Glavni meni

8. Moto GP Assen, Holandija 2016

Započeo srbac, 23 Jun, 2016, 10:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

mislim da si prve dve devetke trebao za jedan navise :)

srbac

Naravno, da nisi. Rossi je na kraju svoje karijere a Lorenco na sredini, tako da æe biti jo¹ æeranja !  [nono]

Start na pocetku trke   Rosi dvojka  Lorenco desetka  :P
Pol pozicija Rossi pet   Lorenco deset !!! :P
Klovn  Rossi 10  Lorenco 8, zamalo da se udavi u bazenu !!  [yahoo]

VR 46

Кловн је и даље идол кривоустом. [ninja]
Twist of wrist!

Kanarinac

Posto ste se uvatili za dukca. Ovaj dukati sada i dukati koji je rossi vozio nemaju ja mislim ama bas nista zajednicko, sem imena. Jedini koji je upseo da se prilagodi je Stoner

makinjo

Citat: Ivicat poslato 28 Jun, 2016, 13:21
Citat: makinjo poslato 28 Jun, 2016, 02:36
Citat: Ivicat poslato 27 Jun, 2016, 21:01
Reci za bilo koga iz GP-a da nije kompletan vozac je (najblaze receno), smesna izjava.

Malopre sam pogledao snimak i rosija su prestigla dvojica pre prekida. Tako da je i njemu odgovarao prekid. To sto je posle toga pao, ne znaci da nije kompletan vozac, vec je za  trenutak presao 'tanku' liniju.
Pa cekaj kako je kompletan kad kao sisica malena vozi po kisi sa motorom koji je u top tri ?
Ne vidim sta je tu smesno...??

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

U pravu si. Nije smesno, ali jeste neozbiljno.

Koliko god mi lorenco bio antipatican, daleko je od sisice:



PS: Verovatno ce i na Ducatiju da bude konkutrentan, pa ce to biti jos jedan razlog da ga rosijevci mrze.
Ti i dalje pises o nekim stvarima koje je covek napravio po suvom.
Niko ne spori da je masina kada udje u mod. I da je ljiga naravno....
Ja sam napisao da covek nije kompletan vozac jer cim padne kisa njega nema a ti to nisi opovrgao nijednom cinjenicom.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Ivicat

Nisam. Ali da odgovorim pitanjem. Koliko, po tebi, ima (aktivnih) kompletnih vozaca?

Darko

E , eto i mene...

Prvo , da se javno izvinim svima koji su se nasli toliko uvredjeni za moj post... Preterao sam , nema greske... Situacija je bila napeta  , bili smo u Vojsci , nervozni sto ne mozemo da gledamo trku , moja zena non stop na vezi i spikerfonu koja prenosi trku direkto iz bg-a.. Haos na stazi , milion desavanja , mi slusamo , ona ne zna da nam objasni tacno sta se desava i to je to... Sprdnja , podjebavanja , Rosi pada - i to je to ...

E sad , nesto i u moju odbranu...

Sve ljude sa ovog foruma dozivljavam kao prijatelje i to bliske prijatelje , za koje bih ustao u pola noci na jedan ... S tim u vezi , osecam slobodu da kazem dobrom drugaru "ma pusi mi kurac" , naravno , iz zajebancije ... Siguran sam da je svako od vas rekao nekad drugaru ili ovaj vama "ma pusi ga" i sl...

Drugo , post se vise odnosio na ove ljude sa kojima se redovno u temama tovarim uvek za Lorenca i Rosija a ne za sve , ali u brzini nisam napisao ( ne bih ni znao kako bih ih izdvojio i napisao samo njima a neki od njih su i bili pored mene u tom trenutku )

Trece , znam da na forumu ima i zena i to starijih ( Ljilja Pei ) , pa nisam toliki mentol da njoj kazem tako nesto , za toliko imam kucnog vaspitanja... Ako si se Ljiljo uvredila i shvatila moj post toliko ozbiljno - posebno izvini , i ti i Misa , nikako mi to nije bila namera...

Cetvrto , mislim da se vecina vas opet primila na provokaciju Debelog Zmaja , koji se prvi javio i napisao "vredjanje clanova - ban" ... On i moto gp isto koliko i moja baba i formula 1 , nego pecnuo i eto lavine od ljudi koji se primaju na njegove trule fore...

Peto - moja je greska sto sam zaboravio da u postu nema vizuelnog kontakta pa je post zvucao prostacki , iako je bila bas zajebancija

Sesto, ma jebem li ga - zabiravio sam ..

Eto , izvin'te jos jednom...


Hurricane

...dobrodosao nazad, ti i ja smo se zezali u Vojsci i ja sam te skapirao sasvim, ali ne znam kako si izgubio iz vida da li ce i ostali shvatati salu kad nisu u toku...
Napisao si to u toku dana kada smo mi bili tamo sa tobom i nismo pratili sta se desava, tako da su to videli samo oni koji nisu bili u toku a ne mi sa kojima si se i zezao u tom smislu kao i mi sa tobom..
Ja kad sam video u noc ili kad vec forum izneverovao sam skroz sta se desava...

Meni ne treba tvoje izvini, drugari smo, mada ostali neupuceni svakako zasluzuju..

Darko

Ma sto te ne udavih u Morave tad da me pita covek ...

eclipse4

ovo mi je dare napisao odmah posle "incidenta" ali nisam hteo da postavim pre nego sto se on javi...da ne ispadne posle ovo ono....



i redshadow je jednom napisao sta je napisao za vuciceve glasace i sad sta je tu je...proslo je i ono proslo je i ovo......

p.s "dare,jos nikom nisam reko ,pusi kurac...." cak sta vise mogo bih da se opkladim,cak ni u zajebanciji  (bar ne prijateljima),ali se ne ljutim kad neko drugi to kaze...... :)

onako kako si napisao,rekao sam ti i na viberu,izgledalo je neverovatno ruzno...mozes i sam da vidis.ne branim ni debelog,ali mislim da ovo sa njim nema nikakve veze.....

[cheers]

Mik

Citat: Kanarinac poslato 28 Jun, 2016, 19:19
Posto ste se uvatili za dukca. Ovaj dukati sada i dukati koji je rossi vozio nemaju ja mislim ama bas nista zajednicko, sem imena. Jedini koji je upseo da se prilagodi je Stoner

Ducatijev "integritet" je oduvek zasnovan na istim stvarima : na fabrickoj i timskoj lenjosti, na sistematskom zabusavanju, na namestanju propisa u svoju korist i debelo mito.

I dobrim crtezima i spektakularnom izgledu  [thumb_up].

Ima jos nesto! Utrp'o se VW i daju pare. Pa je prilika da se uzmu dobre pare! Pa tako, kad Lorenco ne moze da gleda Rossija (k'o sto ni Rossi nije mogao da gleda njega pa otisao u Ducati), onda 'ajde da se uzmu pare - ima tamo drugara Luigi Dalinju pa ce lepo podeliti velike pare.

Eto, to je sve  :) .

Hohštapler

Ako izuzmemo one ¹to prodaju Rosijeve majice i kaèkete (ti dobro zaraðuju), mislim da je ceo GP jedno veliko tro¹enje para. To je ono, skupo je, ali bolje nego reklamiranje na TVu koje je uzaludno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Citat: Ivicat poslato 28 Jun, 2016, 22:43
Nisam. Ali da odgovorim pitanjem. Koliko, po tebi, ima (aktivnih) kompletnih vozaca?
Ocigledno dosta. Eto koliko ih je samo bilo ispred Lorenca sa mnogo losijim motorom na poslednjoj trci 8)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Blade

Citat: eclipse4 poslato 28 Jun, 2016, 23:27
ovo mi je dare napisao odmah posle "incidenta" ali nisam hteo da postavim pre nego sto se on javi...da ne ispadne posle ovo ono....



i redshadow je jednom napisao sta je napisao za vuciceve glasace i sad sta je tu je...proslo je i ono proslo je i ovo......

p.s "dare,jos nikom nisam reko ,pusi kurac...." cak sta vise mogo bih da se opkladim,cak ni u zajebanciji  (bar ne prijateljima),ali se ne ljutim kad neko drugi to kaze...... :)

onako kako si napisao,rekao sam ti i na viberu,izgledalo je neverovatno ruzno...mozes i sam da vidis.ne branim ni debelog,ali mislim da ovo sa njim nema nikakve veze.....

[cheers]


! No longer available
Kupite cveæe voljenoj ¾eni, ali ne zaboravite i na vlastitu.

TEEfqd

Citat: Joker poslato 28 Jun, 2016, 14:34
Ajde da postavimo stvari ovako....
Lorenco:

Voznja po suvom: 9/10
Voznja po mokrom: 5/10
Voznja kada se izgubi pozicija: 7/10
Borba za poziciju: 7/10

Rossi:

Voznja po suvom: 9/10
Voznja po mokrom: 9/10
Voznja kada se izgubi pozicija: 10/10
Borba za poziciju: 10/10


Ako nisam objektivan, slobodno me ispravite...


Rossi u najboljim danima da, upravu si.
Nego hajde da produzimo niz.

Rossi na dukatiju

Voznja po suvom 3/10
Voznja po mokrom 6/10
Voznja kada se gubi pozicija 3/10
Borba za poziciju 2/10

Ima jos jedna lista, Rossi na Jamahi ove i prosle sezone gde nisu desetke jer nije uzeo titulu ni jednom i imao duplo manje pobeda od aktuelnog sampiona ali da, u samom vrhu je svakako.

Darko

A neko poredjenje Rosi - Markez , na ovoj trci ? 

Mik

Citat: Darko poslato 30 Jun, 2016, 00:15
A neko poredjenje Rosi - Markez , na ovoj trci ? 

Au, jako tesko, a i nepotrebno - Michelin znaju da voze Lorenco i Vinjales (po meni propala sezona zbog Michelina.).
A Rosi je vozio po sistemu "Zabole me za titulu?"
"Sad cu da vam pokazem ko sam, koliki sam, na sta sam spreman i zasto imam najvise navijaca na svetu."
(I svaka mu cast. Videli smo odlicnu voznju, nije nas uskratio niceg zarad nesto bodova - i cenimo ga zbog toga.)

Mik

Citat: redshadow poslato 29 Jun, 2016, 20:27
Citat: Joker poslato 28 Jun, 2016, 14:34
Ajde da postavimo stvari ovako....
Lorenco:

Voznja po suvom: 9/10
Voznja po mokrom: 5/10
Voznja kada se izgubi pozicija: 7/10
Borba za poziciju: 7/10

Rossi:

Voznja po suvom: 9/10
Voznja po mokrom: 9/10
Voznja kada se izgubi pozicija: 10/10
Borba za poziciju: 10/10


Ako nisam objektivan, slobodno me ispravite...


Rossi u najboljim danima da, upravu si.
Nego hajde da produzimo niz.

Rossi na dukatiju

Voznja po suvom 3/10
Voznja po mokrom 6/10
Voznja kada se gubi pozicija 3/10
Borba za poziciju 2/10

Ima jos jedna lista, Rossi na Jamahi ove i prosle sezone gde nisu desetke jer nije uzeo titulu ni jednom i imao duplo manje pobeda od aktuelnog sampiona ali da, u samom vrhu je svakako.

Ja bi' dodao i kriterijum "Voznja po Michelinu"  :)

Darko

A ja bi dodao - " koliko padova iz koliko trka "


Ahahahah