Glavni meni

Malo je falilo da odvrmorim svoje!!!

Započeo Hidraulic, 24 Maj, 2016, 14:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 24 Maj, 2016, 18:19
jos veci razlog da tu bude ko u salonu keramike sredjeno!
E, Beèlija... Znamo i mi to, al' nema ko...

eclipse4

ja sam cistikrvni Srbin...ja licno radim za dinare :)

bigbad86

Cisto da napomenem zbog neke odbrane, kolona vozila je kada se skup vozila od dva ili vise vozila krece u istom pravcu BEZ mogucnosti da se izmedju ta dva vozila ubaci jos jedno vozilo. To sto je on preticao 3-4 njih a "mogao" je da se u svakom trenutku ubaci izmedju bilo koja ta dva vozila, mislim da se to njemu ne racuna kao kolona vozila. Neka me neko ispravi ako gresim.

Evo nadjoh u zakonu:
Novim zakonom je detaljno nabrojano kada vozac ne sme da vrsi preticanje i
obilazenje. Treba imati u vidu i novu definiciju sta znacki “kolona
vozila” . Dakle, nije zabranjeno preticanje vise vozila, ali samo pod
uslovom da ta vozila nisu “kolona vozila”.

"Kolona vozila" je niz od najmanje tri vozila koja su zaustavljena ili se
kreæu jedno iza drugog istom saobraæajnom trakom u istom smeru, èiji je
naèin kretanja meðusobno uslovljen i izmeðu kojih ne mo¾e bez ometanja uæi
drugo vozilo.


Sto znaci ako policiji tvrdi da se mogao ubaciti u svakom trenutku izmedju bilo koja dva vozila, onda nije preticao "kolonu".

Lazic


balcan girl

super si prosao :D ajde ozdravi pa da  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2016, 17:50
Ako je zabranjeno preticanje, ne mo¾e da bude isprekidana linija, jebem te u temeljno èitanje ba¹...

zabranjeno je preticanje vishe od jednog vozila odjednom, to
vode kao preticanje kolone ... ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hidraulic

Citat: UFF poslato 24 Maj, 2016, 14:40
podeljena krivica
zvao me vita odmah
steta motor bio nov.. a sve ti se vidi na faci gde sedis pored njega  :(
ali jebi ga kupices vec drugi, zovi ici cemo opet zajedno  [cheers]

Hvala buraz! bas tako, vidi se po faci u kom sam fazonu...

Brat (Aussweis) i ja smo resili da nadjemo vrhunski ocuvan motor i pazarimo, video si i sam kakav je bio, isli smo zajedno da gledamo! Zao mi je neizmerno, al ajd prvo nogu da resim pa cemo videti za ostalo  ;)

On je odlepio zbog toga sto sam se povredio ali vidim da mu nije svejedno ni za motor, popizdeo je [veryangry] jos od kad je Agustu prodao, namestao se za neki mnogo dobro ocuvan  :P

Iskombinovacemo nesto da se opet uzme neki motor dobar kao ovaj i bolji, pa se spremi za novo pazarenje kad izbijem sa nogom na zdravo  ;D

Al ne jebe ni dva % motor, vuce mi veze sa sto strana da mi operacija prodje sto bolje, nadam se da ce tako i biti   :)  

Hidraulic

Citat: banevuk poslato 24 Maj, 2016, 17:06
:o :o :o :o   Pa mi smo zajedno bili u urgentnom u nedelju, sad povezujem po slikama. Priðe mi momak i reèe da sam mu poznat mislim Auswais je nik i reèe da mu je burazer u Resniku nastradao. Znam u kakvim si mukama. ®iv mi bio, idemo dalje  [cheers] [cheers] [cheers]

Jeste, taj sam, a kao sto rekoh Aussweis mi je brat rodjeni...

Hvala Bane, takodje tebi i cerkici zelim brz oporavak  [cheers] [cheers] [cheers] pa se druzimo opet ali na drumu , na dva tocka  [thumb_up]

Hohštapler

Jebo motor bre!!!!!! Brdo gvo¾ða, gume i plastike!
Drug, sreæa pa je "samo" noga, nemoj pogre¹no da me razume¹, ja bih voleo da je ni¹ta, al kako ti motor izgleda i kakav je to udarac bio - ovo je sjajno!
Da ti preboli¹ te rane, lako je posle motor kupovati.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Aussweis

Ma sere bre, nije mu nista, malo se ogrebao i odma kuka a malo i motika ;D

Podeljena je krivica, bilo bi zajebano za naplatu, ili bi bilo nikako, i za jednog i za drugog. Jos bi se i naplacali kazni, tako da svako svoje placa, a najbitnije je da Aca nije platio glavom.

Sto se mene tice, ja sam prezadovoljan kako je ispalo, povreda je skoro minimalna imajuci u vidu kakva je nesreca bila. Kad sam dolazio, prvo sam video motor i auto i mislio sam da je stvarno odvrmorio, kad on sedi na asfaltu i pored njega Koca, cirka lagano da se povrati i jos ne izvaljuje da se u stvari smorio zbog motora a ne zbog noge..samo se okrece i gleda u motor  [ludak]

Procice sve dobro, ja se nadam, pa se vozimo opet  [thumb_up]  docice on kod mene na doobuku i ima da mu naplatim debelo  [rofl]

Evo ga dok lezi, tamo sve ludaci, uglavnom motoristi u njegovoj sobi..svi puse kao da su na ulici  :D

http://s6.postimg.org/6bb8mn0ep/252c4ab5f08ce9756528c80f71e9c0ab19b695440639f1c4.jpg
Sve ima cenu ili čast!

Hidraulic

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Maj, 2016, 20:30
Jebo motor bre!!!!!! Brdo gvo¾ða, gume i plastike!
Drug, sreæa pa je "samo" noga, nemoj pogre¹no da me razume¹, ja bih voleo da je ni¹ta, al kako ti motor izgleda i kakav je to udarac bio - ovo je sjajno!
Da ti preboli¹ te rane, lako je posle motor kupovati.  [cheers]

Hvala druze, znam sve  [thumb_up]

Hvala svima na zeljama jos jednom pa se vidimo uskoro, nadam se!  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

VR 46

Брз опоравак колега!

Колико видим носио си само јакну и кацигу?
Twist of wrist!

banevuk

Kako napreduje oporavak dru¾e ??

Hidraulic

Citat: banevuk poslato 29 Maj, 2016, 16:07
Kako napreduje oporavak dru¾e ??

Dobro je Bane, hvala na pitanju!

Lezim i dalje, usrafili su mi dva srafa, sad samo lezim i kao malo nesto vezbam, smaranje standardno u bolnici...nema mnogo mrdanja..sve je proslo dobro, hvala Bogu!

Ovu sezonu cu preskociti ali se nadam da cu sledece vec da se vratim kao nov, samo ojacan sa dva srafa, za svaki slucaj  :)  [thumb_up]

Kako si ti? Tvoja cerkica? Kako napreduje oporavak kod vas dvoje?

banevuk

Dobro smo.Popijem lekiæ kad zaboli uglavnom uveæe pred spavanje, ali pokretan modar,zelen i ¾ut. Æera u gipsu.U petak na kontrolu. Idemo dalje .Puno pozdrava  [cheers] [cheers] [cheers]