Glavni meni

Prepravljanje bravice Givi kofera

Započeo PECA BMW, 24 Jun, 2016, 23:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

El' se zanimao neko sa ovim ?  Hteo bih da fabricku givi bravicu (nov model) prepravim za kljuc od motora .
Posto je bravica mnoogo drugacija i kljuc uopste nece ni da udje trebalo bi Predpostavljam da nadjem ovakav ulozak od nekog motora pa zbudzim u givi bravicu ...
E sad mozda ima neko bolje resenje ...

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

*zeka*

Ista stvar i mene zanima. Na Yamahi mi lik preoravio dok sam vozio ali kljuc je mogao da udje. Na BMWu kad sam odneo rekao da ne moze i da nema takvih cilindara.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Tihi_ZR

Mom caletu otpao kofer dok je isao na selo i nadje ga neki lik i razvali bravu  (ispalo da je razvalio da bi skontao ciji je, ima postenih obijaca jos uvek) i morao je da zameni pa je kupio obicnu bravicu i stavio je. Mogu slikati kad odem kuci. Ne stoji bas lepo ali je to izgleda privremeno resenje. Inace model je Givi onaj od 30 litara.

srbac

Teraj kod majstora i izreci tri ¾elje dobice¹ tri kljuca !  [ljubav]

PECA BMW

Citat: srbac poslato 25 Jun, 2016, 00:13
Teraj kod majstora i izreci tri ¾elje dobice¹ tri kljuca !  [ljubav]

ja vec imam kljuc !   problem sto hocu da ga otvaram drugim kljucem koji nije ni priblizan ovom ulosku .. kaze nadji ulozak da pasuje priblizno tom kljucu i ja cu ti nabudziti .. tad znam i ja ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

srbac

Pa da sa BMWom uvek neki neresiv problem  [rofl] :'( :P

PECA BMW

Citat: srbac poslato 25 Jun, 2016, 00:23
Pa da sa BMWom uvek neki neresiv problem  [rofl] :'( :P

to mu je jedina mana , sofisticirana tehnologija pa ne moze sve da se resi vezicom i paljenom zicom kao kod drugih .. ili moze ... da ja ipak probam ...  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Resen problem zahvaljujuci donaciji naseg clana  " Mil@n " kome se i ovde zagvaljujem .  [kralj]  [thumb_up]  [klanjam_se]

Sad je sve na motoru na jedan kljuc , i Givi kofer otvaram fabrickim kljucem motora  [yahoo]  [dancing]


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Darko

Sad ti meni posaljes taj od givija sto ti ne treba vise ... hahahaah

PECA BMW

Citat: Darko poslato 17 Februar, 2017, 23:05
Sad ti meni posaljes taj od givija sto ti ne treba vise ... hahahaah

Pa nikakav problem meni su trebali samo ovi limcici unutra kljuc , ulozak i kuciste uloska su bukvalno novi i mogu se iskoristiti . samo trebas sa svoje brave da skines ove jezicke i stavis u ovu bravu .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

I ja volim kad sve mo¾e istim kljuèem... ;D