Glavni meni

BMW R1100R

Započeo brkic87, 02 Jun, 2016, 10:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

brkic87

Gde ste manijaci :) Prodajem BMW R1100R , mnogi znaju ovaj motor ali cu napisati sto vise informacija da bi oglas bio sto kompletniji.

Godi¹te: 1997.
Kubikaza: 1085
Snaga: 59 kW (80 hp)
Kilometra¾a: trenutno 109.000km
Kontakt: 060 5022913

Ko nije upucen, boks motor, Bosch elektronsko ubrizgavanje, kardanski pogon, grejaci rucica, fabricka Brembo kociona klesta, model bez ABS-a. Podesiva visina sedista, ja sam oko 180cm i vozim komotno na najvisem nivou.

- Originalni BMW bocni koferi (dva kljuca)
- Givi Maxia 52L top case (dva kljuca)
- Givi poviseni vizir
- Titanijumski Remus izduv, otvoren (imam i fabricki)
- Led zmigavci (imam i fabricke)
- Iridijumske svecice stavljene na 101 500 km.
- Zadnja guma Mischelin Pilot Road 3 - kupljena nova (104 000 km), prednja guma Mischelin Pilot Road 4 u odlicnom stanju
- Ulje u kardanu (iphone) zamenjeno na 104 500km, imam jos za 4 menjanja
- Nov EXIDE gel akumulator zamenjen na 107 000 km (kupljen pre tipa mesec dana, imam racun i garanciju 2 godine)
- Filter vazduha, ulje u motoru i filter ulja zamenjeno na 107 500 km (menjao sam ulje i filter na svakih 5000km)

Pre mene je vlasnik bio Nikola Babic Badza, pre njega Aca Kohajm. Obojicu mnogi znaju kao ljubitelje BMW-a tako da se zna u cijim je rukama motor bio godinama. Nikakve fore direkt iz uvoza i slicno, godinama je kod nas (imam carinski list), 97 godiste tako da nema problema sa menjacem kao prethodna godista. Motor je redovno servisiran uz pomoc i savete Deda Daneta. Bokilic je radio vakumetriju i nastelovao ventile pre par hiljada km kada je zamenjen izduv. Ovog meseca je zamenio i zadnji amortizer posto je prethodni otisao. Motorom sam i vise nego zadovoljan, prodajem ga iskljucivo da bi probao neko vreme enduro. Moze se pogledati u Novom Sadu, cesto sam i u Beogradu. Cena - ko hoce da uzme, dogovoricemo se sigurno.

Aktuelne slike uskoro, za pocetak nesto iz arhive. Negde je fabricki auspuh, negde prethodni kofer, ali motor je isti :)

[cheers]

Brkic / 0605022913








brkic87

PS. Krave nisu na prodaju!!! :D

Lazic

Èekaj, zar nije prodat...?

zVuk

#3
 [watching]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


bobangsxr

 [facepalm] ovo je oglas Juni Ali prosle godine  [rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [facepalm]

Tra¾io sam oglas da po¹aljem Marku iz Trstenika, naðem ovaj... ;D

brkic87


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell