Glavni meni

Saobracajke danas na Miseluku ?

Započeo gixxer, 30 Maj, 2016, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Meni i dalje pred oèima, "¹ta ribu, pandura na raskrsnici"... :o [rofl]

Kostić

#141
sland¾o brate, ti si neuni¹tiv, te ja povlaèim sve ¹to sam napiso : ) bole me kurac za gume. ;D

nrgo, jesam ja tebi prièo, kolko je asfalta sazido moj stric po libijama i kojekakim zemljama treæeg sveta? be¹e to, tad u to vreme - partizan puv valjda. ako nisam zaboravio : ) sva¹ta mi je donosio, bio neki èif tamo, pa kad doðe kuæi, matorci naprave sedeljku riba ro¹tilj paradajz ba¹ta (koju sam ja morao da plevim) i onda ja ko mali moram da sedim i da slu¹am njihove razbibrige i mudrovanja, a jedan ¹ofer, drugi asfald¾ija, treæi pilot borbenog avijona, jedna padobranac...


ako ima i¹ta gore, to je da odraste¹ u takvoj familiji, pa u ove moje dane ogoli¹ po glavi, jer si se uèio od gomile familijarnih budala, umesto da gugla¹ ko sav dana¹nji normalan svet. : )

stala ki¹a, saæe blato, a ja nem krampone, ee jebemti¾ivot : )

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 02 Jun, 2016, 10:35
sland¾o brate, ti si neuni¹tiv, te ja povlaèim sve ¹to sam napiso : ) bole me kurac za gume. ;D

Jebiga, uporan sam kad znam da sam u pravu... ¹to verovatno znaèi da nisam previ¹e pametan.  :)

Po¹tujem struku, in¾enjere - dobri uglavnom znaju za¹to se ne¹to pravi kako se pravi.
Majstor, dobar, æe najbolje znati kako ne¹to treba da se uradi, ali ne i za¹to se tako radi.
Google i knjige su riznica znanja i ko to koristi, mo¾e puno toga da nauèi. Kad neko ironi¹e na tu temu, cenim da se nije u ¾ivotu naèitao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

sve si u pravu. ali za topljenje gume na asfaltu nije uzrok ¹ara nego sme¹a. od sme¹e zavise mnoge stvari. kao i od ¹are. sve u svemu, ti tvrdi¹ da je guma bez ¹are bolja za grad. ok, ti je vozi, ja æu one sa ¹arom. i ja po¹tujem in¾enjere. po¹tujem ja i gugl, ima tu pone¹to i korisno. al najvi¹e po¹tujem svoje neznaje za svoje godine. realno, ja jo¹ ni¹ta nisam nauèio. cenim da æu tamo negde oko osamdeset malo da ubolj¹am znanje. planiram dugo da ¾ivim i da sve vreme uèim. natenane. ¹to je brzo, boli èesto : )

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 02 Jun, 2016, 11:31
sve si u pravu. ali za topljenje gume na asfaltu nije uzrok ¹ara nego sme¹a.

Tako je, nisam ni rekao da je topljenje vezano za ¹are.

Citat: kosta66 poslato 02 Jun, 2016, 11:31
od sme¹e zavise mnoge stvari. kao i od ¹are. sve u svemu, ti tvrdi¹ da je guma bez ¹are bolja za grad.

Nisam to rekao. Rekao sam da je slik profil najbolji za svaki ASFALT. U sluèaju padavina, ¹are poma¾u ako su gume ¹iroke i brzine velike, inaèe ni tada.
Problem sa slik gumama je u sme¹i - prave se koliko znam samo za stazu, dok nema mek¹e sme¹e za vo¾nju po gradu. Postoje te drumske sportske gume, koje uglavnom nemaju ¹aru (ili tek tek, da se zadovolji zakonska forma) po gaznoj povr¹ini, dok na rubovima imaju po neku ¹aru koja na suvom asfaltu samo smeta, ali donekle poma¾e po ki¹i kad su veæe brzine i dosta vode na putu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ja tvrdim da slik profil nije najbolji za svaki asfalt. slik je za o¹tar asfalt u kontinuitetu - èitaj za stazu. ¹ara je za ¹iroke narodne mase - èitaj za sve vrste niskokvalitengong asfalta sa  razilièitim karakteristikama.

al neæemo dalje da se ubeðujemo. ti si u pravu za sebe, ja za sebe. dosadilo mi je : )

Hohštapler

...nego, el ima neko info, kako su vinovnici ovih nemilih dogaðaja? Jebale vas gume.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

andrijadragan

kada bih znao kada ce ova drotina smrdljiva da se parkira ponovo ,,odneo bi ga  sleperom  do tvrdjave ,, tu bi stao da vidim: jel covek dobro bogati,,,,,
vadili bi ga iz grila danima....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

UFF

vozio sam prednju slik jednu celu sezonu
zasto?
zato sto je drzala odlicno pa nisam hteo da kupujem drugu
nije morala uopste da se greje i sluzila za sve pare, kocila bolje od bilo koje do tad
problem je mali ako padne kisa i malo veci ako sidjes sa asfalta na pesak. sljunak... par puta za malo da padnem

VR 46

Ти си возио,а лик који нема дозволу (значи реално је клинац) притом вози Каву десетку на сликовима...то не може на добро да изађе  [facepalm]
Twist of wrist!

Hohštapler

I Uff nema pojma. Vozi ko pièka.  Ja vido. ;)

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Slik je mama, brzo greje, lepi ko blesav, dr¾i dooobro! Alli kaako vidi pesak ili pra¹inu, ma bilo kakvo sranje na putu  [panic] E sad, mo¾da momak nema dozvolu, ali ume da vozi! [neampojma]  Neke sa dozvolama bi poslao u pred¹kolsko, na master reset da idu sve iz poèetka. Mnogo se tu stvari poklopilo i izde¹avalo, jbg, kao i svako sranje.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić


Darko

pa cekaj sad , sta je na kraju tacno i ko je u pravu ... jedni kazu ne valja , kliza , sporo greje a drugi kazu lepi , drzi dobro , brzo greje ...


aj dogovorite se ....

hahahahahhahahahahahahaha

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Ono ¹to sam èuo od poznanika iz Gospoðinaca, od  one dvojice ¹to su se sudarili, jedan je njegov drugar, stavljen u ve¹taèku komu da bi izgurao oporavak...
Ovo je naravno ono ¹to je meni reèeno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.