Glavni meni

HealTech iQSE quickshifter easy

Započeo FJCharlie, 20 Jun, 2016, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FJCharlie

Naleteo sam na ovo i posle malo googlanja i raspitivanja jave se Maki, Ares i Kosta da ga oni voze. Kosti baguje opasno, Maki se generalno ne zali osim da svaki treci put mora da upali ugasi pa opet upali motor, nesto zabaguje svaki 3ci put. Aresa jos cekam za odgovor.
U sustini radi se o pressure sensor quickshifteru. oseti pritisak na polugici menjaca i sece struju na svecama za neku milisekundu.
Carska stvar je sto preko BT i aplikacije moze da se radi setup, da se podesavaju vremena secenja struje itd..
Da li je neko ovo vozio i da da neki manji review?
Generalno misljenja?
po netu uglavnom ljudi opasno hvale uredjaj.
http://www.healtech-electronics.com/products/qse/

nasao sam ga u madjarskoj/Budimpesti za 190E sto je na pljuckometu za nabavku.

Jagodinac

Drugari..kako se pokazao na kraju ovaj uredjaj ?

ninja66

Ortak hteo da ugradi na Hayabulju.
Sasa iz Temerina rekao da moze da ga ugradi ali stelovanje odbija posto je Q. Vecina na kraju skine .
Ili kvalitetan ili za ovaj za poziranje.

Vaske4s

U 99% slucajeva se pokazao kao krs i u istom procentu ga ljudi skidaju posle kratkog ''koriscenja''...
I traveled each and every highway
And more, much more than this, I did it my way

Glava Dole

Realno, i sta ce vam to? Zar nije zanimljivije na medjugas? :)

rboban

Radi se o saltanju na gore, a ne na dole.... doduse ko salta na gore bez kvacila, mala je razlika... ali ko se bori za sekunde na stazi njemu znaci.
Jer salta bez popustanja gasa.
A na dole naravno u oba slucaja ide kvacilo, sa medju gasom....

! No longer available
Ride It Like You Stole It

Vaske4s

Realna upotreba je samo na stazi,olaksava saltanje u nagibu,usteda vremena...ali na ulici...suvisna zanimacija...
I traveled each and every highway
And more, much more than this, I did it my way

Glava Dole

Moze i u nize na medjugas isto ko i u vise, samo malkice vise cima :) Redovno to radim :)

ninja66

Citat: Vaske4s poslato 20 Jun, 2017, 14:07
Realna upotreba je samo na stazi,olaksava saltanje u nagibu,usteda vremena...ali na ulici...suvisna zanimacija...
Mada kad prodje mojim bulevarom 1000RR punim gasom, na par metara od izloga ,ulepsa mi dan.

FJCharlie

ja na kraju kupio. od 6 koje znam moj i jos 1 rade :D
ostali muku muce