Glavni meni

Saobracajke danas na Miseluku ?

Započeo gixxer, 30 Maj, 2016, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Da li neko zna sta se danas desilo na Miseluku?Navodno 2 saobracajke,u oba slucaja ucestvovalo po 2 motora

Slaninar

Èitam: jedan sudar motora s policijskim motorm. Puno udesa motora ovog vikenda u NS.

Otvorim sajt on-line radija, sa vestima, da barem u komentarima proèitam ¹ta se desilo, po¹to su vesti ¹ture. Ono samo standardno pljuvanje po bajkerima, batali!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Grof

Prvo je posle podne pametni i po zlu èuveni novosadski pandur Djukiæ na ulazu u Bunar tj onu poslednju krivinu pre pravca na Mi¹eluku u mrtvom uglu zaustavio dva motora i ostavio slu¾beni motor popreko. U tom momentu je deèko za zelenom kawom sa slikovima doleteo od gore iz ukosince i zavalio se u ostavljeni motor. Momak se propisno ugruvao ali nije ozbiljnije povreðen (kako sam èuo), kawa je razbijena za sve novce a na¾alost je najebao 1000% po¹to (isto kako sam èuo) niti je imao dozovolu niti je motor bio registrovan. 





Kasnije uveèe oko 20 su se na onom slepom delu sa mi¹eluka desno sudarila dva motora jeadn iz Rume sa nekom hondom CBF (mislim) i jo¹ Jedan frontalno , oba motora su poprilièno o¹teæena a motorciklisti su na svu sreæu samo ugruvani...

Kostić

a taj va¹, po zlu èuveni marsovac neæe da najebe za bezbedno zaustavljanje vozila i parkiranje slu¾benog vozila na riziènom mestu. e takav je ¾ivot. a sa druge strane ni taj ¹to se zabo nije naivan. nikad ne zna¹ ko viri iz krivine. sve u svemu, lo¹ vikend po vas. al kad se sudare dva motora.... u ovolikom univerzumu...

penzos

AU!  Pa dali su normalni, svi redom?  [panic]  [ludak] Dali to be¹e onaj pandur ¹to je preleteo branik na Mi¹eluku sa Aprilijom pre oko godinu dana?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Grof

@Penzos: Da, ba¹ taj ¹to umi¹lja da je savezni ¹erif pa se sav bitan ¹eta po Mi¹eluku i fotografi¹e motore za svoju arhivu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2016, 09:09
al kad se sudare dva motora.... u ovolikom univerzumu...
Ba¹ o tome mislim... Govoreæi o verovatnoæi...

Kostić

a slu¹ao sam prièe, kako murija ne izlazi noæu, zbog ludaka na motorima i kako ne mogu da se izbore sa vama. a jedan oèigledan primer budale, koji nikako ne sme da nosi uniformu bez procene struènog tima lekara, jebe vas tolike godine, da bi sad izazvao nesreæu. da ga navlaèite na tanak led ne valja, al da mu nekako doskoèite pravno, to bi bilo dobro.

penzos

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,17941.0.html  Ma znam da mi poznata budala odnegde! ®ao mi je, tuga za momke koji su se polupali, nadam se da æe malo zaladiti situacija.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Vozi se Mi¹eluk kao da je trek day, a ne javni put. Normalno da se takve stvari de¹avaju. Dosta njih uleæe u krivine kao da imaju kameru iza æo¹ka i da znaju da se nije ¹leper pokvario na sred trake, ili prosuo ulje.

I sad je kriv saobraæajac ¹to je zaustavio motore pored puta (tamo je svaka traka ¹iroka k'o dve trake). Logièno, jer smo u Srbiji.  :)   

®uti motor sa slike ima tablicu ispod repa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Al' taj Ðukiæ tro¹i motore k'o da su d¾abe...

slave74

Njemu kad dosadi pandurski motor, samo ga popreko parkira na putu, i dobije novi.  Plan vec vidjen u vrticu, samo su posledice mnogo teze, al njegov mozgic ne moze da shvati, da moze i on jednom postati zrtva svoje bahatosti..

RoaD GunneR


Kostić

Citat: Slaninar poslato 30 Maj, 2016, 10:04
Vozi se Mi¹eluk kao da je trek day, a ne javni put. Normalno da se takve stvari de¹avaju. Dosta njih uleæe u krivine kao da imaju kameru iza æo¹ka i da znaju da se nije ¹leper pokvario na sred trake, ili prosuo ulje.

I sad je kriv saobraæajac ¹to je zaustavio motore pored puta (tamo je svaka traka ¹iroka k'o dve trake). Logièno, jer smo u Srbiji.  :)  

®uti motor sa slike ima tablicu ispod repa.

da li si ti normalan? ostavljanje vozila na nebezbednom mestu, svakako nije normalan èin. da je iko tako ostavio motor, auto, kamion, du¹ek, a da se neko zakuca u to. pa najebo bi ko dobar dan. to je izazivanje nesreæe bre. mo¾e taj da je dobar ko du¹a, ali neko je mogao da pogine. ¹ta ima nekoga da boli kurac, dal neko juri, dal ide metar na sat, dal ima ili nema dozvolu, dal je ovo ili ono. niko normalan neæe da otavi vozilo tako da neko mo¾e da nastrada.


ja sam uvek na tvojoj strani, kad te prcaju za sva¹ta, al sad si ga ba¹ nabo jednostrano.

Kostić

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2016, 10:15
Al' taj Ðukiæ tro¹i motore k'o da su d¾abe...

pa mi ih plaæamo... mo¾e mu se

Kostić

umesto tog ¹to se zabo neregostrovan i bez vozaèke, mogao je da se zabode neko sa detetom iza. ¹ta bi ti onda reko? seti se kako je nastradao na¹ foruma¹, koji je ni kriv ni du¾an, oti¹o gore... mogla je da naiðe grupa vozila, mogao je da naiðe ¹leper, moglo je da bude i gore nego ¹to je ispalo. a za¹to? zato ¹to je neka budala ostavila vozilo na sred ulice jelda. a nebitno je dal je budala mlad trkaè ili jo¹ gore, onaj, ko mora da brine za bezbednost u saobraæaju. ovo drugi je jo¹ gore. i bitno je. veoma je bitno. ako on ne jebe pravila, za¹to bi ih jebali mladi trkaèi? dobar - odlièan primer za nauk.

a taj ¾uti imo tablu ispod repa? uuu jebote, pa ja da sam pandur, ja bi ga sru¹io sa motora u ime pravde, parkiro bi moj pandurski na sred puta i zaustavio bi ceo saobraæaj, jer je ovaj prekr¹ilac zakona.

ajde bre.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2016, 10:32
da li si ti normalan? ostavljanje vozila na nebezbednom mestu, svakako nije normalan èin. da je iko tako ostavio motor, auto, kamion, du¹ek, a da se neko zakuca u to. pa najebo bi ko dobar dan. to je izazivanje nesreæe bre. mo¾e taj da je dobar ko du¹a, ali neko je mogao da pogine. ¹ta ima nekoga da boli kurac, dal neko juri, dal ide metar na sat, dal ima ili nema dozvolu, dal je ovo ili ono. niko normalan neæe da otavi vozilo tako da neko mo¾e da nastrada.


ja sam uvek na tvojoj strani, kad te prcaju za sva¹ta, al sad si ga ba¹ nabo jednostrano.

Naravno da nisam normalan. Samo ne volim nepravdu. Koliko mi je muka kad èujem kako ljudi, uglavnom iz neznanja i uskih vidika, pljuju po "bajkerima", isto tako mi je muka kad èovek krivi druge za svoju gre¹ku. Ako sam dobro shvatio gde se nezgoda dogodila, tu je ogranièenje 40 km/h, a pored puta ima (dodu¹e izbledela) linija koja oznaèava kraj kolovozne trake, pa tu ima jo¹ metar asfalta na koji motori mogu da se parkiraju.

Sad skoro sam na Mi¹eluku vozio, pljusak, klizav asfalt, vozim po ogranièenju, krene lik kolima da me pretièe u krivini, brzo, i pandur sa radarom krene, a onda se vrati, jer je skontao da auto usporava, vozi veæ paralelno sa mnom, a verovatno je zaboravio da sam tu, pa ako ga zaustavi, poèistiæe i mene. Nije bio Ðukiæ, dodu¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Conti-Moto

Citat: Grof poslato 30 Maj, 2016, 09:00
Kasnije uveèe oko 20 su se na onom slepom delu sa mi¹eluka desno sudarila dva motora jeadn iz Rume sa nekom hondom CBF (mislim) i jo¹ Jedan frontalno , oba motora su poprilièno o¹teæena a motorciklisti su na svu sreæu samo ugruvani...

Za ovu dvojicu sam na zalost cuo da su prosli veoma lose,
polomljeni prsljeni, grudni kos, lobanja, polomljene ruke, jednom polomljene obe noge ...
Ni jedan nije bio pri sebi, jedva da su disali, jednom je iz kacige bas dobro curila krv.
Jedan se penjao na Miseluk u kontra smeru jer mu je to zgodnije.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2016, 10:51
umesto tog ¹to se zabo neregostrovan i bez vozaèke, mogao je da se zabode neko sa detetom iza. ¹ta bi ti onda reko?

Mogao je i da pogine, i da iskoèi 10 nind¾i. Ako vozi¹ preko 2x ogranièenje, glupo je da krivi¹ (samo) druge kad se sjebe¹. Da padnem sa svojim detetom zbog parkiranog ¹lepera, sebi bih jebao mater ako sam vozio br¾e nego ¹to je krivina pregledna. Nikom drugom. Tako sam vaspitan. Ako je to ludost, lud sam, jebiga.

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2016, 10:51
seti se kako je nastradao na¹ foruma¹, koji je ni kriv ni du¾an, oti¹o gore... mogla je da naiðe grupa vozila, mogao je da naiðe ¹leper, moglo je da bude i gore nego ¹to je ispalo. a za¹to? zato ¹to je neka budala ostavila vozilo na sred ulice jelda. a nebitno je dal je budala mlad trkaè ili jo¹ gore, onaj, ko mora da brine za bezbednost u saobraæaju. ovo drugi je jo¹ gore. i bitno je. veoma je bitno.

Koliko sam shvatio, on je stavio motore pored puta, pa svoj ispred njih, ne na sred puta.

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2016, 10:51
ako on ne jebe pravila, za¹to bi ih jebali mladi trkaèi? dobar - odlièan primer za nauk.

a taj ¾uti imo tablu ispod repa? uuu jebote, pa ja da sam pandur, ja bi ga sru¹io sa motora u ime pravde, parkiro bi moj pandurski na sred puta i zaustavio bi ceo saobraæaj, jer je ovaj prekr¹ilac zakona.

ajde bre.

Ja da sam saobraæajac u Srbiji, boleo bi me kurac za posao, jer sam shvatio da ovde samo najebe¹ kad obavlja¹ svoj posao savesno i revnosno. Ko ne radi, taj i ne pogre¹i, nikad.

Da je kojim sluèajem normalna zemlja, prvo bih vijao te s tablicom ispod repa - ili je neregistrovan (upitna tehnièka ispravnost, plus krade od ¹kola i bolnica), ili je kraden - ¹ta ima da se pravi¹ pametan i stavlja¹ tablicu da se ne vidi? Ili tako, ili da se svima dozvoli da poskidaju tablice - kola i motori.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Conti-Moto poslato 30 Maj, 2016, 11:55
Citat: Grof poslato 30 Maj, 2016, 09:00
Kasnije uveèe oko 20 su se na onom slepom delu sa mi¹eluka desno sudarila dva motora jeadn iz Rume sa nekom hondom CBF (mislim) i jo¹ Jedan frontalno , oba motora su poprilièno o¹teæena a motorciklisti su na svu sreæu samo ugruvani...

Za ovu dvojicu sam na zalost cuo da su prosli veoma lose,
polomljeni prsljeni, grudni kos, lobanja, polomljene ruke, jednom polomljene obe noge ...
Ni jedan nije bio pri sebi, jedva da su disali, jednom je iz kacige bas dobro curila krv.
Jedan se penjao na Miseluk u kontra smeru jer mu je to zgodnije.
Po slikama motora ima logike... :(