Glavni meni

Al sam imo stra¹nog I¾a

Započeo Lone Wolf, 02 Jun, 2016, 10:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lone Wolf

Posle tog intimnog trenutka vratila se na motor kako treba. Da sam nevini seoski sin mogao bih reæi da sam napastvovan i iskori¹ten.
Ve¹tina njenog jezika uistinu zaslu¾uje da se pomene i ostane zapisana, pa makar u bitovima dobrog starog MM foruma, ali detalje koji su ostali veæ 22 godine u glavi ne mogu napisati.
Samo ljubljenje inaèe smatram kao nekim uvodom, predigrom u ono ¹to sledi, ali kona, ostaæe i po tome upamæena.
Sa ukusom je obuèena, fina majica, tesne pantalone, (ovu sliku smo imali veæ u glavi) ali to nije njeno prirodno stanje. Sa neverovatnom lakoæom se sve skida, i ne znam ni sam kako ostala je samo u visokim ¹tiklama i srebrnoj ogrlici sa priveskom izmeðu velièanstvenih grudi.
Kad pomenuh jezik, poverujte da sam jednim delom gmaz, zmija, èovek-zmaj. Jezikom i usnama sam pre¹ao celo njeno telo, od ¹tikli do nau¹nica, negde se zadr¾ao du¾e i TAKO snimio tu figuru i prona¹ao najslaðe delove.
Kad ne¹to nema otpora to onda ide glatko, od poèetka do kraja, kao saliveno, skladno. Ma ni¹ta nije moglo biti pogre¹no ni èudno, jednostavno sve kako treba.
Povremeno svetla automobila kroz kro¹nju drveta obasja dva tela na mirnom motoru, a to je navede na izvijanje i trans.
Ponosan sam bio vrlo na sebe i na dobri I¾.
Pomislio sam, ¹teta, da nije ko bar virnuo sve ovo, da li æe mi verovati, bar deo iako sam znao da osim blagog osmejka niko ni¹ta neæe dobiti.

Sve do sad!
Pozdrav za sve na MM!


http://s19.postimg.org/uar4fwnkj/ggaaff.jpg
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Ostao sam du¾an sudbine I¾a:
http://s19.postimg.org/pbz0nmudv/iza.jpg

Ja sam bolje pro¹ao od dobrog starog I¾a.

Kona se odselila, u ratnim de¹avanjima bili su samo u prolazu.
Pozdrav za konu!
Не може рај на земљи.

Lazic

Idi u per¹un, da zna¹... ;D

slave74

Lepa prica, podseca na mladost....

Hohštapler

Ko se u ovom nije prona¹ao nit je bio mlad nit je ¾iveo...

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

[clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 02 Jun, 2016, 14:54
CitatI ne upravljam, mislim da sam I¾ vozi, vidim mu zube u zaverenièkom osmehu ispod fara. Obasjava ¹umu iznad puta, stra¹no, stra¹no bi bilo ovuda iæi sam, ali na motoru, sa mladom devojkom, pa stvarno, ko mo¾e reæi da ¾ivot nije lep?
Mo¾da najbolji oseæaj na svetu... ;D


Ja æu ovog èoveka da izgrlim pred svima na prvom dru¾enju... :o ;D






...ne¹ jebat. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

yzf750


Glava Dole

Gde si ti bio do sad covece? :D Odlicno  [thumb_up]

mkt


castor

Svaka tebi èast na peru majstore! I hvala na ovoj prozi...
It's the ride that matters, not the bike…

idanijel


bigbad86


Hohštapler

Vratio sam se u temu samo da podelim pluseve na postove koje nisam mogao juèe... evo, podelio na svaki. Prva tema na ovom forumu gde sam to uradio.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Djerma

Super..moze i film da se snimi! :)

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Jun, 2016, 16:37
Citat: Laziæ poslato 02 Jun, 2016, 14:54
CitatI ne upravljam, mislim da sam I¾ vozi, vidim mu zube u zaverenièkom osmehu ispod fara. Obasjava ¹umu iznad puta, stra¹no, stra¹no bi bilo ovuda iæi sam, ali na motoru, sa mladom devojkom, pa stvarno, ko mo¾e reæi da ¾ivot nije lep?
Mo¾da najbolji oseæaj na svetu... ;D


Ja æu ovog èoveka da izgrlim pred svima na prvom dru¾enju... :o ;D






...ne¹ jebat. ;)
Prepu¹tam... :-*

UFF


Lazic

 I sad stade, a svi napaljeni kao srednjo¹kolci koji èekaju da izaðe novi broj sexpres-a... :o ;D Ko se toga seæa, nije mlaði od 40... ;D

http://s33.postimg.org/gs6qjtzin/SEXPRESS_slika_O_26049161.jpg

edit:
sad videh ¹ta pi¹e, èita se jednom rukom... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]