Glavni meni

Umalo da nastadam ponovo

Započeo banevuk, 24 Maj, 2016, 09:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Dete hvala bogu dobro....ja te upozoravam na to da nosenje zutog prsluka ne donosi automatsku zastitu...a ti me proglasi bolesnikom....lepo od tebe ali ne i takticno.....neka si ti nama ziv i zdrav, a dete da zaraste i da se vozi jos milion kilometara.....
A to za zuti prslluk je cinjenica.....ubuduce manje zutog prsluka a vise gledanja na put...pogotovu kad vozis ceru.....

p.s.
I zajebancija ne tvoj racun , je zajebancija na tvoj racun.....dete nisam pominjao.....cera nek ziva i zdrava zarasce ruka......a ti si postao cangrizavi starac oji se ljuti za svaku sitnicu...a ko se ljuti......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Брз опоравак комшија желим теби и твојој ћерци,што пре назад у седло,па тек је почела сезона... [cheers]
Twist of wrist!

DebeliZmaj

Citat: Milos96 poslato 25 Maj, 2016, 00:39
Je l' sam ja previse glup ili samo ne kapiram kakve veze deca imaju sa zutim prslucima?  [neampojma]

ni meni jasno nije ...
al ajde...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

banevuk

Aloha manijaci.Evo me opet.Manijaèki oporavak.A kako drugaèije kad ste mi vi to po¾eleli.Vidaju se rane,modrice menjaju boje.Teget je sad boja koja je trenutno IN.







Le¾im TV LapTop i..........................  :o :o :o :o :o :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
©ta je ovo. Razmi¹ljam.Udaram se bolan po èelu i napokon shvatam gde sam napravio gre¹ku.Fluo boje, obo¾avanje ROSSI-a nikako ne ide sa Hondom.Dve Honde i dva pada. [doh] [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] Pa stvarno ne biva. 'Vatam se telefona, dupla doza diklofena i .......epilog.















Eto mene ponovo na drumu.Hvala svima jo¹ jednom.Mnogo bezbednih kilometara.Ljubi Vas BaneVuk :-* :-* :-* [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

mrle


Lazic

Nisam mislio da æe¹ ba¹ odmah da kupi¹ drugi motor... I neka si ga kupio, svaka èast... :o ;D [cheers]

Hurricane

hehehe, bravo kralju  [clapp] [clapp] [clapp]

..odlièno ti izgleda ova krstarica  [thumb_up]

mali_zmaj

Aaaa KRALJU,BO®E,IDOLU!!!  Ja ovo zovem duhom!! Svaka èast!!
jin-jang

BOKYBOY


mareskin

Pametno ti je da promeni¹ firmu.
Èestitam na kupovini. Ovo je laða  [clapp]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m


Kostić


perlx

Aj pa nek je sa srecom [cheers] I brz oporavak oboma [thumb_up]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Citat: Boban_m poslato 27 Maj, 2016, 15:33
Sranje 10+. Cestitam  [cheers]
Stanje ne sranje [doh]. Bem ti telefon.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a ja se pitam ¹ta je pisac hteo da ka¾e... ;D

Kalesin

Bravo!  To je pravi duh...srecan oporavak i kupovina ali bukvalno novog motorica...cestitam  [thumb_up]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

misa-pei

Cestitam! Odlican potez!
Država je najveći neprijatelj naroda

penzos

Bravo, sve èestitke! Neka je sa sreæom!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

presao si na jos bolje, i da ti se nista slicno na njemu vise nikad ne ponovi  [gsxr]