Glavni meni

Umalo da nastadam ponovo

Započeo banevuk, 24 Maj, 2016, 09:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Sjajno, èestitam! Svaka èast! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

joka

 Bane, pa jo¹ i Vuèe, u zdravlju ga vozio, rane izvidao! Èestitam na kupovini, jo¹ vi¹e na izboru, kupio si motor u izuzetnom stanju, a videæe¹ kako krstarica guta put pred sobom. Nisam je posedovao, ali sam puno kilometara pre¹ao s njom. Sretno bilo!   [thumb_up]   [cheers]

banevuk

Citat: joka poslato 28 Maj, 2016, 22:12
Bane, pa jo¹ i Vuèe, u zdravlju ga vozio, rane izvidao! Èestitam na kupovini, jo¹ vi¹e na izboru, kupio si motor u izuzetnom stanju, a videæe¹ kako krstarica guta put pred sobom. Nisam je posedovao, ali sam puno kilometara pre¹ao s njom. Sretno bilo!   [thumb_up]   [cheers]

Hvala Joko, hvala svima.Mnogo znaèe tople reèi ohrabrenja iako sam za nekog "ðangrizavi starac"......... mada bez starca nema udarca, barem tako ka¾u. Vidimo se na nekom manijaèenju da èastim za novo motorèe i ostalo. ®iv mi bio. Pozdrav   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

mkt


castor

Bravo! I za duh i za motor! Da se siti navozate.

Aj' sad jedna temica sa utiscima... ;)
It's the ride that matters, not the bike…

banevuk

Citat: castor poslato 29 Maj, 2016, 20:50
Bravo! I za duh i za motor! Da se siti navozate.

Aj' sad jedna temica sa utiscima... ;)
Hvala puno. Naravno ali ne znam koliko æu biti objektivan. Za sada samo gledanje.Èeka je servis ali odmah vidim vrlo sve pristupaèno.Kupiæu joj set guma i registracija.Cenim za mesec dana ..... pa po gasu   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

banevuk

I da zatvorim temu.Honda stigla kuæi.
Jo¹ jednom veliko hvala i Raji i drugovima, kao svima na podr¹ci. ®iveli  [cheers] [cheers] [cheers]












Lazic

Tuga... ©ta planira¹ sa njom...?

banevuk

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2016, 10:33
Tuga... ©ta planira¹ sa njom...?
Verbalno kaparisana.Ide u paketu sa starom F koja je u delovima, ali je jo¹ od mene.Ako ima¹ neku ideju javi se  [callme] [callme]