50 to je prava masina za put. Samo stavi napred za 1 zub veci lancanik da produzis prenos ide stotku na ravnom na pola gasa :)
To mi bio prvi motor na njemu sam se uèio bio vo¾en vi¹e na zadnjem nego na dva :D prodat odavno :D

Hurricane

...ja ba¹ u subotu prièao ljudima, prvi motor s kojim sam i¹ao preko 60 kmh, koji je to do¾ivljaj bio...

Stefano-89

Citat: hurricane poslato 25 Jul, 2016, 12:48
...ja ba¹ u subotu prièao ljudima, prvi motor s kojim sam i¹ao preko 60 kmh, koji je to do¾ivljaj bio...
i¹ao kao lud, ima¹ na padovi kako pre¾iveti kako je slupan posle vo¾nje avalom :-D

lord_oblivion

Citat: stilgar poslato 25 Jul, 2016, 11:02
Druze peckam te malo :) al realno to je motor za putovanja do 100 km. Niko ko te savetovo ovde ne bi sa 50 kuba iso dalje od NS ili ZR. Nekad kad se islo tomosima na more bila su druga vremena i druge godine vozaca, a japance si mogo na prste da izbrojis. Ja sam sa mojom 15 icom iso do Zrenjanina, Kraljeva na Beranovac auto trke da gledamo ortaka i u dvoje do Topole. Svaki put sam kukao kako mi fali snage i brzine. Imao sam 17 godina :) Nisam nikad nosio nista cak ni svecicu, i uvek sam stigao do tamo i nazad bez problema.
I¹ao sam ja jedne godine Matikom za Aranðelovac, Avalskim preko Sopota, Kosmaja, Raniloviæa i onom preèicom (zna Kosta koja, tamo gde se Hans zaglavio u barici).
Uspon na moj plac (zna Andreja kakav je) sam ga nosio na ramenu sa sve stvarima  :D

Rogaèa-Raniloviæ

! No longer available


Na placu  ;D

! No longer available
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Koji ti je ovo æelèa mrtvi u treæem klipu? :D

Mala kubika¾a je dobra stvar, nauèi te strpljenju, vi¹e stvari vidi¹ dok putuje¹, kad vozi¹ jaèi motor, dr¾i¹ 100-120 uglavnom... Jedini problemèiæ je to ¹to smo uglavnom uslovljeni vremenom pa ne mo¾emo da razvuèemo putovanje, prokleti sistem, posao, plaæanje, raèuni, kratki godi¹nji odmori... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Jebo stvari i strpljenje, nikako da izaðe iz krivine, izbroji¹ sve pu¾eve uz put  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Stefano-89

Nesto me je sad cimao motor,ja da ga upalim on se upali i ugasi par puta isto dam gas i on urla al se ugasi,skinem svecicu ocistim i na gurku nista opet skinem ocistim i opet na gurku i upali  [wtf]

lord_oblivion

Cvaje tako ka¾u da su ostale bez goriva u lonèetu (ili fal¹ vazduh ali sumnjam da je to kod tebe sad problem).
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Stefano-89

#149
Citat: lord_oblivion poslato 25 Jul, 2016, 19:56
Cvaje tako ka¾u da su ostale bez goriva u lonèetu (ili fal¹ vazduh ali sumnjam da je to kod tebe sad problem).
Danke :D Da ga jebem nije mi se to desavalo vozio se ceo dan i seo na kafu i da krenem pustio gorivo seo i kita i onda se jebavao.

lord_oblivion

Skini taj plastièni filter benzina i izgazi ga  :D

Mo¾da te zeza gumica u slavini?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Stefano-89

Citat: lord_oblivion poslato 25 Jul, 2016, 21:08
Skini taj plastièni filter benzina i izgazi ga  :D

Mo¾da te zeza gumica u slavini?
Malo je falilo da ga celog izgazim :D moguce i to provericu,kad prvi put nije hteo na gurku reko jbt koji ti je sad sve je odradjeno nema sta da zeza,reko daj da ga poguram jos jednom ili ide da pliva u dunav sreca upali uz nekoliko trzaja :D

mkt

sta se desava sa planiranim putovanjem

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Stefano-89

#154
U kvaru motor nemam ideju ¹ta mo¾e da bude ali jednostavno ne mogu da ga upalim baca varnicu oèistio  karburator i nece da upali, a idem sad kolima za ned dana na more tako da tek kad se vratim mogu da ga teram u servis..
Na ovaj put tek mozda sledece godine ako ne uzmem drugi,ima jos par stvari oko motora koje moram da zamemin/popravim tako da za ovu god nista od mora sa njim.

lord_oblivion

OndaK da se zamene semerinzi na radilici...
Svejedno, ¹ibaj slike sa letovanja  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mali_zmaj

Bas mi je zao,nadao sam se da ces uspijeti odraditi putovanje..,jer sam bio znatizeljan kako ce sve to da prodje sa slabijim motorm...,al polako bit ce vremena..

Kad su mogli na apencima,cetrnaisticama tomosima,mozes i ti sigurno...

Ja sam imao 250 icu kineza,i planirao do mora,prije jedno osam godina,al prodade se nenadano i tad sam sa KLE om sprzio u Pulu..
jin-jang

Stefano-89

Citat: mali_zmaj poslato 28 Avgust, 2016, 09:41

Bas mi je zao,nadao sam se da ces uspijeti odraditi putovanje..,jer sam bio znatizeljan kako ce sve to da prodje sa slabijim motorm...,al polako bit ce vremena..


I meni je krivo,ali lik od koga sam kupio mu je jebao mamu previse je cackao neko ko ne zna oko struje i mehanike( ne znam ni ja ali ga zato teram u servis),ima tu jos stvari koje moram da odradim da bi ga doveo sigurno stanje,skoro pa ga restauriram koliko stvari sam odradio do sad i koliko su me odrali u servisu,ali necu da krecem na neke vece ture dok ne budem skroz siguran u motor, a to za sad nisam i treba damu prvo otklonim ovaj kvar sto me prca pa nece nikako da upali a ima struju baca varnicu,mislim da je kompresija dobra,skinuo sam karburator ocistio ga vratio i nista, nece ni na gurku ni na kurblu.
Verovatno je neka glupost ali ne razumem se toliko u kvarove da bi znao sta je mogu samo da probam eliminacijom mozda je i do karburatora ili kao sto Lord kaze da se zamene semerinzi na radilici ili da ga jebem sta moze da bude,ali zbog posla nemam vremena da se sad sve to skidam i proveravam,ali bice vremena sl god na prolece da se cepa duge ture :)

grber

Bas mi je zao sto ti je propao plan.

A pomalo vezano za temu... komsija u zgradi izdaje stan preko bookinga ili cega vec i sad skoro bile na par dana dve devojke -- krenule biciklima krajem maja iz Londona i idu za Hong-Kong.  [klanjam_se] [klanjam_se]  [kralj]

Stefano-89

Citat: grber poslato 28 Avgust, 2016, 12:28
Bas mi je zao sto ti je propao plan.

A pomalo vezano za temu... komsija u zgradi izdaje stan preko bookinga ili cega vec i sad skoro bile na par dana dve devojke -- krenule biciklima krajem maja iz Londona i idu za Hong-Kong.  [klanjam_se] [klanjam_se]  [kralj]
A jbg bice vremena za popravni :D.....auu svaka im cast :D