Glavni meni

BREGZIT aka putuj evropo aka cao zdravo [ nije za osetljive/manjine/naguzne ...]

Započeo DebeliZmaj, 24 Jun, 2016, 18:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Jun, 2016, 10:17
Citat: Boban_m poslato 25 Jun, 2016, 04:51
Prije 15 godina skolovanje bilo dzabe.

nikad nije bilo dzabe ...


Kako za koga. Za mnoge je bilo besplatno, a za mnoge i d¾abe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

skolovanje je besplatno samo tamo gde ti sve placa drzava...
danka / svedska / finska .... sveske knjige .. SVE
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Jun, 2016, 22:59
Citat: mali_zmaj poslato 24 Jun, 2016, 22:27
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Jun, 2016, 20:38
Citat: mali_zmaj poslato 24 Jun, 2016, 20:14
Meni samo ovi na¹i tukci od politièara nisu jasni, trèe u brod koji tone,kao sluðeni pacovi,umjesto sa broda,oni na Titanik.

Poslato sa G630-U20 uz pomoæ Tapatoka

gde je to nasi politicari ???
zemlja "podrjekla", zemlja stanovanja ili zemlja gde dolazis u goste ?
nema veze sa temom koju si zapoceo..,mislim na Srbiju,RS i B i H,drzave za koje sam vezan,slucajno ili namjerno..,Hrvatska mi sluzi samo kao destinacija za odmor,ima citava druga tema o tome,koju si zapoceo..




ok al posto ne zivis u Srbiji, dakle
ni ne glasas tako da i ne ucestvujes
u politickom zivotu ne vidim kakva
je zapravo tvoja povezanost sa nasim
politicarima ...

èekam dr¾avljanstvo Srbije,druga stvar znam da Srbijanci poput tebe ne ¾ele RS u sastavu Srbije,al mi se nadamo ujedinjenju  i volimo Srbiju jer je na¹a!!!!
samim tim pratimo i politièku scenu i sve ¹to se de¹ava kako u sportu tako i u kulturi,ako je i¹ta ostalo od nje....,jednom æe se ljudi iz Srbije dozvat pameti i shvatit æete da smo mi jedno..,mislim da je prvi od koraka da nam prestanete postavljat ovakva glupa pitanja,i da nas prestanete zvati bosancima..,jebali vas bosanci!!
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 25 Jun, 2016, 11:51
èekam dr¾avljanstvo Srbije,druga stvar znam da Srbijanci poput tebe ne ¾ele RS u sastavu Srbije,al mi se nadamo ujedinjenju  i volimo Srbiju jer je na¹a!!!!
samim tim pratimo i politièku scenu i sve ¹to se de¹ava kako u sportu tako i ukulturi,ako je i¹ta ostalo od nje....,jednom æe se ljudi iz srbije dozvat pameti i shvatit æete da smo mi jedno..,mislim da je prvi koraka da nam prestanete postavljat ovakva glupa pitanja,i kad nas prestanete zvati bosancima..,jebali vas bosanci!!

Realno, svi ljudi su jedno i braæa.

I realno, prirodno je da se ljudi dele i kolju meðusobno. Koegzistencija i solidarnost tra¾e visok nivo svesti. ...Èek... ti be¹e ono preferira¹ LAV pivo?!?   [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 25 Jun, 2016, 11:55
Citat: mali_zmaj poslato 25 Jun, 2016, 11:51
èekam dr¾avljanstvo Srbije,druga stvar znam da Srbijanci poput tebe ne ¾ele RS u sastavu Srbije,al mi se nadamo ujedinjenju  i volimo Srbiju jer je na¹a!!!!
samim tim pratimo i politièku scenu i sve ¹to se de¹ava kako u sportu tako i ukulturi,ako je i¹ta ostalo od nje....,jednom æe se ljudi iz srbije dozvat pameti i shvatit æete da smo mi jedno..,mislim da je prvi koraka da nam prestanete postavljat ovakva glupa pitanja,i kad nas prestanete zvati bosancima..,jebali vas bosanci!!

