Glavni meni

Umalo da nastadam ponovo

Započeo banevuk, 24 Maj, 2016, 09:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

ruska vozila udarila po Hondama.
ovde Lada, Hidrauliku Aleko.

Lazic

Citat: banevuk poslato 24 Maj, 2016, 14:23
Citat: misa-pei poslato 24 Maj, 2016, 14:01
Mnogo mi je zao zbog ovoga sto vam se desilo. Opet, dobro je proslo, kako je moglo da bude. Cerci zelim sto brzi oporavak i da je ovo ne odbije od motora.
Lavica je to Mi¹o,odmah je rekla kupujemo drugi  [srce]

E to su lepe vesti... [yahoo]


Citat: mrle poslato 24 Maj, 2016, 14:44
ruska vozila udarila po Hondama.
ovde Lada, Hidrauliku Aleko.
Namerili se na sile osovine... ;D

banevuk

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2016, 14:52
Citat: banevuk poslato 24 Maj, 2016, 14:23
Citat: misa-pei poslato 24 Maj, 2016, 14:01
Mnogo mi je zao zbog ovoga sto vam se desilo. Opet, dobro je proslo, kako je moglo da bude. Cerci zelim sto brzi oporavak i da je ovo ne odbije od motora.
Lavica je to Mi¹o,odmah je rekla kupujemo drugi  [srce]

E to su lepe vesti... [yahoo]




Citat: mrle poslato 24 Maj, 2016, 14:44
ruska vozila udarila po Hondama.
ovde Lada, Hidrauliku Aleko.
Namerili se na sile osovine... ;D


Ka¾e: "Neæe valjda zbog ovoga da mi propadne sezona" ....... kakav manijak(inja)  [srce] [srce] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [cheers] [cheers]

Lazic

U pravu je skroz... ;D [cheers] Ljubi je tata... ;D

A ona koska zarasta za dve nedelje... ;D

doktor

Zelim sto bolji oporavak! Jbg. malo i srece u nesreci.
Bikers work is never done!

eclipse4

sta je bre ovo ljudi u picku mater :(

zelim vam brz oporavak.....i sto skoriji povratak na put

Kostić

moja æerka obavezno poène da me lupa po leðima, tata tata, ovaj se trka, oderi ga.... æut bre iza. æe popadamo... nego te¾ak taj tvoj tenk za ¹oder, plus godine. lada ga samo dokusurila da bude mu¹ki : )

banevuk

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2016, 18:31
moja æerka obavezno poène da me lupa po leðima, tata tata, ovaj se trka, oderi ga.... æut bre iza. æe popadamo... nego te¾ak taj tvoj tenk za ¹oder, plus godine. lada ga samo dokusurila da bude mu¹ki : )
Ovo sve ok ali ovo za godine...... :'( :'( :'(

Kostić

neki dan, po¹o ja negde preko avale i nabasam na mi¹u. stanemo, parkiro tenk i kad smo po¹li, ne mo¾e da ga ispravi sa æopave, jedva ga nas dva metuzalema ispravismo : ) juèe srki i ja u ¹umi, srki mlad sportista navalio, preskaèi pa preskaèi, a ja jedva okrenem traktor koji je lak¹i od tenkiæa. i crknem od umora : ) mo¾dagajebe¹ al matori smo : ) be¾i od ¹odera na daleko ;D

*zeka*

Bane brz oporavak vam zelim, a hondica bila bas lepa. Nego dobijem jutros informaciju iz prve ruke da se sprema neka XX .

balcan girl

videh na fb bane :D ajd brz oporavak pa da  [cheers] [cheers]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

banevuk

Citat: *zeka* poslato 24 Maj, 2016, 19:06
Bane brz oporavak vam zelim, a hondica bila bas lepa. Nego dobijem jutros informaciju iz prve ruke da se sprema neka XX .
[rofl] [rofl] [rofl] Hvala Zeko, jbt ovde ne mo¾e ni¹ta da se sakrije.......................selim se za Kanadu  [cheers] [cheers] [cheers]

banevuk

 
Citat: balcan girl poslato 24 Maj, 2016, 19:18
videh na fb bane :D ajd brz oporavak pa da  [cheers] [cheers]
Hvala bo¾e zdravlja jedna èekam  [cheers] [cheers]

*zeka*

Citat: banevuk poslato 24 Maj, 2016, 19:29
Citat: *zeka* poslato 24 Maj, 2016, 19:06
Bane brz oporavak vam zelim, a hondica bila bas lepa. Nego dobijem jutros informaciju iz prve ruke da se sprema neka XX .
[rofl] [rofl] [rofl] Hvala Zeko, jbt ovde ne mo¾e ni¹ta da se sakrije.......................selim se za Kanadu  [cheers] [cheers] [cheers]

CIA Bane CIA :)

! No longer available

joka

 Bane, brz oporavak , za oboje!   [thumb_up]   [cheers]

mali_zmaj

Brz oporavak tebi i kcerki!!! Motor sredi i negdje na more, na oporavak!! Jedna  terapija od jedno 500 km u pravcu mora...,mislim mora se malo!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Nije da kenjam....ali manje si padao bez zutog prsluka.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Maj, 2016, 00:01
Nije da kenjam....ali manje si padao bez zutog prsluka.....
Ne znam samo kako te nije sramota tako ne¹to uop¹te da napi¹e¹.Ajde da sam sam bio nego mi je palo i dete.A ba¹ pre nedelju dve sam ti do¹ao na vrata da te pitam za zdravlje i kako je tvoje dete.Tvoj oèigledno nakazan i izopaèen nadam se samo smisao za humor je te¹ko shvatiti.Ko zna koje ti ko¹mare ima¹ a da nisi svestan pa zato i nema¹ potrebu da potra¾i¹ struènu pomoæ.Neka ti je bog u pomoæi.
Unapred se izvinjavam pravim moto manijacima ali ovo meni nije normalno.Mislim da kad se zezamo svi valjda treba da se smejemo.

Glava Dole

Je l' sam ja previse glup ili samo ne kapiram kakve veze deca imaju sa zutim prslucima?  [neampojma]

Lazic

Re¹iæe njih dvojica, ne sekiram se... ;D