Glavni meni

I zanesen tom lepotom dobih volju za zivotom !

Započeo PECA BMW, 23 Maj, 2016, 23:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

sve cestitke....i neka te sluzi a hoce....

a u cemu je problem sa registracijom???
kolika je jebaga?

Andreja

Seci u¹i, krpi dupe... Do sad sam samo GPZ-a uzeo ne koristeæi tu metodu  :)

Aman ljudi, kapirate li da kad neko pozajmi kintu, gleda da je vrati ¹to pre? Ja kad sam uzeo VFRa, ostao sam bez posla, dugovao sam 550e, nisu me pritiskali za kintu ali sam ga (izmeðu ostalog) prodao kako bih je vratio ¹to pre...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Citat: eclipse4 poslato 24 Maj, 2016, 01:37
sve cestitke....i neka te sluzi a hoce....

a u cemu je problem sa registracijom???
kolika je jebaga?

pa skoro kompletnu sumu pozajmijo , ne pretiskaju toliko za pare ali kako izgleda pare ne vracas a registrujes i vozikas se , nekako ne ide ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2016, 01:40
Seci u¹i, krpi dupe... Do sad sam samo GPZ-a uzeo ne koristeæi tu metodu  :)

Aman ljudi, kapirate li da kad neko pozajmi kintu, gleda da je vrati ¹to pre? Ja kad sam uzeo VFRa, ostao sam bez posla, dugovao sam 550e, nisu me pritiskali za kintu ali sam ga (izmeðu ostalog) prodao kako bih je vratio ¹to pre...

Kaze se seci dupe krpi obraz... bar mene cale tako ucio od malena, ako laze on mene lazem i ja vas ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Hohštapler

Prelep!!! :)

Na trajektu kad smo sa Paga i¹li ka Prizni sa nama i¹ao neki Slovenac sa istim ovakvim samo bordo-crven, on i gospoða se vozali par dana po Hrvatskoj, ka¾e on i gospoða pro¹le godine 4500km za nedelju dana po evropi...
Pitamo mi njega kolko ima godina, ka¾e 70!!! Pala nam je vilica na pod! Iza¹li sa trajekta, tuèe ki¹a, mi krenuli po jadranskoj, a deka otperjao nismo mogli da ga pratimo!!! :D

U zdravlju da ga vozi¹!  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Zeljkamp poslato 24 Maj, 2016, 02:06
E, ovo je naked ! Neka je sa srecom !
Vala ba¹... ;D

Pecooooooo, ima da¹ krug èim izaðe na put... ;D [yahoo] [cheers] :-*

Andreja

Mislim da ne zna¹ da vozi¹ motor bez vezica, ne diraj!  :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle


Jefta

Svaka cast Peco!! Cestitam na kupovini!
Sta si uradio ili ces da uradis sa pandurskik bmw-om?

Lazic


BOKYBOY

Neka je sa srecom...samo...neces ti hleba jesti samo da ga registrujes ove godine...i ja mislim da nema sanse da izdrzis... [zvizdi]

bigbad86

Peco nemoj da stekas pare za registraciju, jeste ti 650 prirastao za srce al opet je to samo gomila gvozdja. baci 650 u oglase, isplati dugove i registruj motor da se vozimo ko ljudi. Ionako vec imas 4 motora, cenim da ces preziveti ako imas 3! Ionako su 650 i 1150 potpuno ista klasa, cak su i vrlo slicnog izgleda. Aj da imas jedan Enduro i jedan naked pa da razumem. Bilo bi lepo kada bi mogao sve da zadrzis al obojica znamo da ne mozes. I sa 650 si se mucio sa registracijom, i sa 1150 ces tek. Bolje da imas jedan motor i da se vozis nego vise njih i da skupljaju prasinu. Prelep si uzeo i cenim da mnogo dobro zvuci i ide. Svraticu sad neki dan da bacim oko na njega.

PECA BMW

Citat: Jefta poslato 24 Maj, 2016, 10:43
Svaka cast Peco!! Cestitam na kupovini!
Sta si uradio ili ces da uradis sa pandurskik bmw-om?

Pa probacu da ga ne razduzim , ako uspem bar nesto para da prikupim ostace kod mene .


Citat: bigbad86 poslato 24 Maj, 2016, 11:07
Peco nemoj da stekas pare za registraciju, jeste ti 650 prirastao za srce al opet je to samo gomila gvozdja. baci 650 u oglase, isplati dugove i registruj motor da se vozimo ko ljudi. Ionako vec imas 4 motora, cenim da ces preziveti ako imas 3! Ionako su 650 i 1150 potpuno ista klasa, cak su i vrlo slicnog izgleda. Aj da imas jedan Enduro i jedan naked pa da razumem. Bilo bi lepo kada bi mogao sve da zadrzis al obojica znamo da ne mozes. I sa 650 si se mucio sa registracijom, i sa 1150 ces tek. Bolje da imas jedan motor i da se vozis nego vise njih i da skupljaju prasinu. Prelep si uzeo i cenim da mnogo dobro zvuci i ide. Svraticu sad neki dan da bacim oko na njega.

ne cuje se nikako , odnosno ne cuje se , nije street legal nego biblioteka legal . obicno ljudi voze skroz bez topa jer se samo na katalizator dobro cuje , ali poako jednog dana ce leci tu Remus revolution

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Conti-Moto

Koliko para vredi (kosta) taj motor ako nije tajna ?
Nikad ih nisam zagledao ali sada mi se bas dopada ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

PECA BMW

ja sam prosao ultra jeftino ja bih trebalo kad zve zaokruzim da prodjem sa 4500e . E sad to je super jer recimo u italiji gde su naj jeftiniji ovakav primerak nema ispod 4900 e + uvoz i gluposti ..
Ima da se nadje i za 3500e ali kilomtraze preko 150000km . sa kliometrazama preko 200000 km ima ispod 3000 e
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Major

Lep :)
Peco neka je sa srecom i puno kilometara da prodjes :)

PECA BMW

Citat: Major poslato 24 Maj, 2016, 12:12
Lep :)
Peco neka je sa srecom i puno kilometara da prodjes :)


da prodjem koliko i ovaj lik sa istim motorom i ja sam zadovoljan ...

http://s33.postimg.org/4zi9yr9xb/1477522_788344161217683_8152886815134824797_n.jpg
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !