Glavni meni

I zanesen tom lepotom dobih volju za zivotom !

Započeo PECA BMW, 23 Maj, 2016, 23:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Nego niko da primeti glavnu promenu :D
Poslusao UFF-a i resio da ne stavljam bilo sta ..




Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ja bi nekog akrapa ali iz iskustva verujem i da ovo odlicno radi posao a i domace je  [thumb_up]

PECA BMW

sad je mozda 10% glasniji ali malo ozbiljniji zvuk
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Major


PECA BMW

Evo slika pre i posle moje intervencije :D









Kras barovi ga mnogo krase ali to otom potom , ako naleti nesto jeftinije kupicu , ako ne sledece zime pravim sam .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo

Robertov spuf izgleda do jaja u odnosu na fabrièki èunak.

PECA BMW

Neverovatno lepse , zvuk opet tih ali ne marim i onako ne volim preglasno , mozda bi trebalo biti malo jaci ali bih morao ili da skroz skinem katalizator ili da ga prespojim ..

bitno da meni lepo stoji , svabe kao da meni uzimali meru :D


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

 [thumb_up] To je to (ali i dalje su mi te trakice kao da je neko obukao smoking a oko stomaka svezao sal FK Vojvodina) ;D

UFF


PECA BMW

Citat: UFF poslato 12 April, 2017, 00:48
zasto desno R nije crveno?

ovo je fabricka varijanta , tako ga oni osmislili de znam , valjda da bi razdvojili dva R , prvo je tip agregata drugo je namena motorcikla .

Vidajo sam drugi su koristili razne fontove i razne boje , ja nisam mogao da se odlucim sta mi lepse pa stavio fabricku varijantu ( koju je neko skinuo  [ludak]) .

Ma kad ja naletim na neku varijantu da mi se svidja cas odradim i prelepim to mi bar jeftino ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ako se tebi svidja onda ok ali kad vidim bolesnike koji rade sve do detalja tipa nalepnica za bezolovni benziin i slicno u originalu a vozilo nije old timer?  [ludak]
pa nije to sveto pismo u picku materinu napravi ga kako se tebi svidja a ne kako ga je neko u fabrici zamislio, nije njegov, ti si ga platio i valjda si individua sa svojim ukusom a ne robot

DebeliZmaj

a setim se fb postova dok se ladio bez motora :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

neko voli da mu svaki detalj bide kako je fabrika napravila, ja volim. neko voli da poseèe. èka probljem. mada ja ne bi menjao onaj ¹to je imao za ovaj ni bolesan. ovo je ru¾no za sve pare. ne bi imao ni onaj ¹to je imao. bmw nije motor. osim onih prvih taraba, al ne boksera nego single.


bigbad86

Ne znam sto vam smetaju trakice i brojke na felnama i rezervoaru, meni je bas nekako lepo razbilo monotoniju motora, bez obelezja mi nekako golisav.

PECA BMW

Citat: kosta66 poslato 12 April, 2017, 06:41
neko voli da mu svaki detalj bide kako je fabrika napravila, ja volim. neko voli da poseèe. èka probljem. mada ja ne bi menjao onaj ¹to je imao za ovaj ni bolesan. ovo je ru¾no za sve pare. ne bi imao ni onaj ¹to je imao. bmw nije motor. osim onih prvih taraba, al ne boksera nego single.



sreca moja te imam sva tri  [andjeo]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86


DebeliZmaj

ma pusti ti ove ljubomorne ...
lep motoric, dugo si ga pikirao
sad kad je tvoj i registrovan...
lepi ga celog u trakice i dalje ce
bidne fin moped
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Nemoj molim te da ga lepis vise trakicama dosta je :D

PECA BMW

Citat: Major poslato 23 Maj, 2017, 14:39
Nemoj molim te da ga lepis vise trakicama dosta je :D


Gotovo je sa nalepnicama , jos samo dve MM nalepnice na koferima :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !