Glavni meni

©ta æe biti Lorencov izgovor?

Započeo Hohštapler, 05 Jun, 2016, 15:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Fali ti PICKA kao karakterna osobina
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

zataskace se slucaj...sad ce da se vadi na ianoneta jebi ga

Darko


castor

Pièka je polni organ.
PIZDA je karakterna osobina.

Molim da se ispravi gore...
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 05 Jun, 2016, 19:21
Pièka je polni organ.
PIZDA je karakterna osobina.
Molim da se ispravi gore...

[rofl] [thumb_up] [kralj]

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

ispravio mu deda grbu na ladno     [prebicute]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

srbac


srbac


BOKYBOY

Citat: srbac poslato 05 Jun, 2016, 20:03
Prednja guma mu se raspala !!

...ko ga j... ,sto je uzimao kod Mirzana polovne...stekara... :P

eclipse4

pazi ja sam amater verovatno bi se i meni raspala do tog momenta...profesionalci umeju i gume da cuvaju...a i sa takvim gumama peglaju bez straha...

Kalesin

Ali kako mu je spustio Janone...aauuu...
Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

srbac

Novi bracni par Janone cistac i Rossi !!!

VR 46

Citat: srbac poslato 06 Jun, 2016, 10:28
Novi bracni par Janone cistac i Rossi !!!
Не не,зна се ко је брачни пар. [nono] Роси са овим нема ништа,имао је паметнија посла  8)
Twist of wrist!

Hurricane

...nema se reèi za naèin na koji Èika Rossi odvaljuje ove omladince, taj stil i to bolenje kurca ¹to nema gde da se obiðe na celoj stazi a startuje iz

drugog reda za mene govore vi¹e od 100 izgovora i 500 puta da pobedi kad startuje sa pol pozicije..

znaèi, najbolje im je da æute, puste Èièu da se vozi i da mu se lepo sklone sa puta u osvajanju jo¹ neke titule i nekog nedosti¾nog rekorda,

i da se bre ne brukaju vi¹e i kaljaju svoj obraz, za koji im je pru¾anjem ruke malom kezu odr¾ao jo¹ jednu lekciju u nizu..






TEEfqd

Citat: Kalesin poslato 06 Jun, 2016, 00:31
Ali kako mu je spustio Janone...aauuu...
Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”

sta mu je spustio?
ti kao vozac ako si iza moras da se prilagodis ovom ispred kraj price a ne kao sto je on napisao (brake at the same point as all previous laps) da kocis na istom mestu na stazi ko ranije jer
ne vozis jebene kvalifikacije gde te boli uvo za druge nego vozis trku.
i ja volim iannonea kao vozaca ali zbog vec nekoliko incidenata u poslednjih par meseci gde je on glavni krivac moje misljene je da treba da oladi glavu jedno dve tri trke
jer ako ovako nastavi nece da izadje na dobro.

Darko

Citat: Kalesin poslato 06 Jun, 2016, 00:31
Ali kako mu je spustio Janone...aauuu...
Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”

sta mu je spustio ?!?!?  ovo sto je izjavio samo govori o njemu da boli koliko je glup

serbduck


Komentatori kazu - "zatvorio vrata..." ...pa sto je zatvorio vrata? Mogao je da pusti Janonea da prodje, al mu valjda bilo previse da ga i on predje.
Uz duzno postovanje - kad vozis na ulici treba da se prilagodis onome ispred sebe, a kad vozis trke - valjda treba da ga preteknes  [neampojma] - mozda gresim.
Definitivno Janone ima herca ili muda ili je lud ili je samo manijak, a ovi sto padaju - nek se sklone, pa nece padati.

Sto reko Simonceli - ! No longer available
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!