Glavni meni

07. MotoGP - Gran Premi Monster Energy de Catalunya - ©panija

Započeo Hohštapler, 03 Jun, 2016, 20:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nuadal85

A pickica izjavila da mu nije guma prednja valjala xD

VR 46

Још једном доказано ко је какав,мада приметио сам да се Лоренцу нешто руке тресу кад му је Роси близу? [neampojma]
Twist of wrist!

BOKYBOY


Darko

Nuadal , o kakvoj telemetriji pricas more ? Covek mu je usao u zadnji deo ! Inace , Ianone je poznat po svojim obilazenjima i telemetrijama..

mi¹ko_kolo

Prièa o praæenju trke kroz podatke o ubrzavanjima, koèenjima, krajnjim brzinama, vremenima po sektorima i krugovima... "Crnoj kutiji" u kojoj su zabele¾eni svi relevantni podaci o njegovoj vo¾nji do tog trenutka. I on je ubeðen da je vozio isto i tog trenutka ali da mu se Lorenco na¹ao gde nije trebalo da bude.

Darko

Jesmo mi gledali isti udes ? Lorenco je bio ispred njega i s tim u vezi po pravilima ima pravo da bira putanju ... Cuj , bio je tu gde nije trebalo da bude ...

mi¹ko_kolo

Probaj ovako:

Iannone: “I could do nothing to avoid it”

Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”

http://www.motogp.com/en/news/2016/06/05/iannone-i-could-do-nothing-to-avoid-it/203268

Mo¾da drugaèije izgleda?!

Darko

Ma gledao sam ...

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Jun, 2016, 01:46


Iannone: “I could do nothing to avoid it


Jel ti verujes u ovo ?

Jebem li ga, nisam pametan...

mazzi

Janone je totalni mentol ... Evo sta je pitao Lorenca, nije mu se izvinjavao: instead of saying “sorry” he asked me if I had an engine failure or something strange happening in this corner  :D

Gavrolini

Pa i treba da ga pita kad se vikao po stazi kao mrcina. Mislim da bi ga do kraja i aprilije obisle.


zVuk

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Jun, 2016, 00:56
I on je ubeðen da je vozio isto i tog trenutka ali da mu se Lorenco na¹ao gde nije trebalo da bude.

....a gde je trebao da bude...??..
Ko se ljuti, uleti mu kruti


Hohštapler

Mo¾da nije imao nameru, ali pogledajte putanju Ianonnea, kako je on mislio da skrene tu? ko jo¹ skreæe u takvu krivinu tako blizu levoj ivici? Volim ja njega i njegove ludorije, ali je ovde ispao magarac
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Èinjenica je da je Lorenco bio spor i da nije imao putanje kao ostali. I Rossi i Markez kada su ga obi¹li on je i¹ao ¹iroko i ostavljao im je prolaz. Po snimku se vidi da mu je prednja guma bila lo¹a, itd. Ovo jednostavno nije bila njegova trka i jako je povoljnja za pluvanje petostrukog i aktuelnog svetskog ¹ampiona, koji ne ume da vozi, nema hrabrost, itd.  :P :P :P

VR 46

Twist of wrist!

nuadal85

Citat: srbac poslato 06 Jun, 2016, 10:10
Èinjenica je da je Lorenco bio spor i da nije imao putanje kao ostali. I Rossi i Markez kada su ga obi¹li on je i¹ao ¹iroko i ostavljao im je prolaz. Po snimku se vidi da mu je prednja guma bila lo¹a, itd. Ovo jednostavno nije bila njegova trka i jako je povoljnja za pluvanje petostrukog i aktuelnog svetskog ¹ampiona, koji ne ume da vozi, nema hrabrost, itd.  :P :P :P
Ili guma ili magli vizir ;-)

mazzi

Lorenco o Rossiju ... da ne ispadne da je uvek Pizda: “With new tyres I was more or less at the same level but then, as I knew before the race, I started to have graining at the front and began to struggle. With the same bike, Rossi didn’t have so much graining. He was riding differently and could save more of the front. Today he made an unbelievable race. I could not ride like him, I couldn’t change my riding style with all the problems. This is the truth.”

BOKYBOY