Realno, svi ljudi su jedno i braæa.

I realno, prirodno je da se ljudi dele i kolju meðusobno. Koegzistencija i solidarnost tra¾e visok nivo svesti. ...Èek... ti be¹e ono preferira¹ LAV pivo?!?   [rofl]

jelen!!! al mi zajeèarac zadnje vrijeme ba¹ pa¹e ne¹to,a nisam gadljiv ni na lav!!!
jin-jang

Popsy



tako da povodom Brexita moj stav je da nemam stav i pritom mi zvoone 00 za njihove stavove ;)

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

viper

Evo ti + ko kuæa velik od mene.

Poslato sa G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 25 Jun, 2016, 15:45
jelen!!! al mi zajeèarac zadnje vrijeme ba¹ pa¹e ne¹to,a nisam gadljiv ni na lav!!!

Si probao CRNO zajeèarsko? Odlièno je. Vi¹e za zimu, ali kad je dovoljno 'ladno, mo¾e i leti.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

idanijel


Slaninar

Citat: idanijel poslato 25 Jun, 2016, 20:09
Bogami Zajeèarac se podigao, valjda ih Heineken kupio?

Meni je Zajeèarac uvek bio brutalan. Ali samo kad ga uzmem dole, u Srbiji. Ovde u NS ima drugaèiji ukus i ne tripujem se!  Dodu¹e, nisam ga pio ju¾no veæ vi¹e od dve godine, mo¾da se i tamo promenio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Popsy

Citat: Slaninar poslato 25 Jun, 2016, 21:25
Citat: idanijel poslato 25 Jun, 2016, 20:09
Bogami Zajeèarac se podigao, valjda ih Heineken kupio?

Meni je Zajeèarac uvek bio brutalan. Ali samo kad ga uzmem dole, u Srbiji. Ovde u NS ima drugaèiji ukus i ne tripujem se!  Dodu¹e, nisam ga pio ju¾no veæ vi¹e od dve godine, mo¾da se i tamo promenio.

skroz si u pravu... velika limenka je ok, puni se u Zajecaru... malo u stakli se puni  valjda u Kaèarevu i nije ni za --- a èuo sam da su i veliko u fla¹i uspeli da useru sa punjenjem u Kaèarevu...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Glava Dole


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: Popsy poslato 25 Jun, 2016, 21:44
Citat: Slaninar poslato 25 Jun, 2016, 21:25
Citat: idanijel poslato 25 Jun, 2016, 20:09
Bogami Zajeèarac se podigao, valjda ih Heineken kupio?

Meni je Zajeèarac uvek bio brutalan. Ali samo kad ga uzmem dole, u Srbiji. Ovde u NS ima drugaèiji ukus i ne tripujem se!  Dodu¹e, nisam ga pio ju¾no veæ vi¹e od dve godine, mo¾da se i tamo promenio.

skroz si u pravu... velika limenka je ok, puni se u Zajecaru... malo u stakli se puni  valjda u Kaèarevu i nije ni za --- a èuo sam da su i veliko u fla¹i uspeli da useru sa punjenjem u Kaèarevu...

...ne¹to se razmi¹ljam...
da nije mo¾da Èelarevo? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Zapravo je to najadnije.....pivo cini receptura u koju ide i voda...voda iz razlicitig delova sveta ima razlicitu aromu.....potpuno je nepojmljivo da kupis Johnny Walker punjen u kini.....a dozvoljavaju sebi da brendiraju piva kako hoce.....da sam ja onaj zastitnik gradjana ja bih to zabranio.....Zajecarsko pivo mora da se puni u zajecaru i proizvodi od zajecarske vode po zajecarskoj recepturi.....a hajneken nel pune u holandiji.....prodaju muda za bubrege...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic