Glavni meni

Mk Civija

Započeo Gavrolini, 26 Maj, 2016, 08:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Giga Kle

Hipodromu. Hahaha.

K0le

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Maj, 2016, 11:20
Citat: K0le poslato 26 Maj, 2016, 21:52
[glavazid] [glavazid] [glavazid]

nisi reg ?


... nisam reg  [samoubistvo]
A kako je raja a¾urna u Rakovici, pitanje je da l' æe biti i za sl vikend  [facepalm]

DebeliZmaj

sta te sprecava
reg motor ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le

U sredu su zakazali za ponedeljak da se doðe na obraèun poreza... Moglo je biti jo¹ pro¹le nedelje, ali bo¾e moj, pa ima se posla  [rofl]. Tako da sad obraèun poreza (po mom ili po njihovom, videæemo), Kostiæi da odjave table, sve papire da mi po¹alju e onda se ja bacam na registraciju . Jebe lud zbunjenog  [flashing] [panic]

Giga Kle

Stigo bezbedno nszad u svoje dvoriste


Gavrolini

Kad pre pobeze?

DebeliZmaj

k0le ..
sistem te laze .... neko te drka zestoko
to sve ide jak brzo ... porez ide po opstini prodavca, kosta666 je tamo rakovica ..
kod njih to ide brzo ...
sa placenim porezom i ti mozes da odjavis motor jer je on dejure tvoj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le

Pitaj njega, i¹li smo svi ðuture i on i Nata¹a i ja.. Prvo malo njakanja oko kupoprodajnog.. pa onda 1860 kinti za isti.. i na kraju za porez - dod¾ite nam u ponedeljnik.. fala vi..  [pobednik]

DebeliZmaj

pa k0le to odavno bilo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Citat: K0le poslato 28 Maj, 2016, 19:37
U sredu su zakazali za ponedeljak da se doðe na obraèun poreza... Moglo je biti jo¹ pro¹le nedelje, ali bo¾e moj, pa ima se posla  [rofl]. Tako da sad obraèun poreza (po mom ili po njihovom, videæemo), Kostiæi da odjave table, sve papire da mi po¹alju e onda se ja bacam na registraciju . Jebe lud zbunjenog  [flashing] [panic]
Када дођеш до обрачуна пореза, онда идеш да уплатиш, па се вратиш на шалтер да им даш први примерак. После тога чекаш пар дана да се прокњижи, па дођеш да ти дају печат. Чекао сам да се све то завши у Раковици, од једног петка, па до друге суботе. Девет дана. Замисли ако  кренеш из Бабине Греде у 1. сат ујутро за Београд, па рачунаш да ћеш све завршити за дан. И још ово, агенције у Новом Саду, НЕ РАДЕ, Раковицу и   Б. Паланку.
Друштво за заштиту од животиња

perlx

Сем ако порез не платиш у трезору, онда нема чекања на књижење. Али је трезор на другом крају града.

DebeliZmaj

svaka opstina ima
svoju poresku upravu
koja ima svoje uplatno
mesto koje se smatra
uplatom u ``trezor`` :)
ali ja ipak vishe volim
u glavni trezor uplatim
ono sabajle i ona napravim
dreku i frku kako nece
prihvate pecat trezora,
nek zove trezor pa nek
proveri broj transakcije
i onako bezborazno ne
pristajem na ne ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

"Mali" balsa je jedan opasan car!


DebeliZmaj

gavro ko je lik skroz desno na slici ?:)
nesto mi je poznat al nemogu da
povezem lik i ime ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 29 Maj, 2016, 03:27
"Mali" balsa je jedan opasan car!



OKLE TEBI majca C&B i za¹to ja nisam to naruèio???
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: El Jefe poslato 28 Maj, 2016, 23:54
Citat: K0le poslato 28 Maj, 2016, 19:37
U sredu su zakazali za ponedeljak da se doðe na obraèun poreza... Moglo je biti jo¹ pro¹le nedelje, ali bo¾e moj, pa ima se posla  [rofl]. Tako da sad obraèun poreza (po mom ili po njihovom, videæemo), Kostiæi da odjave table, sve papire da mi po¹alju e onda se ja bacam na registraciju . Jebe lud zbunjenog  [flashing] [panic]
Када дођеш до обрачуна пореза, онда идеш да уплатиш, па се вратиш на шалтер да им даш први примерак. После тога чекаш пар дана да се прокњижи, па дођеш да ти дају печат. Чекао сам да се све то завши у Раковици, од једног петка, па до друге суботе. Девет дана. Замисли ако  кренеш из Бабине Греде у 1. сат ујутро за Београд, па рачунаш да ћеш све завршити за дан. И још ово, агенције у Новом Саду, НЕ РАДЕ, Раковицу и   Б. Паланку.

Ja do sad dva motora odjavio i dva motora nakon kupio, u PA i Kuli, uvek to re¹enje dobio za pola sata, samo doneo priznanicu... el ¾ivimo u istoj dr¾avi?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Maj, 2016, 03:58
Ja do sad dva motora odjavio i dva motora nakon kupio, u PA i Kuli, uvek to re¹enje dobio za pola sata, samo doneo priznanicu... el ¾ivimo u istoj dr¾avi?

neke opstine tako hoce da drkaju
stari grad je poznat po tome u beogradu
a pricha se i za rakovicu sad ...
na vracaru sam skoro pravio drustvo
drugaru ... dosli smo na red u 11,
fini gospodin u godinama je ukucao
tablicu u terminalu ..
- eh kao evo ga
- dobro ...
- aha ...
- dobro ..
- aha ..
- evo momci na ovom broju imate broj racuna, ovaj iznos, jel mozesh procitash ? e to
- idi dole uplati u prizemlje i dodjite za 30 min da mi potpishete poresku izjavu ...

e ok dole salter neke banke, uplatismo, left pa gore .. mi kuc-kuc za 35 min
- evo ovde i ovde potpis ..
- to je to .. cao ...

:)...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Tako meni do sad svaki put bilo.
Al bukvalno.

Osim u Kuli, gde sam dao pare nekom liku iz agencije, jednu krvavu, da sredi sve one papire, i za odjavu u SUPu i za porez i za muriju u ZRu, i on mi uzeo broj moba i rekao "ode¹ sedne¹ u onaj kafiæ, pij kafu, kad te zovem odma doði da potpi¹e¹, za otp. pola sata"
Tako i bi. Nisam morao ni u redu da èekam nigde. Milina.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Giga Kle


[/quot
Citat: Gavrolini poslato 28 Maj, 2016, 21:05
Kad pre pobeze?
Morao cerka 12 god na motoru moro pre mraka. Ima ljudi neznaju i nevide po danu a ne po noæi.

Gavrolini

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Maj, 2016, 03:54
Citat: Gavrolini poslato 29 Maj, 2016, 03:27
"Mali" balsa je jedan opasan car!



OKLE TEBI majca C&B i za¹to ja nisam to naruèio???
To vidi sa gazdom :)