Glavni meni

bacinci

Započeo nenadlaza, 22 Maj, 2016, 00:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nenadlaza


Gavrolini

Prosao sam tuda u vreme uvidjaja. Samo cu reci jeziva scena.

idanijel


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Giga Kle

#4
Bio ja 2 min nakon udesa. On isao iz pravca Sida prema Kukujevcima pa u krivini obilazio traktor na punoj liniji i zakucao se u kolegu motoristu iz Tuzle koji je bio u crnom puntu. Inace dosao kao gost na moto skup u Lipovacu. Motorista je Dragan i iz mesta je gde je poginuo. Od siline udarca u punta lim na puntu mu je odsekao nogu ispod kolena koja je zavrsila u dvoristu a on pao na stazu ispred ograde. Leteo je jedno 20 metara. ZASTO OVO PISEM. Pisem zato da bi vam skrenuo paznju na ponasanje u saobracaju i da se uverite 100% da mozete nesto da uradite pa onda. ZASTO - Zato sto hocu da se jos druzimo. Danas zamalo ja nenastradah od kucke u alfi i njenim suncanim naocarama, jebo joj pas mater. Obilazi riba traktor u krivini i pravo na mene. Da je drugar vozio pored mene sa desne strane k'o sto magarac ima naviku ja bi zavrsio na haubi. Sreæa pa pobegoh onom majmunu sa lopate. Puno bezbednih kilometara svima a kolegi koji je poginuo neka mu je laka crna zemlja.

Kostić

traktor se obilazi banku dve uvr glave br¾e. ako si ovo napisao. ginu ko muve bez glave. al 54 godine, pa nije bio klinac...

Lazic

Pre 4 godine zamalo ugazio u ostatke nekog profe od 50 i kusur godina koji je krenuo sa skupa u Beloj Crkvi prilièno pijan. Na jednom delu put se samo malo pomera u desno za ¹irinu jedne trake, on je nastavio pravo u kontra smer i u Rumuna u grande Puntu, zavr¹io je u vi¹e delova...

K0le

Prolazio sam kad su izvlaèili punta... jezivo.. Takve stvari te malo nateraju da se zapita¹ , a i psihièki ujebu , lep doèek na skup u PM..
Nek' su mu ¹iroki putevi nebeski

Hohštapler

Citat: Giga Kle poslato 22 Maj, 2016, 00:35
Bio ja 2 min nakon udesa. On isao iz pravca Sida prema Kukujevcima pa u krivini obilazio traktor na punoj liniji i zakucao se u kolegu motoristu iz Tuzle koji je bio u crnom puntu. Inace dosao kao gost na moto skup u Lipovacu. Motorista je Dragan i iz mesta je gde je poginuo. Od siline udarca u punta lim na puntu mu je odsekao nogu ispod kolena koja je zavrsila u dvoristu a on pao na stazu ispred ograde. Leteo je jedno 20 metara. ZASTO OVO PISEM. Pisem zato da bi vam skrenuo paznju na ponasanje u saobracaju i da se uverite 100% da mozete nesto da uradite pa onda. ZASTO - Zato sto hocu da se jos druzimo. Danas zamalo ja nenastradah od kucke u alfi i njenim suncanim naocarama, jebo joj pas mater. Obilazi riba traktor u krivini i pravo na mene. Da je drugar vozio pored mene sa desne strane k'o sto magarac ima naviku ja bi zavrsio na haubi. Sreæa pa pobegoh onom majmunu sa lopate. Puno bezbednih kilometara svima a kolegi koji je poginuo neka mu je laka crna zemlja.

Nadam se da je ovo prvi i poslednji put da dajem nekome zahvalnicu za ovakvu temu, ali sve napisano je taèno. U veæini sluèajeva ne bude motorista kriv, ali kad bude onda je najèe¹æe neko ozbiljno preterivanje...
Komentar se ne odnosi na ovaj konkretan sluèaj jer ne znam ¹ta se dogodilo i ne nih nikad nikome ja da sudim, odnosi se na to da treba sami nekad sebe da obuzdamo.

©iroki mu putevi nebeski. Sauèe¹æe porodici i prijateljima.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.