Glavni meni

ocemo li na druzenje

Započeo goranvojska, 11 Jun, 2016, 19:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Svi putevi vode u Vojsku. Ja izvesno neæu optimalnim. Pa ko hoæe samnom i dokle mu odgovara...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Ako je meni ovde nesto jasno... krecete u 10 sutra il u nedelju? :D

makinjo

Ja cu krenem u nedelju ujutru oko 8 iz Ns pa se vidimo tamo  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

DebeliZmaj

lepo se provedite :)
mah mah
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Brate, uvek bi pre i¹ao 125-com nego kolima...

Vidimo se ujutru, ja sam u pola 10 kod Feelgood-a.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ko se zaglavi u jagodini moj broj je 0641934700 :D ja cu sutra biti u aqua parku na zenba malo da nabacim boju :D kome trebam zoviteeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Jedni u subotu drugi u nedelju... ja sad tek ne znam kad da krenem :D

balcan girl

mali krenes u subotu vratis se kuci u ponedeljak i nista propustio nisi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Kako se ja toga nisam setio [rofl] a da produzim ja ipak i do sledeceg vikenda? :P :-*

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Jer ce onda ostati pola foruma kao moralna podrska a onda ce i goran da dobije nervni slom verovatno od toliko ludaka, ne smem da rizikujem ;D

Lazic


Glava Dole

Meni da se olade rol virslice da prezalogajim malo i krecem i ja... tamo oko 12 cu verovatno pa veceras ili ujutru nazad, videcu vec :D

DraganPavlicevic

Darko, u pravu si;i meni vi¹e odgovara nedelja u 8. Kod Gorana treba da budemo najkasnije do 10 kako bi imali vremena za sve . U nedelju veèe prognoziraju ki¹u, pa se treba na vreme vratiti.

DebeliZmaj

taman odesh po jagodinku :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Dragane , pa aj sibni tel u pp pa ti javljam veceras kad i gde ... Ima nas vec par koji krecemo oko 8

BOKYBOY

Castor,Makinjo,Marko,Bane i ja krecemo u 7+1 sa Autokomande...vidimo se dole...evo nase rute za odlazak i za povratak pa ako jos nekome odgovara,dobrodosao je... [cheers]



Andreja

Citat: Milos96 poslato 25 Jun, 2016, 10:32
Meni da se olade rol virslice da prezalogajim malo i krecem i ja... tamo oko 12 cu verovatno pa veceras ili ujutru nazad, videcu vec :D

Sutra je glavni dan okupljanja a ti bi da se vrati¹ veèeras, jesi èitav?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ma jok, sad ne mogu i da hocu.... nisam nocas spavao i pridrema mi se nesto oko pola 11 i aj reko samo pola sata- sat da dremnem i produzim do sad pored klime :D Taman da ne idem po najvecoj vrucini, veceras cu pa sutra nazad :D Jos bolje, da mogu nesto malo i da popijem a da se sutra do polaska ocistim skroz i ne razmisljam :D

Glava Dole

Jbg kad ne mogu da se pohvatam ko kad ide, sad mi je vec jasnije :D Vidim ode danas pola foruma pa reko da idem i ja, necu onda ipak posto svi oni ostaju i sutra nego krecem i ja ujutru u 8 i taman se srecemo svi... i ja imam 95km vi 100 i nesto sitno, taman se srecemo :D