Glavni meni

8. Moto GP Assen, Holandija 2016

Započeo srbac, 23 Jun, 2016, 10:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

nesam gledao , zatezao sam lanac na motoru za nedelju .. .sta je sa Lorencom ?

Darko

Citat: hurricane poslato 24 Jun, 2016, 15:53
rezultati II treninga:

janone
ROSSI
malikez
vinjales




sad gledam ... hahah  jeste , ako gledas samo treci sektor  ;)

Hurricane

..tamo je negde posle ovih peti ¹esti, nisam gledao..

mi¹ko_kolo

Op, op, op! Pade ki¹a iiiiiiiiiii - mo¹a! D¾eni jedanaesta! ;D Dovi prvi, Deda drugi! Markez èetvrti.

Darko

al sto ukrade Markez coveku skuter ... hahahah

mi¹ko_kolo


Darko

pao , okrenuo se , video da je sjebo motor , pa poceo odmah da trci ka boksu .. usput , marne fotoreporteru skuter da sto pre stigne ... king

stilgar

Citat: Darko poslato 25 Jun, 2016, 15:59
al sto ukrade Markez coveku skuter ... hahahah
Nemoj tako pito je "jel tvoj" a onaj fotograf mu reko "samo teraj" i kad je stigo do boksa lepo ga digo na stender  8) snaso se extra  ::)

Darko

prvo je seo na motor , upalio i krenuo , pa posle par metara , kad se fotoreporter okrenuo pitao "jel mogu?" ....

uglavnom , best scooter lap  ;)

mazzi

Lorencovi navijaci mogu sutra opusteno na druzenje ... nemaju sta da gledaju :P

MM lud ceo dan :) https://twitter.com/MotoGP/status/746618976910729220?ref_src=twsrc%5Etfw

Darko

hahahah , Goraneeeee  ... .zaboravi na onaj video bim na Moravu ...

ja ne znam koji je kurac Lorencu danas...

mazzi

Imao je ozbiljan pad jutros ... ali znao je on da vozi i posle jos tezih padova. Ne voli kisu definitivno :D

mi¹ko_kolo

Kako koji?! Pa ki¹a! [rofl] Preteèe me Mazzi.

stilgar

o kako kenjate za Lorenca, 2013 pola foruma mu se divilo kako je vozio isti ovaj asen i stigo peti sa plocicom u ramenu, naravno da cvika od kise pogotovo na ovoj stazi.Daj boze da sutra bude  lep dan i da gledamo dobar dogfight Rosija, MM i Lorenca.

srbac


srbac


sremac


Dorna izdala zvanièno saop¹tenje, i apelovala na sve vozaèe, timove, publiku, vremenske prilike , proizvodjaèe kaciga, iannonea, kao i sve faktore koji bi mogli uticati na rezultat trke, da ne ometaju Lorenca.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

srbac

Pa ako krene sa 10 mesta i puste ga spanci moze do treceg mesta ali Janonea tesko ce proci !!  (to propustanje popularno)

stilgar

Citat: srbac poslato 25 Jun, 2016, 22:01
Pa ako krene sa 10 mesta i puste ga spanci moze do treceg mesta ali Janonea tesko ce proci !!  (to propustanje popularno)
Janone startuje zadnji ima kaznu za ono obaranje Lorenca na prosloj trci

Kalesin

Nije te¹ko manijaku da dodje do Lorenca i opet mu se zavuèe u rep ....al ovaj je cviki pa æe sam da odustane u nekom krugu, ima da bude kriva yamaha..
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain