Glavni meni

Mk Civija

Započeo Gavrolini, 26 Maj, 2016, 08:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ovaj vikend je skup u Sapcu moto kluba Civija. Pa ako neko dolazi nek se javi da popijemo neko pivo.


Giga Kle


Lone Wolf

Isto, subota oko 14. Par sati.
Не може рај на земљи.

Giga Kle

Isto, subota oko 14. Do predvece.

BOKYBOY

Hoce li jos neko,da se skupimo svi pa zajedno...ili subota ili nedelja? [neampojma]

Gavrolini

Nedelja? Jedino ako hocete da pomognete domacinimaoko ciscenja kampa

Kostić

ja æu u subotu oko podne popodne pa do uveèe, doæe nam bal¹a

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2016, 18:15
ja æu u subotu oko podne popodne pa do uveèe, doæe nam bal¹a

Ajde videcu i ja nekako da se organizujem za subotu,bar na par sati.

Kostić

ja æu najverovatnije, ono kad mi dune k. sednem i odem, vi ostali se dogovorite, pa se vidimo tamo. ja sa traktorom do tamo ima da se naklackam, put je da ¹izne¹ prav. a mo¾da i zavrnem na sabajle negde u brda pa isplivam negde u ¹abac : ) ako doðe¹, naði me

Giga Kle

Aj doði do mene pa idemo zajedno preko sela.(kosta).

Kostić

aj oæu, al tek sutra uveèe æu da znam kad kreæem. mo¾da povezem drugaricu, pa ako ona ide sa mnom, da ugovorimo vreme polaska. javim ti sutra uveèe ovde, kad sam kod tebe. ako si ti ogranièen sa polaskom, ne¹to æemo da smuljamo.

K0le


Giga Kle

I ja vodim moju drugaricu. Ima 12 god nadam se da nece biti bezobrazluka jer sam je lepo vaspitavao. Ici cemo preko sela lagano ako slucajno nesto ne odgovara slobodno reci.

Kostić

poslao sam ti poruku u fejs.


mali kole, sedi bez tablice i teraj, ako te uvate, zovi mene, ja zovem nata¹u, ona nas sve otera u k. i do moga. doði kolima bre!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ti se ne cerekaj, nego vadi onu kofu iz tuðeg dvori¹ta, pa za ludnicu ;D otmi mi bobinu, sveæku, ¹tajeveæ prslo i sklapaj ;D

izjeba nas op¹tina samo tako, jebla ih ogledala!

Balsa Wrx

ja sam u sabac pa ko hoce nek se javi :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Gavrolini

Vidimo se. Ko hoce da svrati pre skupa do naseg kluba u caffe varadero je dobrodosao.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Giga Kle

Kosta jai balsa u hladovini  na Aerodromu